barteq
Dołączył/a: marzec 2013
10 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
nie. limity mamy nizsze. po prostu je przekraczamy dlatego nie mozemy sobie pozwolic na dalsze wielkie pensje i musimy ciagle zwiekszac dochod zeby te pensje moc wyplacac.
0
wszyscy o redditach a ja i IPLI jak juz jestes gotowy placic (fakt ze sporo bo 40zl za tydzien). Wczoraj wykupilem i dobrze smigalo
0
433. Roberto zagra.
4
z Piątkiem się zaczyna robic to co z Lewym. Wszedzie go trzeba wcisnac. Nie rozsmieszajcie mnie ze Barca rozwazala transfer Piątka.
Co do Jovica. Poki cena nie przekroczy 50mln to w miare ok potem bym brak Maxi Gomeza. Chociaz nawet jak tak mysle to Maxi ma wieksze doswiadczenie i wiecej rownych sezonow w nogach
0
i tu sie pojawia pytanie: chcesz jak najszybciej zobaczyc Xaviego na stanowisku Barcy no matter what. Czy chcesz sie upewnic ze to bedzie dobry trener do Barcy? Co bedzie jak go przyjma za rok i okaze sie ze brak mu doswiadczenia i wtopi 2 sezony? Wyleci i trzeba bedzie kogos nowego szukac i Xavi bedzie spalony.
Zamiast tego proponuje cierpliwosc i to zeby Xavi skorzystal z kazdej okazji do przygotowania sie do tego trudnego zadania jakim jest trenowanie Barcy.
Mowisz ze masz syna...cierpliwosc powinna Ci byc znana:) a Xavi to nie 80 letni dziadek zeby te 2-3 sezony mialy zawazyc na jego zyciu i objeciu Barcy.
a co do Pepa...to maly odsetek trenerow (razem z ZZ) ktory odniesli wiekszy sukces bez wiekszego doswiadczenia. 2 trenerow posrod tysiecy. Takze nie opieralbym swojej wiary w Xaviego na tak slabej statystyce...wrecz promilu:)
0
no akurat wiele razy bylo mowione ze o Malcoma nie prosil. To byl wybor zarzadu ktory wyniuchal dobra okazje cenowa. Takze to nie tak ze Valverde 'sam sobie tworzy lawke'. Oczywiscie ze Barcelona tez wydaje pieniadze na pilkarzy. Ale limity placowe i wydatkowe sa o wiele mniejsze niz w takim City. Poza tym ja nie porownuje Pepa do Valverde. Tylko nie rozumiem ubostwiania Pepa na kazdym kroku. Ciekawe czy tez tak go uboswialiscie jak Lyon go ogrywal w LM. Ciekawe czy tak samo bedzie ubostwiany jak Liverpool wygra lige i City odpadnie z LM
1
dokladnie. standardowa zagrywka 'opozycji'. Skrytykowac co sie da ale za grosz alternatywy badz wlasnych planow. Wazne zeby ludzie sie skupili na tym co niby jest zle robione aktualnie. Polska to tez dobry przyklad takiej opozycji (niewazne ktora partia obecnie rzadzi)
0
tak Messi zarabia gdzies 40-50 netto z kontraktu. Biorac pod uwage podatki w Hiszpanii to Barca placi gdzies 2x kwote netto
0
to ile bys chcial wydawac na Messiego? bo zaznaczam ze to on pozera wieksza czesc naszego budzetu placowego
0
nie porownuj Malcoma do Mahreza czy Bernardo ktory juz mial doswiadczenie w LM. Oczywiscie ze Pep ma lepszych zmiennikow dlatego moze sobie rotowac. Spojrz na stoperow. Kompany Otamendi Stones Laporte. A u nas Pique Lenglet Umtiti i Verma.
0
nie zasluga jego tylko pieniedzy szejkow:) wydac 60mln na Walkera potem 30 na Danilo potem Stones za kolejne 60mln i Laporte za 45. Mahrez Bernardo itd. To nie tak ze Pep ich super wylowil z niewiadomo skad. Wzial po prostu obecnie najlepszych graczy danych kregow na tamten moment. Potrzebowal PO? no to kogo mogl wziac jak nie Walkera (tym bardziej ze Anglik). Wiec nie robmy z niego nie wiadomo kogo.
Zobacz na Kloppa, chlop mial nosa i wyciagnal Salaha za 35mln, Salaha o ktorym ledwo kto pamietal. Wzial Mane za 30mln to sie kazdy pukal w czolo co taki Mane taki drogi. Oczywiscie Klopp tez wydal kupe kasy na Beckera czy VvD. Ale to z takimi transferami jak Salah czy Mane doszedl do finalu LM. A teraz wydal wiecej kasy no i pyk prowadzi w lidze. Zdecydowanie bardziej wole Kloppa obecnie bo on nie idzie do tak oczywistych klubow jak Pep. Jurgen bierze zespol sredni/dobry i ten to dopiero z niego maxa wyciaga
1
AS: Samuel Umtiti walczy o powołanie na mecz z Lyonem
tak jak kolega napisal. Umtiti walczy o powrot na Lyon
2
Wg mnie skoro Umtiti 'walczy' o powolanie z czasem i kontuzja to nie powinien byc powolany na tak wazny mecz. Nie warto ryzykowac.
