0

@Arkon nie potrzebuję gwarancji słońca, potrzebuję w miarę ciepłej pogody i słońca przez większość czasu, a na to akurat mogę liczyć. Ciągłe i mocne słońce jest nawet nieprzyjemne, lepsze jest przesłonięte niewielką liczbą chmur.

Nie chciałbym mieszkać na przykład w Egipcie w lato, zdecydowanie wolę polskie lato, wiosnę i jesień.

A nawet w zimę zdarzają się czasami przyjemne dni, gdy jest słonecznie to można polubić mróz i śnieg. Góry w zimę to bajka.

0

@Arkon W sumie tylko klimat. Ale tylko przez 4 miesiące. :)

0

@45 gorszy dla Barcelony, to na pewno :)

0

@mindbender84 trudno powiedzieć, że Kurtuła jest słabszy

21

No i klasa.
Pozamykał im twarze na każdym poziomie, sportowym i ludzkim.

22

Ale co Joan Garcia wykminił, że jak popchnie Gerarda Martina, to powierzchnia uszu zwiększy prawdopodobieństwo obrony, to jest IQ 200.

0

Milion teorii czemu taki dziwny mecz, a po prostu deszcz pada.

0

No i tak powinno być.
Akurat w tych sprawach Laporta to ma.

20

Rozwiązanie jest proste.
Niech w Pucharze Króla gra Wojtek.

2

To teraz trzeba to wygrać

14

Zajęliby się jednolitą interpretacją ręki i drużynami, które mają śmiesznie niskie czasy realnej gry.

1

@catalanian09 bardzo wpłynie to na sposób gry, ta sylwetka człowieka to jest właśnie ta odległość gdzie napastnik będzie w stanie wbiec przed obrońcę. To rewolucyjna zmiana i widocznie zmieni sposób gry.

3

Na jego miejscu to już z czystego szacunku do siebie bym odszedł. Przecież spokojnie znajdzie robotę za dobrą kasę, choć pewnie nie w topowych klubach.

Nikt go tu już nie chce, a siedząc na ławie tylko osłabia swoją legendę.

1

Bez sensu, bo potrzebujemy gościa w zimę, a nie w lato

0

@derus teraz już nie, bo faktycznie wziąłem się za robotę i ciekawsze rzeczy, ale miało się różne trollkonta :)

2

Kto nie ma trollkonta niech pierwszy rzuci kamieniem xD

0

@Kasy od tego jest

2

Robercik za Ferrana, bo nic z tego nie będzie

0

Kounde znowu bez formy, a wydawało się już, że wraca

0

Raphinha przemowa w kotle, jest mental

0

Toż to już prawie godzina!

0

@insp1re nie warto

0

Eleven to puści ten mecz czy jednak już nie?

0

@Comentateiro oby lepiej niż z meczem

1

0

No i co z tym meczem?

0

@Dari0G każdy występ poza katastroalnym podbije trochę jego notowania i pokaże potencjalnym kupcom, że jest zdrowy

2

No mega słabo, że Wojtek nie gra. Stegen już nie powinien wąchać boiska, ale pewnie motywacja jest taka, że to pomoże w jego sprzedaży.

5

@Pedri16Future on myli żółtą kartkę z żółtymi papierami

2

@kubix05 tak samo jak Xavi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?