czarnyMS
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Zielona Góra
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
27
Tak po ludzku jest cholernie przykro. Pierwsi strzeliliśmy, otworzyliśmy autostradę do awansu, ale oczywiście musi się pisać kolejna historyczna katastrofa :/
4
A tego urwa na var nie sprawdził
1
Nie wierzę, że to wszystko się dzieje.
1
@mightyanaldevastator dokładnie, tak po ludzku cholernie przykro
0
Miało być tak pięknie, a po czerwie skończyła się gra Barcy :/
1
Strasznie już psg dominuje :/
0
Wszystko się posypało :((((
1
@MichalZZZ Pięknie napisane! Ile było cierpienia w tym sezonie, a w końcu jest radość. Oby dzisiaj po meczu ten stan trwał.
6
Niech chłop już w tym sezonie wchodzi tylko z ławki, niech się regeneruje, niech się wzmocni fizycznie, a od nowego sezonu ogień. Nie ma wątpliwości, On ma coś w sobie.
0
@Murazor chyba dużo nas tutaj ma taki mętlik. Jednak trzeba przyznać, że w ostatnim czasie drużyna notuje progress z tygodnia na tydzień. No to raczej zasługa trenera.
4
@Campeon87 zagrał świetny mecz
1
Obiektywnie, odkąd Xavi ogłosił, że odchodzi to drużyna rozwija się z tygodnia na tydzień.
1
jakie zmiany wow!!
1
Co Raphinia ma dzisiaj turbo ciąg na bramkę.
1
Wow co za gol!!!
3
Nie rozumiem kompletnie. Tak dobra połówka, a teraz drużyna została w szatni. Kpina.
0
Nie to jest jakaś żenada
0
Kur szybko nas zgasili
8
Ale Lewy dzisiaj kapitalnie czuje piłkę i rozprowadza.
1
Ja pier, jak coś zaczęli grać to znowu się wszystko posypało.
0
Mam takie odczucia i chyba nie tylko ja, że nie potrzebujemy transferów tylko trenera z głową, który wyciągnie potencjał z zawodników. Jedynie Yamal i Gundo są ponad, a reszta to indywidualnie totalna stagnacja lub straszny regres. Ponadto sztab trenerski, który przygotuje drużynę pod względem fizycznym i motorycznym. To kompletnie zostało zaniedbane!
6
@Dany9555 też cholernie liczę na Ansu
1
Kur dobrze idzie to zawsze coś musi się odwalić.
0
@7black4 hahaha dobre
5
Czeka dramatyczna walka o LM :( Nie ma żadnych podstaw do optymizmu. Drużyna wygląda na wykończoną.
0
dramat co za pustostan
48
Jasna cholera ile tych kontuzji?!!!! Jak Oni mają wypełniać założenia na boisku jak mają tak fatalne przygotowanie fizyczne.
3
Ja pier, przy takich absencjach nie można wpuścić Roque, serio?!
1
Pięknie, kolejna kontuzja mięśniowa!!
0
Super i jednak żenada