barteq
Dołączył/a: marzec 2013
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kkbarca podobno Euphoria jest bardzo dobra. Wchodzi jutro na HBO
2
Masz ma lawce Lautaro i DYBALE i wprowadzasz jakiegos Suareza co najmniej jakby to byl nasz Gruby. Ja nie kupuje jakoegos gadania ze Dybala by aie z Messim dublowal. To po co go w ogole powoluje przeciez tak myslac to on nigdy nie zagra.
Przynajmniej po zmianach wiemy ze to jednak nie Messi jest trenerek tej repry
0
@mientusek1407 daj spokój. Argentyna w ogóle pomysłu nie miała na akcje ofensywna. Pilka do Messiego a ten szedł sam na 5 przeciwników bo wiedział że jak poda to sknoca mu akcję. Aguero i di Maria totalne dno
4
Pierwszy zmiennik gol drugi asysta i trzeci gol. To sa zmiany a nie jakis Suarez za Kuna
1
Sam Cuadrado zrobil w tej polowie wiecej niz cala pomoc Argentyny i di Maria razem wzieci
1
Nawet Brzeczek by lepiej te kadre ogarnal nawet nie znajac jezyka. Ta obrona zaraz coś odwali juz wisi w powietrzu
0
@QUNJ mozna ogladac Argentyne i czytac La Ramble:) to byl zart o tym NBA a tu ludzie spinka
0
@Michu30 no próbuje ale chlop biegnie przed siebie i wywalone na otoczenie do momentubaz pilki nie straci
0
@student97r stary, Argentyna gra. Co kogos jakies NBA obchodzi;)
0
@matelkoveb tam to byl Willy Caballero:)
0
Kun i di Maria w reprze to zart. A Lo Celso jezdziec bez glowy
0
@Cochise no tak, to jest w miare logiczne. Ale w 433 tez mamy usposobionych defensywnie zawodnikow i to 3. A w 4231 byloby ich dwoch, wiec bardzo duzo zalezaloby od skrzydlowych i ich pracy. No w sumie Griezmann idealny do tego
0
@xaarix no dokladnie do tego zmierzalem w moim komentarzu:)
0
@koksik2700 nie wiem czemu go sciagneli...moze dlatego ze w Liverpoolu jednak radzil sobie na co najmniej dwoch roznych pozycjach. Moze uwazano ze da rade za Inieste - w koncu przez pare miesiecy wlasnie na tej pozycji byl wystawiany.
0
@Cochise jesli bysmy grali 4231 to nie ma problemu z Cou. Majac Suareza AG Messiego Cou Dembele i nawet Malcoma na 4 ofensywne pozycje mozna rotowac i wybierac w wariantach. Pytane tylko wtedy co ze wszystkimi pomocnikami naszymi na czele z takim Alena. No i co z faza defensywna bo grajac 4231 z Messim na mediapuncie to obrona srodka pola moze troche srednio wygladac
0
@Mathew86 no Neymar idzie w kierunku takiego Robinho:) on tez sie zmarnowal
0
@Cochise a wg ciebie jaka pozycja bylaby popsuta pozycja dla Griezmanna? Bo cos mi mowi ze bedzie gral na LS no i sie zastanawiam czy to dobry pomysl
0
@tediko ale ten trzeci pomocnik nie ma za zadania wspierac Messiego w ataku tylko w obronie bo Messi nie biega. Ja rowniez bym chcial 4231 tylko pytanie jest czy to nie stworzy przeciwnikow autostrady w srodku pola?
0
@Coutinho007 moze zagramy na 2 napastnikow i Messi za nimi. My i tak pchamy wszystko srodkiem. Na skrzydlach jak juz to biega Alba albo czasami PO
2
@koksik2700 ale wiesz kto u nas gra na pozycji na ktorej Cou gra w reprezentacji nie? pan Messi. Wiec Cou tutaj nie bedzie grac na tej pozycji. Natomiast od takiego pilkarza to ja oczekuje ze on bedzie dawac bardzo duzo obojetnie czy zagra w pomocy czy na LS czy na mediapunta. Okazuje sie ze Cou jest po prostu jednowymiarowy i musi byc wszystko podpasowane pod niego inaczej gra gnoj
1
@xavi890 zlym grajkiem nie jest. Pokazal to w Valencii i Evertonie. U nas no coz...psycha nie dala rady
0
@Inmessionate10 dac 120 za Felixa czy 120 za Griezmanna hmm
0
@Criss18Barca wtedy to Japonia nie gralaby z nami na pol gwizdka. Wiec takie gdybanie nie ma sensu
0
@wawrzyn1 w dzisiejszym przegladzie prasyasz ze wzieli go za darmo. Wiec chodzilo o pensje 1mln a 2 mln
0
@Rewolucja123 dokladnie. i jeszcze kurde 22 herby. Ja nie moge. Na pewno 18latek ktory ma grac gdziekolwiek w rezerwach spedza dnie na mysleniu kto tam jest pierwszym trenerem. Valverde za sezon i tak nie bedzie
0
@BarcaKings965212 gowniak chcial 2 mln pensji. Gowniak ktorego wychowala Barca i ktory na kazdym kroku mowil ze tylko tutaj chce grac. Wybral 2mln w Realu a nie 1mln w Barcelonie.
ale jasne zarzadu wina. Bo to ze pilkarz ma naryte we lbie to juz nie mozna powiedziec.
0
@vangoor nie no faktycznie. prezez PSG lepszy niz Bartomeu:) ten to go zacheca skutecznie - hajsem:)
juz nie wymyslaj na sile. De Ligt woli wieksza kase i tyle. Nikt mi nie powie ze PSG ma leszpy projekt sportowy.
0
@blazeq no ale Bartomeu juz byl osobiscie w Amsterdamie. z DeJongiem zadzialalo wiec chyba Bartomeu ogarnia takie rzeczy. No czasami po prostu zawodnik patrzy na inne rzeczy i sie nie da go przekonac. Mysle ze zarzad zrobil sporo/duzo/wszystko co bylo mozliwe. Jesli deLigt chce zarabiac 12 a nie 6 no to raczej sie z tym nic nie zrobi
0
@Avada Kedavra aha czyli popelnili blad z Dembele wiec maja popelnic drugi ten sam blad tlumaczac to ze przeciez juz jeden taki blad popelnili wiec luz?:) moze wlasnie wyciagneli wnioski z Dembele
2
@KingKahuka no to chyba meczow nie ogladasz. Eriksen jest kapitalny