0

Kiepskie porównanie, chyba każdy wie, że w Barcy nawet napastnicy biorą udział w grze defensywnej- agresywny i wysoki pressing (przynajmniej w Barcy Martino). Jedynym zawodnikiem, który w tym elemencie gry ma ulgi jest Leo. Obrońcy niezwykle rzadko dochodzą do sytuacji w których mogą strzelić gola/ strzelają gole. Pedrito często miewa mecze w których notuje sporo odbiorów, podobnie jak każdy nasz skrzydłowy. W meczu z Espanyolem wymienił tylko 3 podania, nie zanotował odbiorów i zmarnował niezłą okazję na zdobycie bramki- zatem myślę, że ocena 4 jest dobrym odzwierciedleniem jego występu.

0

Rozumiem, jednak myślę, że nie powinno się przykładać zbyt wielkiej wagi do oceny zawodnika, który przykładowo grał 10 minut. Ocena w tym momencie jest po prostu odzwierciedleniem jego występu podczas tych 10 minut. Znaczące są oceny zawodników którzy grali cały mecz.

0

Klepania było niewiele- więcej było bronienia się przed atakami Espanyolu, gdzie Pedrito również się nie popisał- bo zanotował 0 odbiorów.

0

Pedro wszedł w 83. minucie meczu.

0

Oprócz tego również nie rozumiem jakże infantylnej postawy typu " preferuję Pedro- nienawidzę Alexisa " i ludzi którzy wytykają to np. fanom danego piłkarza.
Oczywiście są niektórzy agenci którzy właśnie w taki sposób myślą, ale jest to bardzo dziecinna postawa. Ja np. jestem wiernym fanem Sergio Busquetsa, lecz nie oznacza to, że nie lubię Songa. Wręcz przeciwnie- uwielbiam Alexa!
Zatem prosiłbym aby nie pieprzono takich głupot pod adresem fanów danego piłkarza, bo nie każdy taki jest.

0

A ja myślę, że ocena zawodnika po 10 minutach gry jest na miejscu. W przypadku Pedro jest to ocena jego gry przez 10 minut meczu- zmarnowana dobra okazja bramkowa mówi sama za siebie. Owszem, w większym przedziale czasu mógłby się bardziej wykazać, ale nie ma co gdybać. Oceny nie powinno być tylko wtedy, kiedy zmiana jest robiona na zyskanie czasu w końcowych minutach meczu.



0

Proponuję by oceniający uargumentowali w komentarzach wsytawione oceny, na które burzą się użytkownicy. No bo faktycznie, np. Busi 6? Osobiście nie dałbym mu więcej niż 5.

0

I ja właśnie tytuł zawodnika meczu przyznałbym Alexisowi. Świetnie odnalazł się przy "podaniu" Neymara (bo w gruncie rzeczy to był strzał), doskonale wyprowadził kontrę i zagrał mu piłkę na czyste pole pod koniec meczu, był bardzo pracowity i efektywny w pressingu. ogólnie rzecz biorąc Alexis jest na fali co bardzo mnie cieszy :)

0

Oczywiście że to był strzał, zachwycać się można tu co najwyżej podwójną siatką, która i tak pewnie również nie była zamierzona. Owszem, Neymar nie zagrał rewelacji, prawie nikt dziś nie zagrał rewelacyjnie. Bardzo poprawnie i dobrze zagrali dziś na przykład Montoya albo Xavi. Ale nie mieli jako tako znaczącego wpływu na wynik meczu, za to Neymar miał, stąd wszyscy przyjęli , że jest zawodnikiem meczu. Ja tytuł MVP dałbym Alexisowi. Alexis był dzis niezwykle pracowity, świetnie odnalazł się przy golu, doskonałe zagranie do Neymara w końcówce meczu, bardzo aktywny i efektywny w pressingu.

0

A ja zrozumiałem. Chodziło mu o to, że Leo jest cwany i wykorzystuje świetnego Neymara do zdobywania tytułów, samemu się nie starając zanadto :) Dacie głowę? xD

0

Dziś to nie Pique był najpewniejszym punktem naszej obrony. Był to Masche. Kilka naprawdę świetnych interwencji, firmowe wślizgi bardzo efektowne i efektywne. Trochę brakowało dalekich crossów, ale ogólnie występ El Jefecito jak najbardziej na plus.

0

Najwyższy czas sprawdzić go z naprawdę klasowym rywalem.

