0

Wołąkiewicz jak zwykle swoje, dzięki Hubert!

0

@Avada Kedavra Kike powinien tutaj wchodzić.

0

@MichalZZZ, dań jako takich brak, ale jeśli chodzi o produkty -
a) kolendra,
b) bakłażan,
c) szeroko pojęta wieprzowina.

0

kocham te gównoburzę na stronach prześcieradeł, wszyscy trenerzy, oni wiedzą najlepiej którą stroną prowadzić akcje.

0

no to niezła Wisła Płock, śmiech na sali

1

swoją drogą, Saul obleciał Kasemiro jak chciał :)

0

https://www.youtube.com/watch?time_continue=40&v=fCgLxg41xaI&feature=emb_title

wtf :O

0

@Hushovt na pewno da radę, ja oglądam towarzystwo ze Sławacinka, a przed ich przylotem Sokoła Lotosu :)

0

@Hushovt niedługo? w piątek widziałem spory klucz lecący w stronę Warmii :)

0

@Transu96 i knage jak słoń :O

0

@Transu96 Edge mocno się postarzał, ale w formie niebywałej :)

0

https://x.com/SSJreef

łzy same się cisną do oczu, widać naprawdę ogromnę przywiązanie młodego O'Neila.

0

@wierbafcb przecież to jak promocja imo.

0

@FC1899Barca wygląda żałośnie, ale dla rodzimych drużyn to spory zastrzyk gotówki (a to, że nie potrafią tego wykorzystać, to ich problem)

0

@Veb1233 jezu, swojego czasu bardzo chciałem tego kozaka u nas.

5

@koksik2700 tak to jest jak się gra w ogórkowej lidze.

0

@BarcaInfo jak bomba, to tylko Janczyk.

2

@Homeopata8989 Napoli - Inter / Juventus - Torino imo.

2

@xofcbxo z żalu dam Ci zielone.

0

kurła, ale te neapolitanki niektóre dobre duperki, takie w moim typie :O

0

Kike zamierza rotować między Frenkiem, a Arturo?

0

@Baaarca95 nie wydaje mi się.

0

@Mechanik jeden z lepszych silników!

0

@tristan87 Stano się mocno odpalił, szanuję.

0

dobry!

właśnie oglądam sobie powtórki meczu Groclin - Widzew i zastanawiam się, czy znany wszystkim Przyrowski jeszcze gdzieś gra?

1

podeśle ktoś link do polskiej, nie spóźniającej się transmisji?

0

Jak zwykle, Borussia potrafi bawić się w transfery. Trafiony, czy nie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Colon dawno się tak nie nudziłem, naprawdę.
Liverpool kompletnie bez pomysłu, może są już zmęczeni pierwszą częścią sezonu. Flamengo natomiast gra na swoim poziomie, wcale nie odbiegającym od Liverpoolu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?