1

Barcelona Luisa Enrique nie przypomina tej Barcy Pepa z 2008-2011, ale przypomina Bawarski Walec Henkesa z sezonu 2012-2013, ale o tym też dobrze świadczy bo Bayern Juppa był nie do zatrzymania, tak jak my teraz.

13

Brakuje tu jeszcze Ibry.

0

http://www.bayern.munchen.pl/art/show/pep-zostaje-w-bayernie/16195 No to Pep zmartwił kibiców Bayernu, a ja bym się cieszył na nich miejscu że został Bayern nie jest godny mieć takiego wspaniałego trenera, przyznam że Pep w tej koszuli trochę wygląda jak mój sąsiad :)

0

Najlepszego Andresito !

0

Mam nadzieje że szybko załatwimy sprawę na Alianz Arenie i strzelimy gola pierwsi,w tedy oni muszą strzelić 5 by awansować.

4

Nawet na waszej stronce Jaruś szczuję te dzieciarnie na Ikera, a redaktorowi który reprezentuję daną stronę nie wypada, na swoim Twiterze wieszać psów na Legendzie swojego klubu.

0

I dobrze że Celta zremisowała z Sevillą 1-1, obstawiłem że zremisują 2-2, ale w lidze typerów powinien dostać za to jakieś punkciki :)

50

Wygramy na Calderon i Verma będzie mógł zagrać na Camp Nou z Deportivo.

2

Dla mnie to jest tak, jakby na Camp Nou gwizdało się na Xaviego lub Puyola.

0

Bayern dzisiaj miał taką słabą defensywę że to będzie cud jeśli nie strzelimy u nich przynajmniej 2 goli.

0

Co ma wiek do polityki?

2

Nie wiem po co taką cudowną stronę zaśmiecać polityką, jeśli chcecie politykę to od tego jest Onet,WP tam można o tym podyskutować, a ta strona jest związana tylko z Barceloną.

0

Pozostawiam to bez komentarza.

2

No co przecież się żalił że miał przepuklinę, zawsze go łapie od stycznia do końca sezonu :)

0

http://fangol.pl/view/98590/liverpool-zrobil-szpaler Liczę na to że Atletico w ten sam sposób nas przywita.

2

W chyba tylko w wykonywaniu karnych bo połowę goli strzela to z jedenastek, a Suarez czy to w Liverpoolu czy w Barcelonie nie wykonywał karnych.

1

„Grając w ten sposób, możemy awansować do finału w Berlinie". Z taką skutecznością, to szybko pożegnają się z LM i tak Juve ma dużo lepszą defensywę od Valenci więc tyle okazji na strzelenie gola Real mieć nie będzie.

14

Real po tej Decimie zapowiadał tłuste lata jeśli chodzi o trofea, a tutaj znowu będzie posucha tak jak dawniej.

0

Nie w sezonie 2012/13 tylko w 2011/12, wygrali mistrza :)

0

Komentarz usunięty

2

Jeśli przegramy z Atletico, to strach pomyśleć co zostanie z Deportivo.

0

Chyba że chodziło ci o finał Pucharu Króla :)

0

Atleti*

0

Hahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahhahahaha, leże na podłodze.

0

Jeśli nie zagra Kroos z Juve to ja nie wiem kogo oni wystawią w środku pola, ale to nie nasz problem najważniejsze że walczymy o wszystko.

0

Prawdopodobnie 2 drużyna w lidze.

0

LM nie jest jeszcze pewna, bo jeszcze nie odpadli.

12

"Ancelotti: Liga Mistrzów jest najważniejsza."

1

Chłopaki mamy mistrza, Ole Ole Ole!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?