20

Życzę Wam abyście za rok o tej porze nie pomyśleli, że 2024 rok był stracony. Wszystkiego dobrego. :D

1

@agaFCB już kiedyś był pomysł, nawet dość zaawansowany kilka lat temu i nie doszedł do skutku.

0

@Rust_Cohle już dawno zmieniłam. Prawie rok temu :D

1

@LionelM95 III tak, IV mniej a ta nowa część to podobno porażka.

0

Ostatni na kuponie mam Arsenal, że wygra. Jak myślicie, uda się? :')

1

@macio_944 czemu akurat mnie? Ale dziękuję za oznaczenie, masz rację. Zainteresowało. ;D robię ss i będę męczyć tym bezmyślne istoty z petardą w ręku.

12

@tbas na każdej silce podejdziesz do byle jakiego napakowanego gościa to w większości Ci powie co i jak, a w klubie gdzie ludzie od tego zarabiają fortunę piłkarze nie potrafią ćwiczyć dobrze technicznie. Przecież to jest żart. XD

1

@SeWo77 xD @norbi77 ładnie Cię wyjaśnił

2

@Popitek12 FC Barcelona i reprezentacja Polski

0

@Mroziu po prostu w ostatnim odcinku było wyjaśnione skąd brak logiki itd w filmie. Ale rozumiem :)

2

@PoppersPose oczywiście, że tak. To chore, że dzieciaki szły na plac zabaw z litrowymi butelkami. Ja kupuję sporadycznie a tu taka niespodzianka:D

0

No i stało się. Kupowałam Redbulla w Biedronce i pani musiała zaakceptować, że jestem pełnoletnia. XD myślałam, że od nowego roku a tu wyszli przed szereg

0

@macio_944 dramat po prostu. XD

32

Nie wiem czemu ale jak czytam ,,Messinho" to przechodzi mnie delikatna ciara żenady. Kto wymyślił te ksywę. XD

0

@Mroziu a obejrzałeś do końca?

0

@BorzyKrzys serial, 5 odcinków.

4

Jak ktoś lubi miniseriale, które robią duże wrażenie, szczególnie emocjonalne to polecam ,,Informacje Zwrotną" na Netflixie. 5 odcinków, łyknelam w jednej wieczór. Bardzo ważny i potrzebny film. Polecam :)

0

@BorzyKrzys jest trochę zapomnianym bo jego kariera została zastopowana przez chorobę, ciekawe gdzie byłby gdyby nie to.

0

@Muszynianka jem tylko awaryjnie jak nie ma nic w lodówce co mnie satysfakcjonuje. Czyli raz na 3 miesiące, z zimnym mlekiem. Pora dnia - różnie xD

3

@draxidox ciekawe co na to kochanka którą pobił :D

9

Komentarz usunięty

0

@Dankho94isback nawet jak poskillujesz postać na początku, to potem w Eldenie zaczynają się naprawdę trudni bossowie. :D no ale w Eldenie masz to, że masz duchy - pomocnika i możesz przywołać pomoc innych graczy. Moim zdaniem to zabija cały urok tej gry, ale jak ktoś się uczy albo sobie nie radzi to fajna pomoc :)

5

Ta kłótnia Ronaldo - Messi na Bambie przypomina mi najlepsze czasy obu panów i rywalizację na boisku. Piękne czasy.

0

@Dankho94isback no w każdej tej grze jest wysoki próg wejścia. Demon's Souls jest najłatwiejsze zdecydowanie jeśli mówimy o bossach. :)

2

@LM10GOAT Pique - Pike, Roque - Roke. Wiem, że to tak nie działa ale tak ułożyłam sobie to w głowie. XD

0

@Dankho94isback Demon's Souls zdecydowanie najłatwiejsze, zaraz po tym myślę, że Elden Ring. Jednak najbardziej wciągającym od początku jest moim zdaniem Bloodborne i moja przygoda zaczęła się właśnie od tej gry. Najbardziej mroczna, klimatyczna. Jak nigdy nie grałeś to przygotuj się na dużo śmierci, jak masz cierpliwość to dasz radę.

1

@katalonczyk987 jak kupisz grę to masz gre + online, a samo online jest dla osób które chcą pograć przez neta a mają gdzieś fabułę gry

0

Na Polsacie właśnie zaczyna się Król Lew. :')

2

@AlexDark00 jestem ciekawa czy przy dzieleniu się opłatkiem też wyskakujesz z Lewandowskim. XD

0

@tomek8756 Kielecki to gówno, team Winiary albo Pegaz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?