2

Jak nawet nie ma kogo wuscic z ławki jest taka padaka w składzie.. De Jong i pedri wrócą będzie lepiej w środku.. Kessie tylko zmiennik więcej niż połówka się nie nadaje
Ansu ferran do sprzedaży wyciągnąć za nich jak najwięcej ewentualnie Dembele oddać i zakupić kogoś nowego

1

No i pięknie. Bilety mam na 33kolejke może jakimś cudem wtedy już będą świętować jak real się potknie heh

0

@patryk1995991 oby w poniedziałek 15pkt i jakieś 2gole Lewego na pocieszenie.
Oby AtM wygrali i Real zacznie troszkę bać się o 2miejsce:D

1

@theOneAndOnlyKing nie musieli robić autobusu.. Ale jak można było przy tym 1golu tak dać się skontrować.. Wszyscy polecieli z akcja jakbyśmy mieli stratę do nich z dwóch goli i byłaby 80minuta.. Oczywiście było by dużo łatwiej gdyby strzelili no ale się nie udało.. Można teraz gdybać..
Fakt jest taki że wystarczy uraz de Jonga i pedriego i nie ma kto grac w środku a ławka wygląda marnie

2

To nie liga tylko puchar 0.2 czy 0.4 nie robi różnicy. Musieli bardziej do przodu wyjść i real to lubi gra z szybką kontra przewaga z przodu..
Nie rozumiem po co Barca tak łapczywie cała drużyna prawie atakowała, mecz u siebie przewaga gola..
No tak blisko byli strzelenia gola ale kontra poszła i zostało 2 czy 3 w obronie i wtedy zakończył się mecz.. Raphinia na siłę kiwki i niedokladne wrzutki.
Na ławce tylko średnie Torres Fati alba i sama Barca b. Nikogo na wzmocnienie.
Kessie nadaje się na połówkę albo 30min gry. Ale nie mial kto za niego zagrać od początku.

5

Jak zarobić to Dembele więcej go nie ma niż jest co sezon.. Niby szarpie ale jakoś mnie nigdy nie przekonał.. I ewentualnie Torres ale jakiś nowy Zawodnik do nas na skrzydło.
Później Garcia Alba.

0

@Iniesta19820815 narożny sektor mnie kroci ¬ na Dolnym piętrze

0

Nie na temat.
Jak ktoś był na camp nou niech przekażę wrażenia z danego sektoru. Wiadomo koszty grają rolę.. Ja lecę na majówkę na mecz z osasuna. Loty mam.
Myślę nad narożnikiem na Dolnym sektorze. Najgorzej że foteli się nie wybiera samemu. Ktoś siedział tam? Chcialbym widzieć ich twarze dobrze więc kombinuje z dołem ale 'tanim' 79€ w cornerze

0

@okiemtypera_lucaxx95 dokładnie gdyby nie te gole możliwe że byli by w dupie.. Tylko Ronaldo był w stanie przebić lewego.. Ale uj tam nie ważne jest moda na jechanie lewego to dowalimy.. Porażka..

3

Potrzebuję bo nie ma nikogo na tą pozycję.. Chyba że chcecie grać jak kiedyś z fabregasem..
Jak drużyna gra qtasówe to i on będzie grał.. To nie profil typu Messi że przyjmie okiwa 4obrońców przebiegnie 20m i gol gdy drużyna jest słaba w danym meczu..
Wystarczy że Barca rozgrywa chociaż w miarę dobry mecz to i Lewy zaskoczy asysta czy pięknym golem.. Do tego też potrzebuję dobrych piłek w polu karnym a nie większość tylko na 20 czy 30metrze..

0

W końcu ktoś taki to powiedział.. Już daaawno jak widziałem kluby z kołnierzykami to się.zastanawialem po co i jak to możliwe.. Sam wiem po sobie jak mnie to irytowalo jak trafiła się koszulka kołnierzykiem.. Biegniesz to i kołnierzyk podskakuje do tego na pewno sam materiał kołnierzyka drażni.. Dla mnie zawsze to było okropne jak widziałem w tv

5

Pięknie w defensywie.. Balde jest kozak i do tego młodziutki..
Ja bym pod koniec Albę dał na LS szybkości tam brakowało na taką grę.
Raphinia jak się rozpędza to piłkę gubi a Fati to szkoda gadać.. Ferran dobry mecz.
Araujo idealnie psuje humor Viniciusowi..
A Vini to już jest irytujący co mecz naśmiewanie się z sędziów i rozwalanie ryja jakby podwójnego burgera miał wciągnąć.. Bezkarny?

