0

Ja ciągle uważam że ktoś z dwójki Pogba/Veratti musi do nas trafić.

0

Ronaldo to nawet LM nie wygrał, a jest w 11 Ligi Mistrzów :)

0

Rakitic i Iniesta wreszcie nie zagrali jak statyści tylko jak pomocnicy klasy światowej, a szczególnie Iniesta, po tym pierwszym meczu w Paryżu tej dwójki nie spodziewałem się takiego progresu u nich. Najbardziej chciałbym żeby Barcelona zagrał z Juventusem w Półfinale, najlepiej pierwszy mecz we Włoszech.

0

http://sport.wp.pl/kat,1040543,title,Dziennikarz-Marki-to-bedzie-wieczor-Ronaldo,wid,17472421,wiadomosc.html?ticaid=114bbb Wątpię że to będzie wieczór Ronaldo, Bale i Benzema zawsze robią wszystko pod Portugalczyka, jeszcze ważnym piłkarzem był Marcelo bo zawsze napędzał akcje z lewego skrzydła czy Modric dzięki któremu środek pola Realu wyglądał bardzo dobrze. Isco ostatnio dobrej formy nie miał, a Centrao czy Illarra/Khedira lub Chicharito to nie ten poziom co Marcelo, Modric, Bale lub Benzema.

2

Neymar jest prawdziwym katem PSG.

5

Real ma problemy, przez swojego mądrego trenera mają szpital, trudno będzie zastąpić 4 podstawowych piłkarzy, ale to nie nasz problem.

0

Mistrz ligi Francuskiej pokonany 3x, Mistrz ligi Angielskiej 2x, Mistrz Ligi Hiszpańskiej 3x i Mistrz Świata i Europy raz pokonany, do kolekcji brakuje tylko Mistrza ligi Niemieckiej i Włoskiej.

24

Teraz według HD PSG jest słabe.

40

Once de gala to nie jest, bo nie ma Mathieu i Xaviego.

0

Powiedzą że i tak w 2014 roku wygrali LM, a jak my wygramy w tym roku to powiedzą że mają 2 razy więcej LM od nas.

0

Trochę będę się bał jak taki Ibra czy Luiz będą walczyć w powietrzu z Mascherano, ale liczę wygramy 2-1.

0

Jak pierwszy raz to zobaczyłem to myślę "co oni robią?", a tu tak ich w konia zrobili :)

0

No to jest klasa, a Ronaldo by go jeszcze zwyzywał i by się na niego obraził że to nie on trafił, tylko Suarez.

0

To było praktycznie pewne że jak wróci James i Modric to Isco usiądzie na ławce, szkoda bo dopóki James i Modric będą zdrowi on już nie pogra w pierwszy składzie i będzie grał ogony, szkoda że Real marnuje taki diament w naszej drużynie byłby szefem w pomocy.

0

"Don Balón: Niezadowolony Isco" Jest szansa może będzie chciał odejść z Realu :)

1

Miałem wrażenie że Wolfsburg jest mocniejszy jak w lidze wklepał Bayernowi i to 4-1, a tu dostają baty od Napoli i to 0-3.

2

Nawet nagrał filmik na youtube z prośbą o odbanowanie.

4

To już jest pewne że w przyszłym sezonie będziemy mieli na koszulkach poziome pasy?

1

W tym sezonie jest bezbłędny nie dziwie się że przyciąga inne kluby :)

3

Hahahahha co w 11 UEFA robi Ramos, jak już ma być tam piłkarz Realu to moim zdaniem Varane był lepszy od Czerwonego.

0

A co miał powiedzieć że już jest po ptokach i że jest pozamiatane?

57

Mourinho nigdy nie podał by ręki, on tradycyjnie po porażce jest pierwszym który wchodzi do tunelu.

2

Ktoś na Realmadird.pl powiedział że Guardiola dostał gotowy Bayern i go zepsuł zgodzę się, ale że dostał Barcelonę gotową i utrzymał ją tak przez 4 lata to się nie zgodzę, Barcelona sezon 2007 2008 miała słaby i po tym sezonie przyszła nowa miotła która miała posprzątać bałagan i wyprowadzić klub po Puchary i mu się udało, ale nie można powiedzieć że dostał gotową drużynę.

1

Co ty masz z tym El Jarkiem?

1

Wątpliwe czy udało by się takie coś Alexisowi jak Luisowi przy pierwszym jego golu założyć sito Luizowi przejść Markosa i wygrać walkę w bark w bark z Maxwellem.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Luis robił wczoraj z Luizem po prostu co chciał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?