dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Nie wiem dlaczego, ale kibice Sevilli bardziej nie lubią Madrytu. Gdybym miał odchodzić z tego klubu wiedziałbym, że zdaniem kibiców lepiej podpisać kontrakt z Barcelona"
-O tym to nie wiedzialem i troszke lepiej juz patrze na Seville:)
0
Jesli chodzi o inter to tylko zlatana bym sie bal a reszta nie za Bardzo ale oni maja takie mecze na jeden zero i z takimi zle sie gra jak nie graja otwartej pilki!
0
Villareal gra ladna pilke ale Barca jest na fali wiec inny rezultat jak zwycieztwo nie wchodzi w gre ale w pilce wszystko mozliwe
0
IceMan sam jestes smieszny :) dobrze ze nie jestes dyrektorem sportowym bo odrazu by cie wylali! 1/5 kwoty bys nie dal a to dobre na pisz jeszcze cos zabawnego:)
0
nikt wazny-tak uwazam jesli chodzi o jego forme i perspektywe na przyszlosc to naj ciekawszy zakup na rynku! najlepszego napastnika to nie ma bo to zalezy od formy kto jaka prezetuje na dany okres!
0
kun jest dobry ale wolal bym Benzeme jest silny dobry technicznie i strzela duzo bramek! mysle ze powinien byc glownym celem transferowym Barcy w te wakacje! bo to inwestycja na wiele lat jak by nie wyszło to kun tez moze byc bynajmniej wiemy ze Real go nie pozyska bo powiedzial ze nie przejdzie do klubu na litere "R"
Ale Benzema w tej chwili jest mlody i mysle ze jest juz najlepszym napastnikiem na swiecie
0
van der vaart tez kochal Barce a w Realu wyladowal
0
Dobrze sie skonczylo ale gdy bysmy bramke w 1 polowie strzelili to mysle ze 4 by bylo albo 3 ale dwa zero jest super licza sie 3 pkt
VeB
0
Pragniemy tego zwycieztwa ale bedzie ciezko to mecz jest nie zwykly i chlopcy dajcie z siebie wszystko dla was i waszych kibicow!!!!!
VeB
0
inter jest mocny ale wole grac z interem niz z chelsea z wlochami nam lepiej idzie jak z anglikami ale to jest liga mistrzow slabych nie ma to jet dwu mecz moze wygrac kazdy
0
jesli chodzi o Gudiego to prawda jest ze na poczatku w chelsea byl walczakiem w tamtym roku mecze z jego wykonaniem byly złe! a teraz imponuje podaniami prostopadlymi klepka po prostu przegladem pola i tu nie mozna na pisac ze ten pilkarz nie zrobil postepow! bo je zrobil i to wielkie! ogladalem mecz Ukraina Dania z udzialem Gravesena w gruncie rzeczy to uwazam ze jest drewnem ale co wyprawial z ukraincami normalnie jak Zidane:D:D:D i mysle ze chlopak cos tam podpatrzy od pilkarzy Realul i treningi swoje zrobily ale wiadomo to nie talent tylko jakis lekki efekt pracy bo mecze raczej slabo mu wychodzily on mial talent w faulowaniu:D i odbieraniu pilki ale w tym meczu mi zaimponowal!
0
Dobry tekst trzeba miec sie na bacznosci byc skoncentrowanym i pamietac ze nas zlali w maju i palac rzadza zemsty ale spokojnie strzelac i wykorzystywac sytuacje!
0
kosciej7 tak moze byc masz racje
0
Marquez naprawde byl kompletnie bez formy ! i ma racje nie ma co sie uzalac nad Realem Barca niech graja swoje ! nie patrza na Real bo Real i tak stawi opor ale mysle ze wygramy a jak szybko strzelimy bramke to Real musi zaatakowac i wtedy moze sie otworzyc worek z bramkami.... no ale moze byc roznie
VeB
0
Chca oslabic czujnosc barcy takimi wiadomosciami! puki gwizdka koncowego nie ma to nie mamy punktow i wygranej wiec moze byc wszystko ! nie takie cuda sie zdarzaly a Real to Real nie podda sie mimo ze kadra uboga
0
No lepszej okazja na pokonanie realu nie bedzie jak za tydzien wiec tylko zwycieztwo !!!! ale w pilce bywa roznie...
VeB
0
Henry lepszy jest na szpicy ale dwch nie wystawi na srodek wiec Henry musi grac na boku i sobie niezle radzi!
0
pieknie by bylo mlodzi zadni sukcesow z doswiadczonymi jak xavi eto'o czy puyol no super po prostu! no ale ploty pewnie jak zwykle
0
ale laski potrafia wydusic kase! za kreca tylaczkiem puszcza oczko dadza to co moga dac:).... a pozniej rozwod i spadaj frajerze ... normalnie cos mi sie robi jak slysze o takich rozstaniach
0
Aguero jest swietny no ale taka kase juz wolal bym za Benzeme jak juz chce Laporta tyle wydac! Ale nie mial bym nic przeciwko jak by Aguero do nas dołaczyl
0
Ronaldo kupicie na pewno a co do Benzemy to mysle ze Barca go sprowadzi pozdro
0
dzieki masq pewnie ze dobrze:) Bo huntelaar.Raul, RvN,Higuain.Raul,Saviola i do tego Benzema to było by juz chyba za duzo napastnikow tym bardziej ze w nastepnym sezonie licza dalej na RvN a za Huntalaara za duza kase dali aby Benzeme sciagac ale u nich to wszystko mozliwe i nie ma nic na sto procent ale to nie zmienia faktu ze dzieki temu Real chyba zmniejszyl swoje sznse na chec pozyskania Benzemy i to mnie cieszy obym sie nie mylil :) no i zeby Barca sie postarala o sciagniecie go! Alvesa sciagneli to byl moj najwazniejszy transwer a teraz jest Benzema!
0
Bardzo dobrze ze go kupili dzieki temu jest mniejsze prawdopodobienstwo ze nie kupia latem Benzemy a on jest młodszy i dla mnie o wiele lepszy od Huntelaara wiec nie byl bym zadowolony ze by przeszedl do Realu a Barca aby go latem pozyskała!!!
0
dobrze nie bede sie martwil ze z valencja by dostal i ni gral z realem wiec lepiej teraz niz na gran derby
0
w tym sezonie zdobedzie ta złota pilke i tyle z niego bo reszte sezonow nalezy do Messiego
0
dziwne ze wystawia Puyola na lewej jak kontuzje ma Abidal no ale wygrywa i to sie liczy ! szkoda ze silvinho na lawce no chlopak zawsze dobre noty zbieral
0
pokorny czlowiek i o to chodzi super pilkarz bardzo go lubie nawet jak mu mecz nie wychodzi! a gra coraz lepiej i powoli sie zaaklimatyzowal
0
porazka na starcie federacji Argentynskiej nie skreslam nikogo ale .... no nie da sie optymistycznie myslec o wynikach. no na pewno beda zwycieztwa ale sukcesow ogolnych to nie bedzie raczej! jedno jest pewne beda kontrowersyjne decyzje
0
balcemen aut
0
na papierze swietny sklad no mysle ze bedzie dobrze ale teraz kazdy sklad jest dobry bo mamy mocnych zawodnikow i na rezerwie