bari_94
Dołączył/a: kwiecień 2015
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MesQueUnClub96 Z piątnicy no bo skąd.
10
Szef. Nie dość, że odrzucił rzekomo lepsze oferty to jeszcze fryzurka TOP. Takich zawodników, którzy chcą grać dla Barcy nam potrzeba.
10
Mega awans sportowy i życiowy z Łecznej do Barcelony. Brawo.
0
@kuz A nie było gdzieś informacji, że Barca nie przedłuży umowy z KONAMI ??
0
@Szreko Oby tak było.
0
I jak tam ferajna. Uda się wyjść z grupy LM w tym sezonie.?? Czy jednak Xavi do Grudnia ??
2
@FCB_dimiC Chłop się nagrał za dużo w Fife i nie ogarnia jak działa realny świat i rynek transferowy.
0
@626 Trzask pupć będzie niesamowity.
0
Niech dorzuca darmowe konto premiom Spotify i dożywotnią dostawę tych nowych energoli to może się zgodzą hahaha :D
2
Pojadą sobie z workiem keszu i sobie wezmą chłopa.
1
@Emhyr Od dawna.
0
Takie cyrki tylko w Barcelonie. Jedyny chyba klub którego każdy najmniejszy ruch przenika do prasy i później jest jak jest. Nie potrzebne to zupełnie takie nakręcanie. Powinni tylko dawać pewne info.
0
@Benz Czas pokaże. Ale by były jaja jak by go sprzątnęli nam z przed nosa.
0
@KobeFR Sprzedaż jak zawsze spoko. Najgorsze, że nikt nie chce odejść.
5
Laporta zapowiadał, że w tym okienku będzie się działo. To się dzieje.
1
Kolejny transfer upadnie ?? Wątpię żeby kogoś sprzedali w 24h. Romano te swoje here we go może sobie wsadzić.
0
@michaleu Piniondz rządzi światem. W tej sytuacji jedynie mega sympatia do Barcy mogła zadecydować o jego przyjściu. Tak nie było. Czas pokaże co z niego będzie.
0
Real zainteresował się tym Ardą tylko dlatego, że Barca chciała go kupić. Factos.
0
@doc Dziś to już na pewno, na 99,9 % podejmie decyzje :D
6
@jacobFCB Za 2 lata będzie czarował w Celcie Vigo.
1
Nie sądzicie, że Barca daje za dużo informacji do mediów w sprawie swoich działań. O realu nikt nie pisał, że są zainteresowani tym całym Ardą, wjechali po ciuchu i załatwili temat. A każdy ruch Barcy zaraz był w mediach. real ma większa swobodę w tych działaniach ze względu na finanse ale chodzi o sam fakt załatwiania spraw po cichu i podawaniu informacji których jest się pewnym. Ktokolwiek działa a Gepardem Oreo powinien odciął tego błazna.
2
@Rastafarnianin To samo tyczy się bloków mieszkalnych. Kiedyś były ładnie wykańczane ściany od strony ulicy, dziś wszystko jest robione na jedno kopyto i do tego w uj drogie.
1
@FcPortoFan1999 Przez europejskie puchary ??
0
@ranger3120 Może i nie ale większość była nagrywana po fakcie.
1
@TheNekro94 Nie zrozumiem dlaczego ludzie kupują białko skoro z pożywienia jest bardzo łatwo dostarczyć zapotrzebowanie.
3
@ranger3120 Oni nagrywają te odcinki po fakcie. Ale oglądać możesz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty
1
@draxidox Najlepsze jest to, że masa ludzi uwierzy, że faktycznie tak było :D
1
@kibic1899 Jednym słowem CIEMNOGRÓD.