aldewir
Dołączył/a: lipiec 2018
5 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sau_Ron Ćwiąkała nigdy nie był top
0
@bartas97 zależy co się kosi, np. kukurydzę to w listopadzie
0
@bartas97 poblokowali stronę Realu?
1
@kubix05 enzo ferrari, dziadek mesuta özila xd
5
Fifa, obrońcy cnót wszelakich
0
@Freakly tylko szkoda że dał się objechać Rashfordowi przy bramce
1
@lionelmessigoat nie trzeba mieć źródeł filozofie
https://www.fcbarca.com/108694-as-wystep-pedriego-w-ligowym-klasyku-zagrozony-aktualizacja-21-25.html
2
Pedri out, Gavi out, słabo przed rewanżem
1
@LukaszFan w Anglii jest 20sta
3
Oj, trudno, co zrobić
6
@arasz1819 problemem Valencii jest raczej właściciel niż np. Gattuso
0
@tristan87 szok i niedowierzanie
1
@mrboom jak zero, jak nadepnął mu na stopę
0
@barteggg08 noo, i ma własny browar
1
@Comentateiro na Twej liście brakuje
1
@Comentateiro a gdzie Radomiak - Stal Mielec?
0
@kubix05 Bolo łącznik
0
@ObiwanKenobi może się ktoś pojawi, albo będzie taka potrzeba
0
@Recha_0684 i zwolnie jedno miejsce dla zawodnika z Barcy B
0
@FCB24 wiadomo gdzie przechodzi?
0
@kejdzi noo, ze dwa komentarze może się pojawią
1
@esem91 jest trochę lepszy obraz, ale wydaje mi się że słabszy dźwięk. Natomiast zwykle 4k przycina, dzisiaj widzę jest odwrotnie.
Oczywiście mówię o C+online na tv, bo dekoder mam podłączony do starszego telewizora
1
@esem91 mi czasem zacina 4k, na hd nie było raczej problemu.
Ok, na tv eleven 1 i 3 nie odpala się wcale, natomiast 2 i 4 działa, eleven1 4k też działa
0
@esem91 ale hd, czy 4k?
0
@arsenallondyn0 był kiedyś Manute Bol i Gheorghe Muresan, obaj 231 cm wzrostu.
0
@Tasde a ja żeby poprawił
0
@El dominatore można i tak
0
@El dominatore skąd wziąłeś tego Ferrana dzisiaj?
0
@El dominatore Ferran?
0
@IronSanHybrid stare to chyba jest