clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma terrorysty z Rosario to i nie będzie 8:2. Klasa.
4
Ter Stegen? Top xDDDDD
1
No i po ptokach...
4
Alba jaka mina pełna wiary. XD
0
@escarabajo miałam i jestem dwa razy zaszczepiona. Wydaję mi się, że miałam po prostu kontakt z chorym i teraz organizm walczy. XD
0
Miał ktoś kiedyś z Was taką dziwną... Chorobę? Nie wiem. Od dwóch dni mam takie napady wysokiej temperatury. Zaczęło się od niedzieli i 37,5 wieczorem, wczoraj 39 ponad, dziś już spokojniej max 38. Nie mam żadnych innych objawów. Nic, nawet przy wysokiej temperaturze nie bolała mnie głowa.
5
Z kodem rabatowym KMEDE1212TAX
na RTV EURO AGD możecie kupić doładowanie PlayStation Store o wartości 100 zł za 60 zł. Wymóg: posiadanie konta.
1
@masq już widzę ten Twój angielski :D ^^
1
@masq chciałoby się mieć rabaciki, a nie dostawać maili? Tak to nie ma :D
0
@masq zaznaczasz danego maila, na górze po prawej 3 kropki - Zgłoś Spam
6
Allegro jak zwykle nie zawiodło jeśli chodzi o reklamę świąteczną.
0
@lukaszbarca15 no i sobie nagrabiłeś.
1
@pt9 ja fanką TLOU nigdy nie byłam i nie będę. Nawet nie jest moim top 10 gier, może w top 20 by się załapało chociaż wątpię. Były fajne momenty i to... Tyle. A TLOU 2 dla mnie to już w ogóle fabularne nieporozumienie.
@Ghotti XD akurat TLOU dla mnie to średniawka.
2
@Vebrol jak na Maka mega dobra ale do burgerów z burgerowni bez podjazdu.
0
@masq nie xD haha :D facet z brodą i łysy to top.
0
@masq nie wiem, brat po prostu zapuścił brodę i ogolił się na łyso. :D
0
@masq przeszczep włosów, każde inne DX2 czy jakieś środki nic Ci nie dadzą. Wiem, bo brachol przez to przechodził. XD
1
@IAmLegend oczywiście, że nie jest grypa. Jak przeszłam covid to 1 dzień po izolacji nie byłam w stanie zejść po schodach. XD coś strasznego, truptałam bo szybki marsz oznaczał od razu zadyszkę i duszności.
4
@masq dokładnie. Nie mam nic do gejów czy lesbijek, a jednocześnie nie chcę mieć na głowie tysięcy uchodźców czy nie chcę by w Polsce rozdawany był socjal na lewo i prawo. @Jakchcesz tego nigdy nie zabraknie :D @koksik2700 no właśnie, a moim zdaniem wyciąganie po prostu tego co czujesz z równych ugrupowań politycznych to właśnie pogląd, a nie ślepe klepanie regułek pana Morawieckiego czy innego Zandberga...
2
@Ghotti nie komentuj. :D po prostu czuję się trochę zagubiona, bo koniec końców nie mam pojęcia na kogo miałabym zagłosować.
24
Macie też tak, że czujecie się dziwnie jak wszędzie w necie ludzie wyzywają się od lewaków i prawaków? Ja na niektóre sprawy np gospodarcze mam poglądy prawicowe ale z drugiej strony nie akceptuję finansowania kościoła czy zakazu aborcji. Po trochu biorę z prawej i z lewej, a mam wrażenie, że dla każdej skrajności jestem złem. XD
1
@Ghotti może zaczną wrzucać demka tak jak w przypadku Godfall w tym miesiącu w PS Plus xD
8
Sony przygotowuje nową subskrypcję. Ma być połączeniem PS Plus + PS Now i oferować dodatkowo gry z PS1-PS3. Taki PlayStation'owa odpowiedź na Game Pass Xboxa/PC. No jestem bardzo ciekawa. :D
0
@tomek8756 oj tak, jednak odcinek ,,Trup w szafie" z panią Żak rozwala system i tak :D (nie czuję, że rymuje)
7
Kiedyś na La Bambie były takie czasy, że co druga dyskusja była tekstem z Miodowych Lat... Można do tego wrócić :D
1
@Sau_Ron blady róż + granatowy
0
@mateusz_mdj10 Barca winna, że tak dziennikarze głosowali. XD mały móżdżek.
0
@lukaszbarca15 niee, pograć pogram ale żebym jakoś wyczekiwała to nie powiem.
@macio_944 myślę, że nie powtórzą błędu Redów. Oby :D
2
@macio_944 no pewnie nie. :D i dobrze, tą grą należy się rozkoszować powoli. Będzie bolało jak się skończy :D mnie bolało długo. Ja nie wiem czy biorę na premierę tego Dying Light'a. Waham się :D
1
@macio_944 macio, bierzesz na premierę?