11
podobno Barcelona zaproponowala 7m kielbasy chorizo czym przebila oferte 7 telefonow:) tak bylo
0
musza zagrac z Valladolid.
0
ja nie mowie ze nie nalezy rozwazyc jego sprzedazy za gruby hajs latem. Ja tylko mowie ze Rakitic zdecydowanie zasluzyl na uznanie:)
co do twojej odpowiedzi o Pepie i ZZ. Czekam az wymienisz wiecej. No bo wymieniles 2 trenerow na tysiace ktorym cos wyszlo bez doswiadczenia. Latwo sobie obliczyc procent. Z drugiej strony jest Henry ktorym pamietam La Rambla sie zachwycala jak przejmowal Monaco no a widzisz jak sie skonczylo. I jaki powazny klub go zatrudni? Jakies zaplecze Premier League jak juz. Pep i ZZ to wyjatki i nie oznacza to ze kazdy byly pilkarz chocby nie wiem jak dobry wezmie taki klub jak Barca i zacznie trypletami rzucac. Pep trafil na kapitalne pokolenie pilkarzy w klubie, oczywiscie swietnie ich wprowadzil i poprowadzil ale taka generacja juz sie pewnie nie zdazyl. Natomiast ZZ swietnie klaskal, jak nikt inny na swiecie i to mu pozwolilo na sukces;) takze nadal wole zeby Xavi zdobyl troche europejskiego doswiadczenia
3
no wiesz...Rayo tez gra zawsze do przodu i ladnie:) wiec nie mowmy ze wyniki sie nie licza. Poza tym ta kadra...Pep nie musi nikogo oszczedzac za bardzo, zawsze moga grac na 100%
3
jesli myslisz ze Rakitic nie zasluzyl zeby byc docenionym to nie masz za grosz pojecia o pilce noznej:)
7
1. Guardiola w LM jeszcze nic nie pokazal z City. Rok temu tez kazdy gadal patrze jak oni napierdzielaja w lidze na pewno beda w finale LM. No i Liverpool wyjasnil.
2. W zeszlym sezonie Valverde tez stawial na lige szedl na rekord a potem jak wiemy zabraklo motywacji nastawienia i moze tez sil na LM. Moze wlasnie lekkie odpuszczenie ligi to wnioski wyciagniete przez Valverde z zeszlego sezonu. Bo latwo zauwazyc ze chlopaki w LM graja na zupelnie innym poziomie intensywnosci.
3. Zobacz sobie jaki sklad ma Guardiola. Nie ma roznicy czy wystawi Bernardo, Sterlinga, Sane czy Mahreza na skrzydle. Nie ma roznicy czy w srodku bedzie grac Rudy czy David Silva. Ile bysmy dali zeby miec takiego zmiennika dla Suareza jak Aguero ma w postaci Gebriela? Aguero kontuzja i nie idzie? Spoko 5 meczy zagra Jesus. Potem Aguero wypoczety wroci i walnie hattricka. Z taka kadra kupiona za gruby hajs to nie ma sie co dziwic ze moze sobie rotowac skladem kazdy sie cieszy i nikt nie jest przemeczony.
4. Wybaczcie ale daleki jestem od ubostwiania Pepa z calym szacunkiem dla tego co osiagnal w Barcelonie to po odejsciu z Barcelony nie objal klubu ktory stanowilby jakiekolwiek wieksze wyzwanie. Bayern i City. A i tak w LM nic nie porobil.
1
niby tak niby nie. PSG jakichs kokosow nie zagralo (oczywiscie trzeba wziac pod uwage brak Neymara i Cavaniego) za to Utd zagralo naiwnie. Widac ze dawno nie grali powaznego meczu w LM bo nie bylo po nich widac zeby ogarniali istote meczu u siebie w dwumeczu. Moze pomylili z Pucharem Ligi?
1
od mistrzostwa azji do Barcelony daleko droga. Chcialvym zeby Xavi objal przed tym jakis europejski klub chociaz na 2 lata.
0
U siebie w pelnym skladzie przeciwko PSG bez Neymara i Cavaniego z Alvesem na ps i dac sie porobic swojemu bylemu zawodnikowi di Marii. To trzeba byc United. Smiessny ten klub:)
0
nie bo kazdy normalny czlowiek wie ze w powazniejszym meczu takie ustawienie to defensywne samobojstwo
0
smiecham jak mozna bronic Cou ze 'nie gra na swojej pozycji'. Przeciez on wiekszosc czasu w Liverpoolu gral na LS, u nas rok temu tez juz gral na LS i gral swietnie. Klopp dopiero go przerzucil na srodek pomocy jak mial do sypozycji Salaha Mane i Firmino.
0
Sa podzielone...miedzy wygra PSG a wygra ManU. Nikt nie pisze o remisie
0
Widze ze La Rambla zero-jedynkowo podchodzi do sprawy. ManU ich pyknie, niee PSG da rade. A ja cos czuje 1:1
0
nie bylo by. jesli bramkarz dostaje czerwo po 3 zmianach to tez wchodzi za niego do bramki zawodnik z pola:)
0
france football
10
no ale pierwsza 6 jest calkiem ok moim zdaniem. Chociaz jak chodzi o cala historie to gdzie Milan?
0
no to dlatego wlasnie Boateng jest:) z takim Valladolid spokojnie moze zagrac