Barcelona Luisa Enrique nie przypomina tej Barcy Pepa z 2008-2011, ale przypomina Bawarski Walec Henkesa z sezonu 2012-2013, ale o tym też dobrze świadczy bo Bayern Juppa był nie do zatrzymania, tak jak my teraz.
http://www.bayern.munchen.pl/art/show/pep-zostaje-w-bayernie/16195 No to Pep zmartwił kibiców Bayernu, a ja bym się cieszył na nich miejscu że został Bayern nie jest godny mieć takiego wspaniałego trenera, przyznam że Pep w tej koszuli trochę wygląda jak mój sąsiad :)
Nawet na waszej stronce Jaruś szczuję te dzieciarnie na Ikera, a redaktorowi który reprezentuję daną stronę nie wypada, na swoim Twiterze wieszać psów na Legendzie swojego klubu.
Nie wiem po co taką cudowną stronę zaśmiecać polityką, jeśli chcecie politykę to od tego jest Onet,WP tam można o tym podyskutować, a ta strona jest związana tylko z Barceloną.
„Grając w ten sposób, możemy awansować do finału w Berlinie". Z taką skutecznością, to szybko pożegnają się z LM i tak Juve ma dużo lepszą defensywę od Valenci więc tyle okazji na strzelenie gola Real mieć nie będzie.
1
Barcelona Luisa Enrique nie przypomina tej Barcy Pepa z 2008-2011, ale przypomina Bawarski Walec Henkesa z sezonu 2012-2013, ale o tym też dobrze świadczy bo Bayern Juppa był nie do zatrzymania, tak jak my teraz.
13
Brakuje tu jeszcze Ibry.
0
http://www.bayern.munchen.pl/art/show/pep-zostaje-w-bayernie/16195 No to Pep zmartwił kibiców Bayernu, a ja bym się cieszył na nich miejscu że został Bayern nie jest godny mieć takiego wspaniałego trenera, przyznam że Pep w tej koszuli trochę wygląda jak mój sąsiad :)
0
Najlepszego Andresito !
0
Mam nadzieje że szybko załatwimy sprawę na Alianz Arenie i strzelimy gola pierwsi,w tedy oni muszą strzelić 5 by awansować.
4
Nawet na waszej stronce Jaruś szczuję te dzieciarnie na Ikera, a redaktorowi który reprezentuję daną stronę nie wypada, na swoim Twiterze wieszać psów na Legendzie swojego klubu.
0
I dobrze że Celta zremisowała z Sevillą 1-1, obstawiłem że zremisują 2-2, ale w lidze typerów powinien dostać za to jakieś punkciki :)
50
Wygramy na Calderon i Verma będzie mógł zagrać na Camp Nou z Deportivo.
2
Dla mnie to jest tak, jakby na Camp Nou gwizdało się na Xaviego lub Puyola.
0
Bayern dzisiaj miał taką słabą defensywę że to będzie cud jeśli nie strzelimy u nich przynajmniej 2 goli.
0
Co ma wiek do polityki?
2
Nie wiem po co taką cudowną stronę zaśmiecać polityką, jeśli chcecie politykę to od tego jest Onet,WP tam można o tym podyskutować, a ta strona jest związana tylko z Barceloną.
0
Pozostawiam to bez komentarza.
2
No co przecież się żalił że miał przepuklinę, zawsze go łapie od stycznia do końca sezonu :)
0
http://fangol.pl/view/98590/liverpool-zrobil-szpaler Liczę na to że Atletico w ten sam sposób nas przywita.
5
http://realvsbarca.pl/img/5363/porownanie-ilosci-podan-bale-i-ter-stegena/ Brawo Marc :)
2
W chyba tylko w wykonywaniu karnych bo połowę goli strzela to z jedenastek, a Suarez czy to w Liverpoolu czy w Barcelonie nie wykonywał karnych.
1
„Grając w ten sposób, możemy awansować do finału w Berlinie". Z taką skutecznością, to szybko pożegnają się z LM i tak Juve ma dużo lepszą defensywę od Valenci więc tyle okazji na strzelenie gola Real mieć nie będzie.
14
Real po tej Decimie zapowiadał tłuste lata jeśli chodzi o trofea, a tutaj znowu będzie posucha tak jak dawniej.
0
Nie w sezonie 2012/13 tylko w 2011/12, wygrali mistrza :)
0
Komentarz usunięty
2
Jeśli przegramy z Atletico, to strach pomyśleć co zostanie z Deportivo.
0
Chyba że chodziło ci o finał Pucharu Króla :)
0
Atleti*
0
Hahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahhahahaha, leże na podłodze.
0
Jeśli nie zagra Kroos z Juve to ja nie wiem kogo oni wystawią w środku pola, ale to nie nasz problem najważniejsze że walczymy o wszystko.
0
Prawdopodobnie 2 drużyna w lidze.
0
LM nie jest jeszcze pewna, bo jeszcze nie odpadli.
12
"Ancelotti: Liga Mistrzów jest najważniejsza."
1
Chłopaki mamy mistrza, Ole Ole Ole!!!