0


Lew23
Argę co? O.O



Masakra...

1

Właśnie zaczyna się powtórka na C+ Sport

0

Już bez spin. Bo gdyby to wynik był odwrotny, a Pogba był Neymarem to nawet nie wyobrażam sobie co by się tu działo. Spisek UEFA, zaczeli od kontroli antydopingowej, potem Ronaldo w sektorze Barcy, sratatatata. Cieszmy się zwycięstwem Barcy a nie porażką innych... Juventus pokazał klasę, takie są fakty. Za dzieciaka sama miałam koszulkę Del Piero... Finał godny LM, wygrał lepszy.

3

Piquenbauer ten sezon zaliczy do wyjątkowych. Świetny piłkarz.

0

Dzięki wielkie :)

2

Ma ktoś może filmik z podrzucaniem Enrique? :) uwielbiam takie obrazki.

7

Przyznam się bez bicia, jak pojawiła się informacja, że Suarez ma być w Barcy niezbyt się ucieszyłam. Cały czas miałam w głowie Jego wybryki i to, że z hasła: więcej niż klub, może zostać niewiele poprzez skandale Luisa, których się dopuści. Jednakże z tyłu głowy miałam ilość bramek jaką zdobył w Liverpoolu.

Luis dziękuję Ci. Nie tylko za te bramki, te cudowne złote bramki na wagę trofeów ale za to, że dojrzałeś. Teraz jest ten czas gdy każdy będzie mówił o bramkach, gestach i uśmiechu (swoją drogą rozbrajającym). Jak można nie lubić Neymara za styl bycia cwaniaczka, Messiego bo jest lepszy od CR'a, tak Luisa po prostu nie da się nie lubić. A na pewno trzeba szanować. Każdy kibic, czy jest Czerwonym Diabłem, Fanem Królewskich czy Bawarczyków przyzna Twoją wielkość.

Po Inieście moje serce należy do Ciebie. :) Vamos Barca!!!

0

też na to czekam bo w TV nie było. Chyba, że nie podrzucali :P

0

Placze, dziekuje Barco!

1

Na pewno materiałem. Jakościowo ta droższa jest lepsza.

Edit: jesli jednak nie masz zamiaru grac w tej koszulce nie ma to znaczenia. Ta drozsza ma pewnie jakies dodatki do materialu, oddychajace itd. Tak mi sie wydaje i tyle zaobserwowalam oglądając koszulki za 100 zl np i 250.

3

W zeszłym roku, pamiętam te mecze kiedy odchodziło się spod TV z opuszczoną głową. Cały tydzień chodziło się strutą, ciągle rozpamiętywało. Teraz... Mam nadzieję, że będzie zupełnie odwrotnie, że 6 czerwiec zapadnie w pamięć jak inne wielkie mecze... BARCA!!!

0

U mnie 3:1 dla Barcy, po 2x Ney i Messi po przedryblowaniu 4 obrońców i puszczeniu szczura pod słupek lewą nogą. Klasyka :D

1

Mam nadzieję, że Don Andres nie tyle co wyrówna ale w następnym sezonie pobije tenże rekord. VEB!

0

Ja znam, wal o co chodzi. :)

0

wczoraj już o tym mówiono, Chiellini nie dokończył treningu

3

a jak wczoraj pisałam o Chiellinim to się śmialiście. SZACH MAT.

2

Miejsce w tabeli w koncowce poprzedniej rundy. Jak Lech i Legia beda mieć tyle samo punktow, majstra ma Legia. Tez sie zdziwilam :/

0

Casillas, Carlos, Puyol, Cafu, Lahm, Iniesta, Zidane, Beckham, C.Ronaldo, Messi, Romario

0

Tylko Chiellini nie zakonczyl DZIS treningu, z tego co wiem...

0

Figo... Szkoda slow :/

2

Czytaliscie? Chiellini moze nie zagrac w finale LM

2

zawsze się zastanawiam jak można opuścić klub który się kocha z powodu niesnasek. Ja to bym nigdy nie odeszła z Barcy. :D

0

kanał dodatkowy, na codzień pusty dla posiadacz nc+

2

Pique to taki typowy sympatyczny gość, ten typ na którego nie można się długo gniewać. Najlepszy ŚO obecnie na świecie. Pięknie.

16

to był Pedro...

2

0

najbardziej czekam na to, co pokaże Andres dzisiaj. No i oczywiście 3 punkty priorytetem, nie wyobrażam sobie innego wyniku..

0

bardzo cieszy taki obrót spraw.

0

no no, jak Alexis tak będzie grał w lidze jak gra w towarzyskich, będzie naprawdę dobrze. Odgrywa się za sezon 12/13 :D

0

Boże, Ty oglądałaś inny mecz? Grali jak równy z równym i dobrze! 'Barca dała im wygrać' gdyby tak było nie wystawiliby Messiego tylko chłopaczków od podawania bidonów i ręczników. Zastanów się zanim trzepniesz taką głupotą albo się nie udzielaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?