brzucho
Dołączył/a: lipiec 2019
Warszawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wołąkiewicz jak zwykle swoje, dzięki Hubert!
0
@Avada Kedavra Kike powinien tutaj wchodzić.
0
@MichalZZZ, dań jako takich brak, ale jeśli chodzi o produkty -
a) kolendra,
b) bakłażan,
c) szeroko pojęta wieprzowina.
0
kocham te gównoburzę na stronach prześcieradeł, wszyscy trenerzy, oni wiedzą najlepiej którą stroną prowadzić akcje.
0
no to niezła Wisła Płock, śmiech na sali
0
http://lodzkifutbol.pl/archives/210542/henrik-ojamaa-oficjalnie-w-widzewie/
podoba mi się to!
1
swoją drogą, Saul obleciał Kasemiro jak chciał :)
0
https://www.youtube.com/watch?time_continue=40&v=fCgLxg41xaI&feature=emb_title
wtf :O
0
@Hushovt na pewno da radę, ja oglądam towarzystwo ze Sławacinka, a przed ich przylotem Sokoła Lotosu :)
0
@Hushovt niedługo? w piątek widziałem spory klucz lecący w stronę Warmii :)
0
@Transu96 i knage jak słoń :O
0
@Transu96 Edge mocno się postarzał, ale w formie niebywałej :)
0
https://x.com/SSJreef
łzy same się cisną do oczu, widać naprawdę ogromnę przywiązanie młodego O'Neila.
0
@wierbafcb przecież to jak promocja imo.
0
@FC1899Barca wygląda żałośnie, ale dla rodzimych drużyn to spory zastrzyk gotówki (a to, że nie potrafią tego wykorzystać, to ich problem)
0
@Veb1233 jezu, swojego czasu bardzo chciałem tego kozaka u nas.
5
@koksik2700 tak to jest jak się gra w ogórkowej lidze.
0
@BarcaInfo jak bomba, to tylko Janczyk.
2
@Homeopata8989 Napoli - Inter / Juventus - Torino imo.
2
@xofcbxo z żalu dam Ci zielone.
0
kurła, ale te neapolitanki niektóre dobre duperki, takie w moim typie :O
0
Kike zamierza rotować między Frenkiem, a Arturo?
0
@Baaarca95 nie wydaje mi się.
0
@Mechanik jeden z lepszych silników!
0
@tristan87 Stano się mocno odpalił, szanuję.
0
dobry!
właśnie oglądam sobie powtórki meczu Groclin - Widzew i zastanawiam się, czy znany wszystkim Przyrowski jeszcze gdzieś gra?
1
podeśle ktoś link do polskiej, nie spóźniającej się transmisji?
0
Jak zwykle, Borussia potrafi bawić się w transfery. Trafiony, czy nie?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Colon dawno się tak nie nudziłem, naprawdę.
Liverpool kompletnie bez pomysłu, może są już zmęczeni pierwszą częścią sezonu. Flamengo natomiast gra na swoim poziomie, wcale nie odbiegającym od Liverpoolu.