bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
RenKAN567,
Jak ja nienawidzę prima aprilis
0
BananeeK,
Boże skąd się biorą takie cymbały...
0
Mecz FC Barcelony z PSG będzie pokazywany tylko i wyłącznie na N Premium i w żadnej otwartej polskiej TV nie będzie ! Pozostaje tylko internet! Ile razy można powtarzać a i tak co chwile się ktoś pyta na jakim grają.
A orientuje się może ktoś czy na jakimś obcokrajowym kanale pokazują i nie będzie zakodowany ?
0
Mam nadzieję że nie będzie musiał się wykazywać ;)
0
Panowie mam pytanie odnośnie NC+.Czy Cyfra + zniknie i będzie trzeba założyć sobie np. NC+ czy nadal będzie cyfra z tymi kanałami co teraz ?
0
Uwielbiam Beckhama ale nie dałby nam tylko co R10. Gdy przyszedł do Realu to już był zmierzch jego wielkiej formy.
0
Do tego Pedro jest kontuzjowany i wróci dopiero na mecz ligowy za tydzień
0
Mam tylko nadzieje że Tito w Paryżu postawi na Tello a nie na siłe wepchnie Fabregasa a Inieste da na skrzydło.
Skład na PSG moim zdaniem powinien wyglądać tak:
Valdes,Alba,Pique,Mascherano,Alves,Busquets,Xavi,Iniesta,Villa,Messi,Tello
Szkoda że Fabregas nie może się odnaleźć....
0
constantine16
Bo Pedro nie może zagrać ?
0
Mam tylko nadzieje że Tito w Paryżu postawi na Tello a nie na siłe wepchnie Fabregasa a Inieste da na skrzydło.
Skład na PSG moim zdaniem powinien wyglądać tak:
Valdes,Alba,Pique,Mascherano,Alves,Busquets,Xavi,Iniesta,Villa,Messi,Tello.
0
Co do tego meczu to można było się spodziewać takiej gry.Chłopaki za wszelką cenę chcieli wygrać maksymalnie małym nakładem sił i prawię się to udało.Szkoda tych błędów w obronie.Real też zremisował czyli przewaga utrzymana.Teraz czas na PSG !
0
A mnie zastanawia jedna rzecz.Czy ten Song co jest u nas to piłkarz z Arsenalu czy jakiś junior o takim samym nazwisku ? :
0
To już jest przesada ;)
0
Oglądałem wczoraj ich mecz z Montpellier i nie za chwycili.Mistrzowie Francji momentami klepali ich jak chcieli i przegrali po głupim błędzie obrońcy.Oczywiście LM to inna mentalność ale PSG naprawdę nie zachwyca.Tylko trzeba dodać że wczoraj nie grał Lavezzi i Moura (nie wiem czy ktoś jeszcze nie).Wydaje mi się że spokojne 0-2 to wynik osiągalny dla naszej Barcy.
0
Już myślałem że Carles Puyol xd
0
Jak tak oglądam te bramki z przed 10-20 lat to wydaje mi się że futbol był taki jakby bardziej radosny niż teraz.
0
barcelonisteczka,
Weź ty się pier&&&&& w ten głupi łeb;)
0
O jakaś pozytywna wiadomość w tym smutnym jak piz** świecie ;))
0
W przyszłym tygodniu nadchodzi już Liga Mistrzów i chciałbym się dowiedzieć, czy to powszechne działanie między sztabami trenerskimi, o czym pisał dziennik L’Equipe, że Carlo Ancelotti otrzymał od was wideo przed pojedynkiem z Barceloną?
To nonsens. Kolejne pytanie, ponieważ nie…
Czyli to nie jest powszechne działanie?
Nie, nie jest. To, co ukazało się w prasie, jest nonsensem.
0
Wie ktoś może gdzie można pobrać rewanż z Milanem z polskim komentarzem ? Jeśli kto wie to proszę aby podzielił się linkami ;))
0
franoszowie7
A kto wam dupska złoił 5-0,2-0,1-3,2-6,3-2 już nawet dalej nie wymieniam.
0
Mourinho to żałosny,bezczelny i znienawidzony przeze mnie typ.Już tylko czekam aż trafimy na nich w LM i skopiemy im dupska a ta jego siwa gemba zamknie się raz na zawsze !
0
A jutro o 15 na nsport klasyk z Seria A Inter-Juve na żywo ;)
0
Najciekawsze mecze lecą na n-premium to fakt.Ale na nsport też nie jest źle
np. we wtorek Bayern-Juve i do tego będą mecze na canal plus sport ;)
0
Ale za to o we wtorek o 24 będzie powtórka Barca - PSG :D
0
Pawlo
Bayern-Juve ;/
0
Tak nie na temat dla zainteresowanych:
Po aktualizacji programów na cyfrze + na kalane 40 jest nsport ! :)
0
A już myślałem...
0
A moim zdaniem Hiszpania nie grała aż tak nie osiągalnego futbolu.Utrzymywali się przy piłce i kontrolowali mecz ale za dużo sytuacji nie mieli. Gdyby nie Valdes to nie było by tak różowo.Stwierdzenie „La Furia Roja przygotowała się na rewanż, grając nieosiągalną piłkę”. jest dla mnie nie zrozumiałe bo nieosiągalną piłkę to oni nie grali.
0
3650 m n.p.m. ??
To naprawdę zajebiście wysoko.To jest nie poważne żeby grać na takiej wysokości !