23 maja 2015, 20:33
0
Teraz się domyśliłeś?
23 maja 2015, 20:28
1
Jesteśmy Mistrzami !!
23 maja 2015, 20:26
Alves jak zwykle goni dzieci.
23 maja 2015, 20:22
Campeones, Campeones ole ole ole !!
23 maja 2015, 20:21
Nasi jak na razie strzelają w kibiców.
23 maja 2015, 20:18
Barca można powiedzieć trzyma sztamę z Deportivo jak Real Madryt z Getafe i Espanyolem.
23 maja 2015, 20:17
3
A podobno mówią że na Camp Nou nie ma dopingu.
23 maja 2015, 20:12
I te okrzyki kibiców Barcelony "Xavi Xavi Xavi !!"
23 maja 2015, 20:11
No i niestety w lidze nie zobaczymy magicznego Duetu Iniesta Xavi, brawo Xavi do zobaczenia!
23 maja 2015, 20:08
4
Deportivo autokar na całego.
23 maja 2015, 20:05
Czuję się zniesmaczony nienawidzę ustawianych meczy.
23 maja 2015, 20:04
Ten mecz wygląda na ustawiony.
23 maja 2015, 20:01
2-2 co za żenada.
23 maja 2015, 20:00
Sędzia jest z Madrytu?
23 maja 2015, 19:58
Ach Xavi fajny lobik szkoda że nie wpadło.
23 maja 2015, 19:55
Munir chyba zmieni Neymara.
23 maja 2015, 19:52
Orłowski znowu gada głupoty jakby Messi rządził...
23 maja 2015, 19:48
Wchodzi najlepszy PO na świecie.
23 maja 2015, 19:19
Trochę za bardzo lekceważymy to Deportivo, zamiast ich rozklepać 4-0 to się bawimy, na nasze szczęście to się nie mści.
23 maja 2015, 19:13
Dobre pytanie bo nie widziałem.
23 maja 2015, 19:12
Rafael gra chyba mecz życia dzisiaj.
23 maja 2015, 19:08
Villa jest bez formy.
23 maja 2015, 19:07
Daniello cwany lisie spadaj na swoją stronkę, a nie tutaj będziesz siedział :D
23 maja 2015, 19:04
5
"@modzelewskiartur47 Messi sie chami w ostatnim ligowym meczu w sezonie a Ronaldo sie chami przez cały sezon, taka roznica." Ktoś raz na Realmadrid.pl dobrze napisał?
23 maja 2015, 18:55
Na którym kanale będzie feta?
23 maja 2015, 18:51
Chyba tylko tobie bo ja mam wszystko w porządku.
23 maja 2015, 18:49
Pedro to jedna wielka pomyłka w tym klubie, nawet na tle Deportivo się nie sprawdza.
23 maja 2015, 18:45
Myślałem że nie było spalonego, eh.
23 maja 2015, 18:44
CR już sra w gacie.
23 maja 2015, 18:33
Xavi zostanie pożegnany lepiej niż Gerrard.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Teraz się domyśliłeś?
1
Jesteśmy Mistrzami !!
0
Alves jak zwykle goni dzieci.
1
Campeones, Campeones ole ole ole !!
0
Nasi jak na razie strzelają w kibiców.
1
Barca można powiedzieć trzyma sztamę z Deportivo jak Real Madryt z Getafe i Espanyolem.
3
A podobno mówią że na Camp Nou nie ma dopingu.
1
I te okrzyki kibiców Barcelony "Xavi Xavi Xavi !!"
1
No i niestety w lidze nie zobaczymy magicznego Duetu Iniesta Xavi, brawo Xavi do zobaczenia!
4
Deportivo autokar na całego.
1
Czuję się zniesmaczony nienawidzę ustawianych meczy.
0
Ten mecz wygląda na ustawiony.
0
2-2 co za żenada.
1
Sędzia jest z Madrytu?
0
Ach Xavi fajny lobik szkoda że nie wpadło.
0
Munir chyba zmieni Neymara.
0
Orłowski znowu gada głupoty jakby Messi rządził...
0
Wchodzi najlepszy PO na świecie.
0
Trochę za bardzo lekceważymy to Deportivo, zamiast ich rozklepać 4-0 to się bawimy, na nasze szczęście to się nie mści.
0
Dobre pytanie bo nie widziałem.
1
Rafael gra chyba mecz życia dzisiaj.
0
Villa jest bez formy.
0
Daniello cwany lisie spadaj na swoją stronkę, a nie tutaj będziesz siedział :D
5
"@modzelewskiartur47
Messi sie chami w ostatnim ligowym meczu w sezonie a Ronaldo sie chami przez cały sezon, taka roznica." Ktoś raz na Realmadrid.pl dobrze napisał?
0
Na którym kanale będzie feta?
1
Chyba tylko tobie bo ja mam wszystko w porządku.
0
Pedro to jedna wielka pomyłka w tym klubie, nawet na tle Deportivo się nie sprawdza.
0
Myślałem że nie było spalonego, eh.
1
CR już sra w gacie.
0
Xavi zostanie pożegnany lepiej niż Gerrard.