0

@fuisLigo osasuna wygrała wczoraj i mają szansę hah mogą płakać żeby przełożyć
Ale chyba lecę wtedy

0

Siema. Gdyby Barca doszła do finału pucharu króla który planowany jest na 6maj to przełożą mecz z osasuna który jest 3maja? Planuje polecieć i nie wiem hah ryzyko chyba

1

@Nowy1103 pep pokazał w City że pomimo znakomitego budżetu jedynie o lige walczy a tak to padaka..

1

Po przerwie
Roberto ława
Eric lub Christiansen też
Kessie ława


0

@snoop to nie drogo trafiłeś.. 500na głowę lot. Muszę coś znalesc.. Wolne w robocie nie problem i się wybrać. No i nocleg znalesc jakiś nie wieloosobowy bo tego tam najwięcej

0

@PePeMasta od znajomego podróżnika to na Skyscanner najlepiej szukać.. Narazie obserwuję i muszę wychaczyc datę i polecieć żeby nie żałować.
Z Berlina jak ktoś ma nie daleko to można lepsze ceny niż u nas z trafić

0

@Szymek_PL kurcze a ile wcześniej zamawiałeś loty? Teraz szukam to przy dobrych wiatrach 800zl za osobę loty a większość to ponad 1000zl.. Znajomy podróżnik mówi że drogo ponad rok temu to za 200zl latał w te rejony

0

Będę w pracy bez dostępu do neta.. Oszaleje z nerwów.. Będzie mega ciężki mecz ManU jest rozpedzone i o wiele groźniejsze z przodu niż nasza Barca.. Do tego Barcelona w pucharach nadal wygląda średnio.. Trzymam kciuki i do boju panowie.
Lewy zabłyśnij strzałem jak np z Cadiz

2

Wybiera się ktoś na Camp Nou w tej rundzie? Chcialbym polecieć przed remontem i spełnić marzenie no i zobaczyć lewego w swojej drużynie hah co jakiś czas obserwuję loty i noclegi

0

Wątpie w powrót a bardziej sens nooo, ale tak ciekawi mnie jak by to wyszło gdyby wrócił na rok popykać na rozegraniu hah. Chociaż on już za duży spacerniak robi po stracie

6

@Pawel13sz chyba jednak za fatiego i oddawaj 10tke :D

2

Jak tam wasz. Alonso? Zamknął usteczka heheh

2

Panika w końcowce na własne życzenie niestety.. Ten mecz mógł i powinien i mógł skończyc się wynikiem 0.3 i do domu.
Uwielbiam Lewego i to że gra w naszej Barcelonie ale dzisiaj słabiutko.
Przegrywa wiele pojedynków siłowych już w nie jednym meczu i często źle przyjmuje i irytuje to machanie rękami na każdym kroku. Ale i tak mu kibicuje i mam nadzieję że złapie lepsza formę.
Raphinia dzisiaj mi się podobał w końcu trochę odżył..

0

@pacior95 faktycznie trossard tyle już pokazał że szok.. Carrasco doświadczony waleczny myślę że by poszarpał.
Błąd to był zostawiać depaya a oddawać aubameyanga.

0

@pitri1223 oczywiście że tak. Alby nie skreślam..

1

@JarekS byłem wtedy w Medinie w Tetuan
Te ciasne uliczki i to że Cie obserwują działały na mnie tak że nie chciałem oddalić się za bardzo od grupy hah
Ale fajna sprawa widoczki i te stoiska z przyprawami i owocami spoko
Jedynie gdzie żywe kurczaki to niesamowity smród i te ich przezucanie ze skrzynki do małej zagrody na sprzedaż to u nas by nie przeszło hah

0

Balde udowodnił ze trzeba dawać mu szansę i moim zdaniem powinien być pierwszym wyborem.

1

@JarekS też promem do Ceuty popłynąłem i tam przez granice do Maroko istna dzicz na tej granicy.
Babka zakazała tego nagrywać bo mogą nas nie wpuścić przez to heh. Ciekawa wycieczka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?