0

I gdzie Ci wielcy zastępcy Iniesty i Xaviego. De Jong i Arthur nigdy nawet podobny poziom nie osiągną. Nie potrafią poprowadzić drużyny gdy trzeba. Trener też się nadaję, niestety nie jego poziom Barcelona. Zła zmiana, która przyczyniła się do straty pierwszego gola bo gość u pilnować nie dał rady. Oj kiepsko się ogląda taką Barcelonę, coś się zdecydowanie kończy.

6

@jeff182 Po prostu upominał się o to na co zasługiwał. Znacznie lepszy bramkarz niż Bravo, więc klub popełniłby ogromny błąd gdyby postawił wtedy na Bravo.

1

To już 15 lat. Wow.
Kurczę, nie wyobrażam sobie Barcy bez Messiego. Wiem, że to nastąpi w końcu i szczerze to kiepsko to widzę patrząc na wyniki gdy Barca gra bez Messiego.

0

Jak widać bez Messiego ta drużyna ma spore problemy. Aż strach pomyśleć jak to będzie wyglądać gdy Messi zakończy grę w Bercelonie.

0

Wczoraj oglądam sobie finałowy odcinek trzeciego sezonu "Dom z papieru" a tam..... Neymar ???? to chyba na wypadek gdyby transfer nie wyszedł i trzeba będzie zostać w PSG na kolejny sezon. Zamiast piłka kariera aktorska ????

19

Barcelona oferuje Coutinho i Dembele oraz 40mln.
Obecne wartosci rynkowe wedlug danych:
Neymar 180mln
Ccoutihno 150mln
Dembele 120mln

Nie wiem, jestem stary chyba juz, ale z tego co uczyli nawet w podstawowce to:150+120+40= 310mln a nie 180. W Barcelonie chyba nie maja najlepszych matematykow w zarzadzie.

5

Ronald Koeman moj idol z dziecinstwa.
Srodkowy obronca i na koncie wiecej goli niz sam Johan Cruyff - napastnik :)

3

"Ojciec piłkarza ostrzegał go już wcześniej, że będzie żałował odejścia do PSG"
??????
Z tego co pamiętam a czytałem praktycznie wszystkie newsy na ten temat. Ojciec piłkarza wręcz goroąca zachęcał na przyjęcie oferty PSG bo kasa dobra była.

0

No raczej to był jego ostatni sezon. Jakoś trzeba zapłacić za tego Neymara.
Jakoś nie wydaję mi się, aby wydali tyle na Neymara i jeszcze Coutinho zostal w drużynie.

22

Jak widzę takie rankingi to mnie śmiech ogarnia.
Firmino poważnie na 8 miejscu? Za co? Koleś ma 27 lat, w każdym sezonie strzela jedynie lekko ponad 10 goli na sezon, nie więcej. W reprezentacji Brazylii też kariery nie robi wielkiej, jedyne 10 goli strzelonych w okresie 6 lat. Jak na napastnika to liczby śmieszno marne.

0

my tu gadu-gadu a Real właśnie wydał 200mln na transfery.
Hazard, Jovic, Mendy

8

Copa America: Katar i Japonia.
Ale bym się śmiał gdyby Copa America wygrała Japonia. Patrząc na to jak grali dobrze na ostatnich MŚ to mają nawet jakieś szanse.

1

@Zawsze_Wierny A ja taki:
Neymar Suarez Griezman
Messi
De Jong Busquets
Alba De Light Pique Semedo
Ter Stegen

1

@cyron1 Wicemisrza to oni spokojnie maja juz drugi rok z rzedu, wiec raczej nie musza wydawac ogromnej ilosci pieniedzy zeby to osiagnac.

5

BUFFON??????!!!!!!!! YES, PLEASE!!!
To mnie zaskoczyli :) Znakomita opcja, nie chodzi o jego wiek ale cale doswiadczenia jakie posiada i ile moglby przekazac ter Stegenowi pracujac razem. Dzieki niemu, mysle, ze ter Stegen mogly zostac najlepszym bramkarzem swiata.

9

Nie wydaje mi się, świetny gracz...ale nie lepszy niż CR7 a z CR7 Barca dawała rady to i z Hazardem sobie poradzi.

0

A można gdzieś te mistrzostwa oglądać online bo nigdzie nie mogę znaleźć

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Cieszę się, że polak tak wysoko ale patrząc na niektórych piłkarzy za nim...to zdecydowanie nigdy bym nie powiedział, że więcej osiągnął i prezentował lepszy football.
Choćby taki Ibrahimovic.

A co tak wysoko Bale robi? Przecież połowa piłkarzy lepiej grała a są za nim. np. Shevchenko - chyba nikt mi nie powie, że Bale miał lepszą karierę.

2

Pierwszy finał ligi mistrzów jaki sobie chyba odpuszcze w całym moim życiu.

1

Ale za granicą TVP nie działa :)
Total sportek . com w kategoriach football szukaj

0

Niech zgadnę..będą oczekiwać od niego gry niczym Iniesta..no bo przecież z Barcelony jest.
Tak jak to miało miejsce z Deulofeu, że niby Messi Watfordu :)

3

Jak on miałby być nowym Messim...to ja chyba zostanę nowym Lewandowskim...no właśnie mniej więcej taka różnica jak sobie wyobrażacie.

0

Nie bardzo. Chodziło mi dokładnie o Real :)

0

Mam nadzieje, że Rabiot już nie wchodzi w grę z powodu zakupu de Jonga.
To byłby by niepotrzebny zakup.

0

Welcome in Real Madrid Pogba :)
Mam nadzieje zobaczyć takie newsy

0

Przerwał passę? Jaką passę, przecież dwa tygodnie temu czy coś takiego przegrali w pucharze również. Żadna to passa jak się przegrywa 1-2.

0

Szkoda, że nie Piątek.

0

Widzę, że nie masz zupełnie pojęcia o tym co się obecnie dzieje z Moratą. To jedynie cień piłkarza jakim był - jeden z gorszych napastników w lidze angielskiej obecnie, który nic zupełnie nie strzela. Jedynie do pustej bramki potrafi dołożyć nogę - czasami nawet to mu się nie udaje.

1

Dybala? Jeżeli taki dobry to dlaczego grzał ławkę na MŚ i nie pomógł Messiemu zdobyć tytułu? A czekajcie, już wiem dlaczego...bo w całej swojej czteroletnie karierze strzelil tylko jednego gola dla reprezentacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?