1

@ACMaldini3 Jak bez presji? Chyba nie ma drużyny na tym Mundialu, która nie odczuwałaby presji. Każdy ma jakieś swoje oczekiwania.

16

Może być popularne kino

7

na flashscore już się zaświeciła czerwona kropka dla Iraku, w pierwszej chwili myślałem że gol i siatkę zerwało :D

1

Już się człowiek cieszył, że trafił dokładny wynik 2-1 w lidze typerów, to zaś ten Mapet xD By go szlag

7

@NeroTFP1 A gdyby tak jakiś nieoczywisty związek z Martą Marią Kaczyńską-Zielińską, z domu Kaczyńska, primo voto Smuniewska, secundo voto Dubieniecka? Ktoś coś, jak się sprawy mają u tej pani?

1

@MesQueUnClub_87 Moja najszczersza reakcja.
Przez ten cały czas zapodałeś tyle tytułów, że nawet jeśli przyjdę kiedyś ponownie na świat, to nie wiem, czy dam radę wszystko zobaczyć (bo też ile mam jeszcze na swojej liście do odhaczenia :D)

/video/1

I od razu bardzo proszę o oznaczanie mojej skromnej osoby przy następnych, podobnych seriach

0

@Zoker Pamiętam, troszkę się podłamałem swoimi nocnymi typowaniami xD

3

@jacobFCB

0

@Colon Kurakao, mówi to Panu coś?

2

@Kidd I gdyby tylko w tej sytuacji graliby Polacy - content tworzyłby się sam

2

#teamBośnia czy #teamHercegowina?

1

@Kgorecki2500 Wtrząchnąłbym

16

Dobrze, że dzisiaj sędzia nie ma ustnej matury z angielskiego. Ujebałby jak nic.

16

Trener RPA teraz do siebie w duchu: "Nie daj się wyprowadzić z równowagi. Pamiętaj, że każda klęska jest nawozem sukcesu. Nie pozwól zeby zawładnęły tobą drobiazgi... Ku..a mać!"

0

Za długo ta Shakira w tle leci, wyciszyć to

29

ja też tak mam, że rano ciężko wstać, ale jak sobie pomyślę, że jeszcze tylko 35 lat będę tyrał dla prywaciarza, to aż się chce iść pracować - traktuję to podobnie jak Wojtek, jako wyzwanie

4

@MesQueUnClub_87 Tak kojarzyłem, że Paragraf 187 już był w zestawieniu :D

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16841155

0

@Zoker a co tam, spróbuję

0

@Arden Trochę współczuję kibicom Portugalii, którzy widzą Cristiano w wyjściowym składzie. Każdy racjonalnie myślący człowiek wie, że on się już nie nadaje do pierwszej jedenastki i po prostu osłabia zespół, bo nikt nie ma jaj, by go posadzić na ławce.

15

Co o tym sądzicie @macio_944 @clyde @MesQueUnClub_87 @KamQiX @marcin62 i inne świry gejmingowe? Czy nie wpłynie to na realizm gry?

0

@clyde A ja myślę, że to po prostu będzie nowy ławeczkowicz, a nie postać Stacha

0

@Pawlak1992 Też nie jestem entuzjastą powiększenia liczby drużyn, ale argument z definicją słowa "mistrzostwa", że powinni tam grać najlepsi, jakoś do mnie nie trafia.

Za słownikiem języka polskiego PWN: «zawody o tytuł mistrza w jakiejś dyscyplinie sportowej»
AI: "Zawody sportowe lub turnieje, których celem jest wyłonienie najlepszego zawodnika lub drużyny i przyznanie im tytułu mistrza w danej dyscyplinie"

5

18 lat temu Polska zagrała swój pierwszy mecz w historii na Mistrzostwach Europy.
Wyszło mi całkowicie z pamięci, co przy tej bramce odwalił Golański xD
Co za kryminał.
I jak słusznie ktoś zauważył, przeszło to bez większego echa, a taki Pauleta do tej pory jest wypominany Hajcie - czy też poślizgnięcie się Wawrzyniaka w meczu towarzyskim (!)

16

Kupiłem na Temu kilka naklejek Panini do albumu MŚ, cena wydała się atrakcyjna.

Chyba legitne, co nie?

https://wykop.pl/cdn/c3201142/1d1658ee70ce8d124930409223b278985b9e766933141fb4ba845d8ed1c0c3fa,w800.jpg

1

@Kozinho. Witam w klubie :D

0

@martusiaaaa Ale to czego oczekujesz, że jemu nagle lampka w głowie zabłyśnie i pomyśli "cholera, to ta martusiaaaa z La Bamby"? Po mojemu to nie ma co jakichś podchodów robić i próbować wymusić na nim, żeby się tobą znienacka zainteresował, tylko wprost napisać np. na insta. I czekać.

1

@aspr1me Hiszpanii. Niechby Yamal miał już na początku swojej kariery odhaczony największy drużynowy skalp i nie zaprzątał sobie tym głowy, co z kolei mogłoby się przełożyć na co raz to większe sukcesy klubowe, jak i indywidualne - przynajmniej takie życzeniowe mam myślenie ;-)

4

Nawet prychłem :D

2

Całe emocje z niej teraz wychodzą. Podczas meczu jedna mina, nic nie wyczytasz z twarzy. Brawo, brawo, brawo! Coś nieprawdopodobnego.

1

Dawaj Maja teraz z nią to, co ona zrobiła wczoraj w trzecim secie Sabalence :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?