0

A ty myslisz ze to tak latwo wejsc do tak wielkiego klubu jak Barca i z miejsca grac bardzo dobrze w formacji defensywnej? Myslisz ze Lenglet to jakis samograj. Przeciez to mlody chlopak. Oczywiscie ze to zasluga trenera ze sie wkomponowal. Tak samo Arthur i Dembele to zasluga trenera. A i Alena coraz wiecej szans dostaje.

Ja tez bylem wkurzony ze Suarez ciagle gra, ale wczoraj pokazal czemu gra. Ostatnie mecze oprocz Valladolid to nie miejsce na kombinowanie ze skladem.

Gdyby gdyby gdyby Real. Nie ma co gdybac. Fakt jest taki ze Real nie strzelil nic a Barca trzy bramki.

0

no ale trzeci sezon juz dupny:)

7

ale Messi nie gra na prawej stronie:) chodzi tylko o to ze przy teoretycznym ustawieniu 433 i przy tym jak gra Messi trzeba wybrac ktore skrzydlo bedzie oslabione. Dembele wczoraj pokazywal sie i tu i tu (druga bramka z prawego skrzydla). Domyslnie Dembele jest ustawiony po lewej stronie bo Messiemu latwiej tam dograc pilke lewa noga. Miejsca na prawej stronie jest az za duzo, a to przez 'asymetryczne' ustawienie Messiego

0

ostatnio Roberto czesciej sie pojawia w pomocy moze to znak ze tam bedzie grac (taki transfer zamiast Rabiota) a do obrony zacznie byc wprowadzany Wague od nowego sezonu. Nie mialbym nic przeciwko:)

0

dobrze ze Malcom nie placze tak jak ty, wtedy na pewno by do Barcelony nie trafil:)

0

no takiego Realu to nie da sie ot tak do obrony zepchnac szczegolnie u nich na boisku:) takze obawiam sie ze Twoja taktyka moglaby sie szybko posypac.

Ja sie czuje pewniej z Semedo na PO bo w obronie jest lepszy niz Roberto

24

obawiam sie ze Roberto jest za wolny na Viniego. Semedo tez dal sie pare razy porobic ale jest zdecydowanie szybszy

0

tak tak o Dembele jestem spokojny. Widac tez ze Valverde ma na niego wplyw po tym jak Dembele swirowal na poczatku sezonu i potem wszedl na ten wysoki poziom to sporo zaslugi trenera

0

Leo i tak gra cofniety. Ale teraz to on wylacza prawa strone z gry. Ustawmy go na srodku dajmy mu skrzydlowych i tyle

0

jak dla mnie oba karne oczywiste. Vini byl przed Semedo a ten go zahaczyl (fakt ze przypadkowo ale zahaczyl) i to spowodowalo upadek i strate kontroli.

Przy Rakiecie nie ma znaczenia ile mial miejsca. Rownie dobrze mozna powiedziec ze Messi zawsze kiwa na malej przestrzeni i ile fauli jest na nim gwizdane. Kiwal przechodzil rywali a Ramos ewidentnie go nadepnal. Nie moze byc innych przepisow do Messiego i innych do Rakiety

Moim zdaniem 2 karne bez kartek bo nie byly to jakies zlosliwe faule.

0

ogolnie racja ale Dembele wraca do tego co go spotykalo na poczatku przygody z Barca - zbyt latwe straty. Troche lekcewazenia troche za duzo luzu i mnostwo strat. Oczywiscie wynikaja one z checi pojscia z pilka do przodu dryblingu itp. No ale nie zmienia to faktu ze przed kontuzja Dembouz gral bardziej odpowiedzialnie. Wiedzial kiedy lepiej podac pilke a kiedy kiwac

0

no wlasnie meczu z Sevilla nie widzialem. no ale teraz tez nie jest dobrze Messi za bardzo nie ma do kogo grac. Trzeba cos wymyslic bo te 433 to jakas iluzja i sztuczny twor

5

gdyby gdyby gdyby. nikt Realowi marnowac setek nie nakazal

0

powinien byc faul na Viniciusie i na Rakiticu tez. Gwizdano juz o wiele mniej oczywiste karne

1

o ile obecnie nieskuteczonsc Viniego wywoluje lekki usmiech na mojej twarzy to trzeba przyznac ze jak na 18latka kapitalnie sobie radzil z nasza prawa strona ktora przeciez byla wzmocniona Semedo-Roberto, a jak polozyl Pique w polu karnym to mowie daaaaaamn

1

kurcze no jak Messi sie bierze za rozgrywanie to trzeba mu dac dodatkowe opcje z przodu. Wczoraj to bylo bardzo widoczne.

