0

Z tej całej ekipy chętnie widziałbym jedynie Raphinhę.

1

W przypadku odejścia Martina, Luuka chyba wolałbym Ferrana Jutgle do pierwszego zespołu. Przynajmniej dać mu szansę.

0

120 baniek i można go puścić ;-)

1

Jak problemy mięśniowe, imprezki to sprawa jest prosta - pije :D

0

FdJ na ławkę - bardziej przyda się na mecz z RSSS a jak dostanie kartkę to nie zagra. To samo Eric, może Marmol albo Mingo?

0

Pjanić ma wysoki kontrakt ale z tego co wiem, zgodził się obniżyć kontrakt by pójść do Turków. Więc jak chce grać to pewnie zgodzi się obniżyć płacę by grać. A czy 40 baniek dla Aston Villy to dużo? Nie powiedziałbym.

0

Grimaldo/Gaya/Sergio Gomez - i nie ma co więcej kombinować!

0

Mino: Lapo, Haaland jeszcze nie wie czy do Was przejdzie, dam znać za tydz ok?
Laporta: Mino, luz mordo ale my i tak go nie chcemy. Pozdro!

0

Spokojnie poradzi sobie z rolą zmiennika, za Luuka czy Martina. Wydaje mi się, że mógłby być w przyszłości u nas takim drugim Pedro.

0

Po co nam koleś który od 23.01 nie strzelił bramki w BVB?

0

Jak dostanie pensję proporcjonalną do obecnego jego poziomu to niech zostanie.

1

Idź Rysiek, zacznij grać w klubie na swoim poziomie.

12

Od samego początku pisałem, że Dembele jeszcze się rozkręcił i wydaje mi się, że pojawienie się Auby, Daniego i Xaviego miało na niego dobry wpływ. Liczę, że zostanie. Robi niesamowitą różnicę na boisku.

0

@JarekS a czy gdzieś w kuluarach jakieś pogłoski o tym byśmy byli nim zainteresowani? Bo brzmi jak dobre wzmocnienie.

0

Ktoś może powiedzieć więcej jaak sobie obecnie radzi w Belgii?

1

@JarekS Darwin to byłby sztos na 9! Wydaje mi się, że to by było idealne uzupełnienie ataku.

0

@JarekS tylko kogo kosztem miałby grać?

0

Cou na pewno będzie wolał zostać u Gerrarda, dał mu szansę na odbudowanie.

0

@Przemson to tylko świadczy o jego dojrzałości, chciał grać a nie siedzieć na ławie.

2

Sprzedać Lengle, Szwedzkiego Nazario, Puiqa i za Cou też trochę baniek wpadnie. Trincao za Adama, przedłużyć kontrakt z Gavim i Araujo. Christansen wziąć z wolnego. Azpi też by był niezłą opcją na wzmocnienie. Ale na pewno nie brałbym Haalanda. Nie mam przekonania do jego stanu zdrowotnego.

0

Mi się wydaje, że i tak wymiana za samego Trincao pójdzie. Wilki lubią Portugalczyków a jak mają mieć Trincao albo Traore na ławie to wolą Portugalczyka. I to jest dla nas duży plus. Będzie wymiana, czuję to.

0

Oby nie doszło do tego transferu.

0

Ja jednak dalej liczę, na to, że Dembele zostanie, że projekt Xaviego go przekona i przekona agenta, że się zgadza na to co FCB mu proponuje. Jakby nie patrzeć, Dembele ma 24 lata. Kawał czasu do grania przed nim.

4

Wymiana za Trincao to by był idealny deal.

0

Myślałem, że to już dawno klepnięte a tu dalej jakieś negocjacje.

0

@JarekS a powiedz mi, jest tego warty? Bo w sumie chłopaka nie śledzę i nie kojarzę.

0

Oby Utd go kupiło i nie trafił do FCB.

2

Obym nigdy nie doczekał się takich klasyków.

6

Niech go spokojnie wprowadzają nie ma co powtarzać błędów.

0

Jakby się udało to by było super!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?