4

Też chcę, żeby Barcelona przez 70% dwumeczów od 1/8 do 1/2 była gorsza, a ostatecznie grała w Finale. Boli mnie, że taki wielki klub grał ostatnio w Finale 7 lat temu. Mój Chrześniak miał w tamtym czasie miesiąc, a jutro idę do niego na 7 urodziny. 7 lat niby to jest nic, ale jednak trochę czasu zleciało.

7

@Gall Porównaj sobie ich umiejętności i osiągnięcia. Pedri brązowy medalista EURO i podstawowy/najlepszy pomocnik w drużynie i oczywiście Golden boy.

1

@Encore Tak jak zawsze i cały czas piękne.

0

@norbi77 Jeśli nie było jeszcze końcowego gwizdka Finału, to Real jeszcze nic nie wygrał.

0

@cris2706 Copa America nie jest odpowiednikiem EURO i nigdy nie będzie.

0

@macio_944 Nie mają szans z City. Będzie, to co 2 lata temu.

2

@LloretDeMar Do Piusa nie ma co go porównywać, ale to 1 z gorszych Papieży z tych ostatnich.

3

@Mixtape Już wolę świąteczne reklamy z Cleo...

0

@Hubsao To są tylko spekulacje, że za 3 lata zakończy karierę. Nie wiadomo, co będzie za 3 lata.

1

@Bruttal Kibicowanie na stadionie>>>> płacz o flagi i nie oglądanie meczu.

1

Trener Papszun to naprawdę fachowiec. Raków idzie po dublet. Jestem ciekaw jak jego kariera się potoczy.

1

Arak to był talent, ale Legia go zniszczyła.

0

@Encore Za Benzeme lub tym bardziej za Salaha.

0

@Wilczeq Nie ma się czego bać, to jest Finał PP pewnie przyjechało tam z 3/4 Policji z Warszawy.

0

@Encore Co to za pytanie? Chyba oczywiste, że tak.

1

I dobrze, że nie wpuścili kiboli Lecha. Ma być kulturalny doping, a nie jakieś bydło.

4

Raków idzie po dublet.

1

Dobry mecz Lech-Raków.

0

@Bruti Jeśli chodzi o sprzęt do grania, to zawsze powiem, że już lepszy zwykły komputer, a konsola to tym bardziej. To twoja kasa, ale mi byłoby żal wydawać na laptopa.

0

@Encore Alba lubi w asysty.

5

@JohnnyBarca Rozgrywanie Realu w obronie ucierpi. Militao to tykająca bomba, a Nacho to nie ten poziom.

1

@Roobo Jedno nie wyklucza drugiego. Trolle też robią z siebie kretynow w ogóle trollujac.

1

@Colin94 Klasyka. To była piękna gra jak na tamte lata. Twierdza? TOP.

0

O Isco to ja z 3 lata nie słyszałem. Myślałem, że odszedł...

4

@Malboro39 Podobnie jak Ciebie na tej stronie

1

@AllBundy Już jednego Lengleta mamy. Drugiego nie potrzebujemy, a poza tym od lat nie było Anglika w Hiszpanii. Mam nadzieję, że to będzie podtrzymane. Z Anglików tylko Trenta, ale on jest nie do wyciągnięcia.

0

@Chaoss Putin też wygląda jak wrak, a robi to co robi. Nie wydaję mi się, żeby popełnił samobójstwo.

0

@Worny On idzie na emeryturę, a Jezus Navas jest trochę młodszy.

1

@PatrychoO Ja ją znam tylko z jednego filmu. Gdzie dawała Kevinowi Costnerowi leki na raka a on dla niej wykonywał zlecenia. Ona aktorsko nawet nie stała przy Deppie.

0

@KyngPyng United może nawet w LE nie grać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?