1

@Guffi pierwsza laseczka to ja :D

0

@Ghotti jak do Niej dzwoniłam, to nie przyszło mi do głowy, że pożyczyła komuś te pieniądze...

3

Co byście zrobili na moim miejscu? Otóż, jak niektórzy wiedzą a inni nie, pracuję w zakładach bukmacherskich. No i jedynym moim współpracownikiem jest druga laseczka (młodszy pracownik, ja ją szkoliłam itd). No i dziś robiłam podliczenie kasy i brakuje 50 zł. Zawsze było kilka złotych na plus a teraz -50, a w kasie jakaś dziwna kartka na której napisano +10 +20 +20, czyli faktycznie wychodzi 5 dyszek. No nic, dzwonię do Niej, kiedy w końcu odebrała okazało się, że pożyczyła największemu hazardziście (ostatnio przynosił setki złotych pożyczane od kolegów), który oczywiście to przegrał. Ode mnie też chciał pożyczyć ale kategorycznie odmówiłam, to ją przekabacił (ja jestem ,,obca", ona mieszka na tym samym osiedlu i zna miejscowych). Wcześniej ten sam klient, już wspominał, że jeszcze musi oddać tej koleżance, więc to nie jest sytuacja jednorazowa. Ona to bagatelizuje, śmiała się, że bierze to na siebie i miała iść do bankomatu, włożyć do kasetki ale zapomniała. Obiecała, że przyniesie. Nie przyniosła. Nie chcę dzwonić do przełożonej i na Nią donosić, bo w sumie dogadujemy się w miarę ok. Zwyczajnie lubię mieć porządek w pracy i pieniądze w kasetce są święte. Nie wiem co zrobić :/ z drugiej strony ona już nie raz, nie dwa okazała się trochę fałszywa. 5 dych nie majątek, wiadomo ale chodzi mi o sam fakt pożyczania klientom pieniędzy. Nie wiem kompletnie co zrobić, a nie chce stracić pracy jeśli by to wyszło, a ona by odwróciła kota ogonem :/

15

@SiSenior nie, bo to nie jest medialne i na tym się nie wylansujesz :D

3

@FC1899Barca xD z tymi igłami już było wyjaśnione, gościu doszukuje się teorii spiskowych a nie potrafi się posługiwać językiem polskim. Do śmietnika.

0

@barcowy1899 gorszy od Trinką i Grieza nie będzie. :D

0

@tobiasson92 kocham Tiramisu :D ale nigdy nie robiłam, to jest myśl!

1

@ksobi kuszą mnie te fale :D
@IronSanHybrid Kantyczka, pierwsze słyszę ale wygląda obłędnie :D

5

@Pianist00 coca-cola

0

Jakie jest Wasze ulubione ciasto? Powiedzmy, że nie takie klasyczne typu sernik, jabłecznik, makowiec tylko takie mniej popularne? :D szukam inspiracji cukierniczych na Sylwestra.

1

@culesjasiules dużo zdrowia byczku!

0

Raz, jeden jedyny Trinką miał strzelić i nie strzelił. XD

9

Najlepsze jest to, że to aktualnie nasz najlepszy obrońca. :D

1

@Rust_Cohle chyba nie

0

@barcelona97 PS4/PS5, wersja cyfrowa więc nie pożyczę xD

0

@MikusBarca przecież i tak przegram xD

8

@Chakalaka głodny głodnemu chleb wypomni.

3

@MikusBarca po co Ci najlepszy skład jak i tak ze mną przegrasz ^^

0

@ranger3120 zapraszam :D
@MesQueUnClub_87 niemiecki pornol z lat 80'. :D

43

Myślałam, że pornol mi się włączył w drugiej zakładce przez ten dźwięk przy herbie... XD

0

@Rastafarnianin extra! Będziesz wrzucał obrazy tylko współczesnych artystów, czy można liczyć na takie XVI-XVII wiek? :D

2

Na kolanie w kiblu bym napisała lepsze pytania niż ten dziennikarzyna.

0

Nic mądrzejsza po tym wywiadzie nie jestem. XD

3

@VamosRakieta analiza godna vice zdobywcy Złotej Piłki.

6

@kkbarca CORONAVIRUS ma 11 liter a 2148-11=2137. Daję do myślenia.

1

@IronSanHybrid specyficzna jest :D w ogóle napoje typu cola smakowe są rzygowe. Najlepsza klasyka.

0

@horang no mi to wisi, czy wypłacę wygraną czy nie ale wszyscy dziś na pewniaczku obstawiali Live :D

3

@NaFazieHitman też bym się pobawiła :(

5

@NaFazieHitman coś mi się wydaje, że to nie była mąka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@IronSanHybrid coca-cola vanilla ze szklanej butelki to perfekcja :D w ogóle cola/Pepsi z butelki szklanej > wszystko inne. Jak mam możliwość to wolę dopłacić 1-2 zł i kupić mniej i w szklanej niż dużą plastikową butle :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?