aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bez koksu karaś to zwykły leszcz
0
@Kgorecki2500 Tyszka obieżyświat, startował już z kilku okręgów
1
@QQL5 @roberto1212 i jak, weszliście bez problemów?
0
@ranger3120 ale w sensie że będzie was trzech?
0
@roberto1212 dowód miałem, ale nigdy mi nie sprawdzali. Najpierw patrzą czy masz bilet, nie sprawdzali danych, potem kontrola osobista przed stadionem i wchodzisz przez kołowroty kodem kreskowym z biletu. Patrzą tylko żeby nie wpuścić najbardziej pijanych. Do tej pory nie miałem żadnego problemu, tak jak pisałem na Narodowym byłem na meczu z Niemcami, wcześniej Belgia i Holandia. Do tego ze Szwecją na Śląskim. Nigdy nie miałem biletu na swoje dane i nigdy nie było problemu z wejściem. Obyś nie był nawalony jak szpadel to spokojnie wejdziesz, pozdro.
0
@roberto1212 ostatnio byłem na Polska Niemcy w tamtym roku w czerwcu, nie było problemu
0
@roberto1212 mam, raz wchodziłem na bilet jakiejś kobiety
1
@Kratos1990 to nie powód, to okazja
3
@FCBparasiempre tak jest, trzeba uczcić oglądając maszynę Probierza.
1
@TheNekro94 jamknik, niemiecka rasa
0
@Blue9 a ie wyrejestrowali go do końca sezonu?
2
@Rhaan albo cała reszta jest jeszcze ujowsza
1
@kubix05 przygód kilka wróbla Ćwirka
1
@Who_you_mam z tym krupnikiem to nie mam problemu
0
@QQL5 bez problemu, byłem kilka razy na kadrze, nigdy na swoje dane na bilecie
1
@kubix05 krupnik
5
Cóż za zaskoczenie.
0
@Cataloniec94 Wolałbum Twaro, czy Pełkę zamiast Smoka
3
@Stinger_ no i elegancko.
1
@Culer9002 i to do przerwy
0
@Herato wykartkował się na mecze z Las Palmas i Cadiz
0
"Xavi jako trener Barçy jest niepokonany przeciwko Diego Simeone (5 zwycięstw)."
Chyba "przez" Diego Simeone
1
@Matheu12 a 30 minut temu pisali że jeden z najgorszych
0
@Tasde zlał, cokolwiek to znaczy
0
@MateuszJrk co 3 dni
1
@MesQueUnClub96 trzeba wiedzieć jak nazywa się najwyższy szczyt Rumunii
0
@emeu no właśnie
1
@emeu Viorel Moldovan
1
@emeu a co to za nazwa państwa?
0
@emeu Ilie Dumitrescu