@Nieznajomy Obecnie jestem krótko ścięty, a ta fryzura nigdy nie będzie wyśmiewana. @Gaz Nie tak dawno temu miałem dłuższe włosy i ułożyłem podobną fryzurę i koledzy mieli ze mnie taką bekę, że to jest nie do opisania. Specjalnie tak zrobiłem, żeby zobaczyć ich reakcje.
Pickford ma fryzurę na cipkę w stylu młodzieży u nas pod koniec lat 90 lub Marka z M jak Miłość . Starszy kolega mi pokazywał zdjęcie z Liceum i miał właśnie taką fryzurę. Śmiać mi się chce do tej pory. Oni w tamtym czasach nie mieli luster?
Ja jestem wielkim fanem Federera, ale Djokovic na koniec kariery będzie jednak wyżej. Można go nie lubić, ale to jest praktycznie najlepszy tenisista w historii.
Ciekawe czy Messiego też będziecie, tak wyzywać jak Higuaina czy tego łysego z tą idiotyczną sznurówką na głowie, co kiedyś w Argentynie grał. Nie będę bronił chłopa, bo to była setka dwu setka jak dla niego.
Uważam, że gdyby Iniesta i Xavi byli napastnikami tej klasy, co pomocnikami na pewno by mieli po jakiejś Złotej Piłce. Tym się nagradza napastników (wyjątek 2018 Modric). Pomocnik nie walnie 5-4 bramek w 1 meczu. Dużo więcej się mówi o napastniku, który strzeli 3 bramki niż o pomocniku, który zaliczy 3 asysty i wykreuje 2 razy tyle sytuacji.
@Grzbiet A niech sobie oglądają wideło z lat 80 i początku lat 90 i niech wspominają Diego. Nie doceniają skarbu jakiego mają od kilkunastu lat. Moim zdaniem powinni te Argentyńskie łby posypać popiołem i przeprosić. Niech się cieszą, że kibice Barcelony i innych klubów kibicują jej z względu na Messiego, bo gdyby nie to, to wątpię, że ktokolwiek by na tą Reprezentację się obejrzał. @Ojciec5tkidzieci O nim to już nie wspomnę.
@AntekGriezmann Redakcja powinna mi pozwolić wstawić artykuł "Rozdarte Serca" z jednej strony Ederson, a z drugiej Aguero i Messi, to jest problem. W sumie sam Aguero, bo Messi jeszcze nie podpisał nowej umowy z Barcą.
George Best był jednym z najlepszych zawodników swoich czasów, a nawet nie zagrał na wielkiej imprezie jak MŚ czy EURO. Messi nie musi nic w kadrze zdobywać. Grał w Finałach Copa America czy Finale MŚ. Wielu świetnych zawodników mogło by o tym pomarzyć. Na obecnym Copa America jest najlepszym zawodnikiem swojej Reprezentacji podobnie było na MŚ czy poprzednich CA. Jak wygra dzisiaj Argentyna to Argentyńczycy powinni go przeprosić i czcić jak kiedyś Maradonę, bo od dawna nic nie wygrali, a jak Messi odejdzie to przez następne lata będzie posucha.
@IbrahimAfellay Składy by były minimalne na korzyść Brazylii, ale tutaj przewaga jest wyraźna, bo Argentyna chce wystawić pazi do obrony, którzy zawalą im mecz.
0
@Nieznajomy Obecnie jestem krótko ścięty, a ta fryzura nigdy nie będzie wyśmiewana. @Gaz Nie tak dawno temu miałem dłuższe włosy i ułożyłem podobną fryzurę i koledzy mieli ze mnie taką bekę, że to jest nie do opisania. Specjalnie tak zrobiłem, żeby zobaczyć ich reakcje.
0
@Foton A nie Ta Indiana czy jak jej tam?
34
Pickford ma fryzurę na cipkę w stylu młodzieży u nas pod koniec lat 90 lub Marka z M jak Miłość . Starszy kolega mi pokazywał zdjęcie z Liceum i miał właśnie taką fryzurę. Śmiać mi się chce do tej pory. Oni w tamtym czasach nie mieli luster?
17
Ja jestem wielkim fanem Federera, ale Djokovic na koniec kariery będzie jednak wyżej. Można go nie lubić, ale to jest praktycznie najlepszy tenisista w historii.
1
@MesQueUnClub96 A jak.