0

Szacunek dla lokalnego rywala, Aguirre świetnie taktycznie rozpracował Barcelonę. Ich agresywny i wysoki pressing niemalże przez cały mecz narobił nam nie lada kłopotów.

0

Busi jakiś nieswój. Był dziś mega niepewny, zaliczył bardzo dużo strat, często spóźniał się z kryciem, niedokładnie podawał. Dawno nie widziałem go tak kiepsko grającego.
Oj chyba przyda mu się przerwa na rzecz Songa, który jest w niezłej dyspozycji. Myślę, że Song na Milan byłby rozsądną decyzją. Jednak z drugiej strony uważam, że Busi w najważniejszych meczach jest niezastąpiony zatem kwestię wyboru DM na następny mecz pozostawiam Tacie.

0

Byliśmy lepsi IZI.
Bo byliśmy.

0

Dokładnei ten co podał BarcaForever

0

SopCast ruski kanał 2000 kb/s. Ani razu mi nie zacięło, jakość HD. Dodam że net 10mb i siostra na routerze.

0

Na plus również dobre odbiory i niezła klepka.

0

A odwalcie się wy od tego Xaviego... Xavi gra bardzo dobrze, ma oczy dookoła głowy, zaliczył nawet parę otwierających podań, gra ze stoickim spokojem. Niech Cesc lepiej odpoczywa na Milan :)

0

Alves na ławke? Ty wiesz co mówisz? Akurat Dani jednym z wyróżniających się...

0

Oglądaj na sopcaście stary :)

0

A mi się skład podoba. Jest mocny i na derby Barcelony odpowiedni. Taki skład na Camp Nou na 90 % gwarantuje nam wygraną w dzisiejszym meczu i kolejne 3 punkty. Tata dobrze wiedział co robi, delegując taką jedenastkę. Podstawa to minimum ryzyka, teraz trzeba regularnie wygrywać, to nie czas na eksperymenty.

A wy najchętniej Barcę B byście wystawili do takiego meczu. Ciągle krzyczycie że Tello że Sergi Roberto... póki co składy mają być jak najmocniejsze. Jeśli odskoczymy od Atletico na pozycji lidera przynajmniej na 4 oczka, wówczas pole do popisu dostaną zapewne Tello, Sergi, Song i inni, którzy mało grają. Tata ma wszystko zaplanowane, działa rozumem, nie impulsem jak wy.

0

Ja bynajmniej nie zauważyłem zbyt wielu hejtów na Tello, co akurat dobrze świadczy o naszych Cules bo są świadomi, że nie gra za czesto.. Hejtowany za to jest tutaj Pedro i to jak zaciekle.

Wiem, że nie lubicie felietonów Challengera, mało kto się z nim tu zgadza, choć uważam, że niesłusznie, gdyż jest arcy bsytrym gościem... ale chciałbym was odesłać do jego genialnego felietonu na temat sensu egzystencji Pedro w Barcelonie. Naprawdę warto poświęcić te 15 minut na lekturę:

http://www.fcbarca.com/49015-co-z-tym-pedro.html

0

Za to na "Tb" nie można, bo bije od "Cb" uczniem gimnazjum.

0

Też nie chciałbym wyrzucać z klubu mojego brata :)

0

I już przeczuwam masę hejtów... A wy powinniście dostać medal za iloraz inteligencji równy waszemu wiekowi...
Ja do niedawna miałem jeszcze jakieś nadzieje, że kiedyś pojmiecie fenomen Pedro Rodrigueza w Barcelonie. Ostatnio te nadzieje straciłem. Teraz trzeba czekać, aż będzie strzelał pełno goli w meczu, żeby znowu was zaspokoił...

0

Oj Pedrito Pedrito... gdybyś przypomniał sobie jak grałeś jeszcze 3 lata temu...

0

Przyjdzie taki Lewy i będzie sytuacja analogiczna do sytuacji Songa. Będzie musiał godzić się z rolą rezerwowego.
Chyba, że Messi powróci na skrzydło, wówczas Lewy dostawałby minuty. Ja jednak ponownie zdam się na rozsądek Taty Martino, któremu niezmiernie ufam.

0

A ja postawiłbym na mojego Idola- Busiego. Wczoraj gra mu się nie kleiła, brakowało mu koncentracji i chyba zagubił się w systemie z dwoma defensywnymi pomocnikami.

0

Co do Messiego to święta prawda panie Rafale, ale wczoraj dzieci krzyczały że Messi się wypalił (ew. że to koniec Messiego) ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?