bari_94
Dołączył/a: kwiecień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Calc Juve niebylo słabe ,Barca im nie pozwoliła na zbyt dużo , wysoki dressing działał wczoraj bardzo dobrze.
94
Fati dobry chłopak chciał Martinowi bramkę dac
16
Szkoda trochę Antka dziś ,pecha ma ,najpierw słupek a później kilka ładnych zagrań po których mogły paść bramki .
0
Jak by podał do Ansu to by miał sam na sam
0
@DaPi od soboty jak już
0
@ShinobiQWE Ogolnie do pomocy Policji w czasie pandemii .
0
@katalonia15 Dobra dieta , pij dużo wody , nie pij kawy i będzie git
1
Sądzicie , że Puig powinien dostać szansę w najbliższych meczach? Patrząc na formę środkowych pomocników myślę , że gorzej nie powinien zagrać.
1
Trochę za późno tę zmiany
0
@geass Zapomniał wziąć jak z szatni po przerwie .
0
@Cave Za to dali za niego kupę kasy
1
Koeman nie chcę wygrać tego meczu , zmiana Greizmana to pokazuje . O co chodzi ?????
2
Podobno Koeman na jaja, chyba zapomniał ich po przerwie z szatni wziąć . Najwyraźniej nie chcę wygrać tego meczu.
0
Nie ma to jak przegrywać i nie robić zmian
2
Ewidentny karny
0
Coutinho częściej teraz w środku gra , a skrzydło puste , za dużo ich w środku .
1
Potrzeba zmian na skrzydłach
0
Na praw skrzydło Trincao lub Dembele, a w środku bym zobaczył Puiga , brakuje szybkiej gry a on może to dać .
0
Na drugim skrzydle by się Dembele przydał , ogólnie coś nie chcą grać prawa strona .
1
Busquets emeryt w takich meczach nie może grać , kolejny raz pokazuje że już jest za wolny na grę na tym poziomie.
0
@monsterrize Oglądałeś mecz ???
0
Bardzo dorby mecz Lecha , inny zespół Ekstraklasy pewnie by się bronił .
1
W końcu Polski zespół daje radę GRAĆ w Europejskich pucharach .
1
@sidzej Nie opłaca się kupować pierwszych wersji konsol , może będzie inaczej z ps5 ale pierwsze wersję ps4 miały parę błędów . Zazwyczaj rok po premierze wypuszczają wersję którą tych błędów niema .
3
@kamiVeB Mi niedługo stuknie rok po rekonstrukcji . Zdrówka i wytwałości w rehabilitacji.
0
Czy jak biegam po parku czy też mieście to muszę mieć maseczke ?
0
@MSN30 Tak ciężko sobie sprawdzić ??
0
@dafik85 Oby nastąpiło to jak najszybciej , ale się nie zdziwię jak dalej będzie Griezman na skrzydle .
0
Halo typerzy , działa Wam Fortuna ??
0
On jest niemożliwy