3
Novak Djokovic wygrywa Wimbledon. Jest to przy okazji jego 20 szlem. Gratulacje Nole mistrzu.
0
Neymar to chyba udawał ten płacz. Coś mu do oka wpadło i to wykorzystał.
1
@PatrychoO Dobrze żeś jej nie spalił, tak jak chciałeś zrobić :D
25
Ten Tite wygląda jak stary Keylora Navasa.
0
W sumie to Neymar, to takie duże dziecko. Pocieszać powinien Viniciusa, a nie Vini jego :)
0
@SaulGoodman Piszesz chyba o EURO.
1
Ciekawe czy Messiego też będziecie, tak wyzywać jak Higuaina czy tego łysego z tą idiotyczną sznurówką na głowie, co kiedyś w Argentynie grał. Nie będę bronił chłopa, bo to była setka dwu setka jak dla niego.
2
Messi coś Ty najlepszego zrobił?
1
@bixmix W Argentynie też się ktoś znajdzie np Otamendi. W Barcelonie np Alba. W każdej drużynie są zawodnicy mówiąc łagodnie nielubiani.
6
Otamendi to dzban.
0
Myślę, że nawet gdyby ten mecz był o 21, to i tak chciałoby mi się spać.
2
Vinicius ulubieńcem? Ciekawe czyim. W Realu już go mają po dziurki w nosie. Chyba ulubieniec rodziców.
4
To ostrzeżenie dla Argentyny. Muszą wcisnąć na 2-0, żeby się grało spokojniej.
0
@MatiSkrzacior Gdyby ich nie było, to tamta dwójka, to pewniacy do ZP. Po 2 na pewno by zdobyli.
4
Uważam, że gdyby Iniesta i Xavi byli napastnikami tej klasy, co pomocnikami na pewno by mieli po jakiejś Złotej Piłce. Tym się nagradza napastników (wyjątek 2018 Modric). Pomocnik nie walnie 5-4 bramek w 1 meczu. Dużo więcej się mówi o napastniku, który strzeli 3 bramki niż o pomocniku, który zaliczy 3 asysty i wykreuje 2 razy tyle sytuacji.
0
@Grzbiet A niech sobie oglądają wideło z lat 80 i początku lat 90 i niech wspominają Diego. Nie doceniają skarbu jakiego mają od kilkunastu lat. Moim zdaniem powinni te Argentyńskie łby posypać popiołem i przeprosić. Niech się cieszą, że kibice Barcelony i innych klubów kibicują jej z względu na Messiego, bo gdyby nie to, to wątpię, że ktokolwiek by na tą Reprezentację się obejrzał. @Ojciec5tkidzieci O nim to już nie wspomnę.
3
@Kwiatek67 Dla Casemiro.
2
@AntekGriezmann Redakcja powinna mi pozwolić wstawić artykuł "Rozdarte Serca" z jednej strony Ederson, a z drugiej Aguero i Messi, to jest problem. W sumie sam Aguero, bo Messi jeszcze nie podpisał nowej umowy z Barcą.
4
George Best był jednym z najlepszych zawodników swoich czasów, a nawet nie zagrał na wielkiej imprezie jak MŚ czy EURO. Messi nie musi nic w kadrze zdobywać. Grał w Finałach Copa America czy Finale MŚ. Wielu świetnych zawodników mogło by o tym pomarzyć. Na obecnym Copa America jest najlepszym zawodnikiem swojej Reprezentacji podobnie było na MŚ czy poprzednich CA. Jak wygra dzisiaj Argentyna to Argentyńczycy powinni go przeprosić i czcić jak kiedyś Maradonę, bo od dawna nic nie wygrali, a jak Messi odejdzie to przez następne lata będzie posucha.
0
Komentarz usunięty
1
@Krzychu1010 A ile masz lat? Tak z ciekawości pytam.
0
@IbrahimAfellay Składy by były minimalne na korzyść Brazylii, ale tutaj przewaga jest wyraźna, bo Argentyna chce wystawić pazi do obrony, którzy zawalą im mecz.
3
Ale teraz komentator Finału Wimbledonu zaorał Anglików. "Kibice dzisiaj są nieznośni, chyba się naoglądali kibiców z Wembley." Coś takiego powiedział.
0
@patry295 To fake Holenderki tak nie wyglądają.
0
Ta Barty wygląda jak babochłop.