Real: Kroos/Modric-Casemiro rozegranie i 4 z przodu przed nimi
Barca: Messi rozegranie i 2 z przodu przed nim

433 to wg mnie obecnie bezsensowna taktyka. Rozumiem ze 4231 moze byc zbyt ofensywna na wazne mecze. Ale taka taktyke latwo przestawic na 442 w defensywie, tylko skrzydlowi musza sporo biegac

0

ja jestem w wieku gdzie juz raczej kupuje piwo w pubach niz w biedronce;) no ale fakt byly takie czasy gdzie 15zl to byla gruba biba

0

albo jestes w stanie zaplacic np za takie Eleven 15zl miesiecznie i miec spokojne ogladanie albo jestes skazany na streamy ktore moga sie sprawdzac w meczu z Leganes ale na El Classico to ciezko znalezc dobry stream jak tyle ludzi oglada:)

jesli 97 to rocznik to nie wiem czy 15zl dla Ciebie to duzo czy malo no ale badz co badz to 2 piwa ktore bys musial odpuscic w miesiacu:)

3

Marc juz nie puka ale mocno wali do drzwi z napisem top1 bramkarz swiata. Obecnie mysle ze tylko Oblak moze z nim konkurowac. De Gea niby tez swietny ale nie tak regularny i zalicza jeszcze glupie bramki. Neuer moze MAtSowi buty czyscic i mam nadzieje ze Loew to zauwazy i doceni ter Stegena

0

nie mowie ze tamci byli lepsi ale obejrzyj skrot ile razy Busi stracil pilke w newralgicznej czesci boiska albo ile razy kogos na mine wsadzal swoim podaniem:)

0

Zagrali slabo ale wygrali. Powiem tak za te wszystkie razy gdzie Real gral cieniutko a wygrywali psim swedem jak choćby ostatnio z Ajaxem czy Levante to w sumie śmieszy mnie fakt że Barca az 3:0 wygrała. W ogóle 0 z tylu to cud a raczej MVP ter Stegen bo obrona dziurawa jak nie wiem co. Gowniarz Ich robił jak chciał. Dobrze że nie umie jeszcze zimnej krwi zachować i wykończyć. Podobnie jak najlepsza 9 świata Karim B ;)

2

Nie no...Busi był wczoraj jednym z najgorszych w 1 połowie. Kupa strat wynikających ze zbyt dużej pewności siebie. Zbyt wolny i slamazarny. Nie nadążal za Realem. Jedyne co to miał całkiem dobre podanie do przodu

0

jak nie ma nic do rzeczy. Real zagral swietnie w pierwszej polowie. Nie bylo gdzie szpilki wlozyc nie mowiac o kompletnym odcieciu Messiego od grania. Oczywiscie ze to taktyka

0

Dzisiaj nawet Messi nie umie prosto podac. Solari wygrywa z Valverde taktycznie. Real wyglada jakby gral w 20

1

Fajnie ze Barca duzo biega...zartowalem

0

Rakieta i Busi przeciez razem na DM moga grac

0

4231 to bardzo ofensywne ustawienie i gralismy tak z Sevilla druga polowe. Na poczatku trzeba utrzymac balans i rownowage

0

w koncu ktos madrze gada

4

bo Roberto nie dosc ze umie atakowac i bronic to jeszcze jest bardziej inteligentny na boisku i ogarnia zalozenia taktyczne. to chyba dlatego

0

Uff już myślałem że nikt nie narzeka. Po co ma grać Cou bez formy? Poza tym grali 4231 z Sevilla trzeba bylo ogladac. Po ostatnie jak juz to Messi na mediapuncie bo i tak w pomocy siedzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?