0

Cos go ciśnie ten garniak XDDD

2

@Piotr97 Jeśli to oczywiście prawda Xd

0

@Mutas95 Skad to możesz widzieć ze by nie stracili , w piłce jest wszystko możliwe ,a mogło by potem sje potoczyć ze mogłoby być 4-1 lub nawet 4-0 tego nikt nie wie a nie wychodzić z założenia ze jakby nie błąd obrońców to napewno byłby wynik 3-1

5

@lj89 Zgadza się ,opinia mimo ze meczu nawet nie obejrzał xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@krzyrzak69 nawet ssij nie potrafisz dobrze napisać, masz rację, trudny język xddd

0

@liberos35 Cały mecz grał CR, jakieś wymysły ASa

0

Pewnie by chcieli żeby odszedł i do nich dołączy xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@El Guaje 7 Nie wiadomo bo Sevilla traci 2 pkt do nas, jeśli my wygramy i ona też to też trzeba wygrać 38 kolejkę, nie chcemy spaść na 4 pozycje, bo hajs mniejszy wtedy dostaniemy

3

@Azi Jaki Camavinga drogi jak ma rok kontraktu?

0

Dostal wiadomość od Laporty że może pójść za Koemana i z tej radości aż się na meczu nie mógł skupić i przegrali xddd

1

@dawidw4 Narazie 5 meczy mają przegranych i słabo im idzie jak narazie

0

Do boju Barca!!! Liga jest nasza :) VeB!

2

@debu1989 Czemu do końca Cie nie przekonuje, poprawa jest bardzo duża, ożywił zespół.

0

Chyba Don Andres zapomniał o TerStegenie ????

0

I oby to się nie powtórzyło

0

@kamiVeB Gdzie masz napisane że przed polem karnym. Jest napisane w obrębie szesnastki czyli w polu karnym

0

Serio aż taka statystyka? Co ma to wspólnego kiedy gola się strzeli, narazie Barca zależna jest od lidera, od tego jak zagra a nie od statystyki kiedy strzeliła gola

0

@yoli 2-1, mecz zakończony, wygrana yee

3

Bylibyśmy bardzo zadowoleni, gdyby wrócił. Być może nie powinien był odchodzić, ale najważniejsze, żeby wrócił.
Zadowoleni gdyby wrócił ale najważniejsze że wrócił XDDD

2

@SzahMatt Grubo poleciałeś, jak za Griezmanna 30 i to jeszcze około XDDD Haha i z Dembele za 50, przegrzało Ci "mózg "?
Nie no teraz to mi zrobiłeś dzień XDDDDDDDD

0

@winiola Wez typie ogarnij sobie ze 28 grudnia jest prima aprilis w Hiszpanii, a dziś mają normalny dzień

16

widzialem dzisiaj 3 rozne posty ktore wzajemnie sobie zaprzeczają, jeden mowi ze czeka go trzecia operacja, drugi ze nawet nie przeszedl pierwszej a trzeci ze zagra na koniec kwietnia

2

@udarpawarotam "włącz " słownik xD

0

@PePeMasta Zgadz się

0

Najlepsze co można zrobić dla Barcelony to wyjść z długo

5

@hubik27 0@hubik27 0:4 jak już lub 5-1 jeśli gola nam strzela, jak więcej strzela to już wiadomo jak liczyć

1

@Barca1922 Wygrać Ligę Mistrzów, kto wie, idzie nam coraz lepiej co było widać w środowym meczu, pod koniec troszkę przygasli ale się nie poddawali, początek był mega, więc duze zmiany

0

@Bunk420 Też o Tym samym pomyślałem. Bo trener na którego potawiono musi dawać wyniki a jak będzie stawiał na młodych to możesz tak odrazu nie dawać efektów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?