1

@Zoker W sumie to w dzisiejszych czasach trzeba uważać, co się pisze. Niezła beka, bo były tutaj dużo bardziej stulejarskie komentarze, które przeszły bez echa. Już patrzenie się na płeć przeciwną jest zaliczane do molestowania seksualnego :D

0

@Marik1234 Nie interesuje mnie twoje zdanie :D

3

@Zoker To było napisane żartem. Stracić pracę za coś takiego, to idiotyzm pracodawców.

2

Hiszpanka dziennikarka została wywalona, bo nazwała Camavinge czarnym... Jak go miała nazwać? Szkoda jej, bo wygląda na całkiem fajną apetyczną kobietę

0

@Encore No, niestety tak to już wygląda u nas, ale obecna sytuacja też nie pomaga.

3

@wyrek Jakbyś wiedział to dużo jest tam też zaszczepionych.

1

@Encore Nie jest to wyrok jak jest odpowiednio wcześnie zdiagnozowany.

0

@DonMatteo901 Zastanawiam się który trener naszej Repki miał takiego "farta" jak Nawałka, żeby dostać się 1/4 Finału ME czy MŚ.

0

@amanter Trzeba czekać aż ogarną, że to nic nie daje.

8

Przyda się wśród młodzieży, tak doświadczony zawodnik. Samymi młodymi nie zwojujemy nic.

7

@Rewolucja123 Ktoś pytał?

6

Tebasa to powinni wykopać z Prezesury i to na zbity pysk. Szkodzi nie tylko nam, ale całej lidze. Liga Angielska już nam uciekła, niedługo ucieknie Włoska, Niemiecka i za kilka lat Francuska.

1

@FCBMati10 Mi też nie, bo miałem do tego piłkarza sentyment i bardzo chciałem, żeby u nas grał i został. Uważam, że gdyby nie ta kontuzja z drugiego sezonu to byśmy obronili LM.

0

@FCBMati10 Jak z Villa zrobili z siebie idiotów, tak na 33 letnim Henrym nic byśmy nie zarobili. On miał najlepsze lata za sobą.

1

@FCBMati10 Villa przyszedł zdecydowanie za późno, przynajmniej o ten rok. W Valencii miał swój Prime. Sanchez najlepszy sezon, to był ten ostatni i 2 słabe. Jedyny + w pierwszym sezonie to bramki przeciwko Realowi, które u tak nic nie dały, bo Królewscy sięgnęli po tytuł. Po sezonie 2012 2013 miałem go dość.

0

@FCBMati10 Sanchez 141 spotkań 46 goli. Asyst miał więcej niż Villa, ale goli mniej. Więc nie wiem skąd wziąłeś te lepsze liczby. Szczególnie, że Hiszpan rozegrał ponad 20 spotkań mniej.

1

@Encore A czemu Lewy ma ligę zmieniać?

3

@Encore Jak jesteś taki kozak, to zamień te stronę na Kafejkę na Realmadrid.pl

0

@hayek Nie mogę się zgodzić, bo co z tego, że ludzie pokroju Tomaszewskiego i Borka go wywalali. Jak ich zdanie się nie liczy. Miał wsparcie kibiców i zachował się jak świnia. Każdy trener miał zwolenników i przeciwników. Sousa miał dużo więcej zwolenników niż Brzęczek.

1

@PieN To kto ma wiedzieć? Mój stary? Oj Zibi Zibi.

0

@kolomen2 Lepiej sobie już teraz usiądź na kibel :D

1

@Worny A jak. Tylko lesbijki się nie oglądają.

5

@klopx Dobrze mecze komentuje, ale straszne buractwo z niego wychodzi i ma się za Bóg wie kogo.

1

@Kgorecki2500 Wybieram 3 opcje. Nie lubię psychola Radowida i Nilfgardu. Chociaż śmierć Ves, Roche i Talara to duży minus.

1

@MESSIah16 Nie ma żadnego doświadczenia. Wygrał życie tym, że kiedykolwiek trenował naszą kadrę.

0

@Rust_Cohle No, to wymień jakieś jego inne mocne strony, bo ja ich nie widzę. @koziar Takie miejsca zajmowali Xavi i Iniesta, a Jorginho nie ma nawet pierwiastka ich umiejętności. TOP 10 to jest i tak dla niego za dużo. @kamilo0066 Cały czas czekam aż ktoś wymieni jego atuty (nie licząc karnych)

3

Jak zawodnik, który potrafi tylko karne strzelać, nigdy się niczym innym nie wyróżniał mógł być brany pod uwagę do ZP?

0

Pamiętam jak się śmiali jak Milik był łączony z Barceloną. Po tym jak u nas jest taki Luuk, to chyba śmiechów już nie ma.

0

@VegetaPolska Napisz jej, żeby sobie dala spokój z tym byłym, bo Ciebie to chyba nie interesuje, ale tak łagodniej niż Ci to napisałem. Inna dziewczyna jakby miała byłego i były by kwasy, to by go odrazu blokła, bo szkoda nerwów. Jakbym był na twoim miejscu to by mnie to trochę denerwowało.

0

@Emhyr Higuain wbrew temu, co go szkalują za zmarnowanie setki z Niemcami i przegranie Messiemu Mundialu (chociaż on też nie wykorzystał bardzo dobrej sytuacji, to był bardzo dobry napastnik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?