dariooo
Dołączył/a: luty 2011
warszawa
8 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Po meczu z Sevilla jest tydzień przerwy więc na większe rotacje jeszcze nie pora .
0
@QuentinTarantino twoje wypociny idealnie pasują do nic nie zrozumiałem ale się wypowiem :-)
0
@QuentinTarantino dalej żyj marzeniami:-)
1
Żeby tu wrócić to musiał by grać za 1 dolara a nie jest to osoba która stawia miłość do klubu ponad własne finanse .
0
@KrwawiaceoczyVEB ale ty pijesz by sprawdzali przed zdobyciem bramki a nie po , żeby nie było kontrowersji . A przed bramką się tego nie sprawdza !
0
@KrwawiaceoczyVEB bo różnych się nie sprawdza !
18
50 pkt na pół-metku musi cieszyć nie zależnie od stylu :)
0
Ferran super podanie na wolne pole :-)
0
@ViscaelBarca2007 rozsądną ofertą był by brak oferty od klubu .
0
@JarekS mogę ci powiedzieć to samo. Piszesz o mundialu a większość zawodników nie przekłada swojej gry z repry na klub. Styl gry Maroko ni jak ma się do Barcelony i to kolejny zawodnik co będzie miał problem z grą na jeden kontakt .
0
@JarekS No staty ma super 70 meczy w Fiorentinie cały 1 gol ! A przez całą karierę 6 i 10 asyst .
1
Jeśli by wykupili tego kasztana za 40 mln to kolejne wydane miliony w błoto !
4
O czym on marzy, przecież my nawet kontraktów obecnych nie możemy zarejestrować a ten chce jakiego ogórka byle tylko był. Od tego jest szkółka Panie trenerze pora nauczyć się rozwijać zawodników!!!
1
Chyba tylko naiwniak może wierzyć że w tego typu transakcjach nie ma przekrętu i ukrytych celów !
0
A jedyne pkt w lidze straciliśmy w tym roku akurat jak Lewy grał i był kompletnie do tego nie przygotowany :-)
1
Nie sądziłem żę można grać gorzej niż za Valverde , Xavi potrzymaj mi piwo :)
2
Xavi gromadzi pkt ale stylu to ta drużyna nie ma żadnego !!!
9
Nie wiem czy Girona będzie w stanie nas skarcić ale ktoś to na pewno w końcu zrobi za to granie w drugich połowach !
1
Przecież po to jest VAR by sprawdzać też czerwone kartki. Czyli karnego też nie może gwizdać po weryfikacjii . Chłop większej głupoty nie mógł wymyśleć!
2
Teraz Stegen też chciał mieć swój wkład w meczu!
1
Niemożliwe Dembele pomyślał przy tym podaniu !
0
@Nhyz Xavi jest wielbicielem rodaków więc jak będzie do wzięcia jakiś za darmo to weźmie każdego ! :-)
0
,,który potrafi grać na każdej pozycji w ataku i ma nosa do zdobywania bramek" i zgodzi się grać za 2 miliony - czyli nie ma ale wezmą to co będzie :) Asensio urodzony zwycięzca (kto to pisał) i kolejny co gra tylko na PS a tam mamy i tak już dwóch więc przyda się trzeci do rotacji logika klubu !
5
Inter musisz nie poddawaj się .
1
Powaliło ankieta czy powinna być czerwona . Ale komuś sie nudzi z redakcji . A czy to teraz ważne:-)
3
Wejście Dembele brutalne , komentują tak jedni z największych rzeźników w LaLiga !
1
Alonso na środek Kounde był tam zbyt dobry więc Xavi postanowił dać szansę Getafe !
0
Państwo w Państwie jaki ten prowadzący jest zryty, najpierw pyta o zdanie a jak ktoś nie popiera jego teorii to mu przerywa i już pyta poszkodowanego. Ten program to czysta propaganda , nikogo tu nie obchodzi zdanie drugiej strony choć nie twierdzę że mają racje !
11
Griezmann to chyba się na paradę LGBT wybiera po meczu :)
0
To tylko tygodniówka Lewego :)