dmcteam
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
blisko morza
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Cześć. Warto poświęcić godzinkę z hakiem na opowieść o GOAT.
0
Słyszycie to. To znany odgłos z Madrytu i nie tylko :P
1
@kubix05 Tak pamiętam tę żarówę :D. Proszę o oznaczenie.
0
@HypeR To nie jest dowcip szanowny kolego. To jest realna sytuacja.
0
Rozmowa z dzisiaj (to nie jest kibic Realu):
Ja : Jak tam po gali złotego balona?
On : A kim jest Rudiger :D
0
Cześć. Czy macie dzisiaj też problem z Canal + Online?
0
Ładnie poszło za pierwszym razem. Co ile miesięcy chemik jeździ na wakacje?
0
Jak nazwiemy dziecko, które urodziło się dziś?
1
Ale jestem szczęśliwy. Barca wraca na piedestał po tylu upokorzeniach z Bayernem i Realem. Piękny wieczór kochani :D
0
@Leo Bo za dużo.......
0
"Real był ułomny". To chyba wszystko wyjaśnia.
0
@AmigoBlancos Szacunek za tą wypowiedź.
0
Szkoda, że nie było 5tki. Wspaniały wieczór :D
0
@Stinger_ Ok. Nie przykładam do tego wagi. To była luźna wypowiedź :D
0
@Stinger_ Nie chodzi o to jaką pozycję zajmuje Lewandowski. Tak sobie napisałem.
0
BMV vs. RYL. Stawiam na drugie trio!!! A Wy?
9
Rocznica udana w 100%. Zaprosiłem na obiad. Był szampan, bukiet kwiatów. W restauracji zero ludzi. Tylko my dwoje. :D. A żonka kupiła mi prezent, którego się nie spodziewałem ( chciała, żebym mógł czym odebrać telefon, jak będę jechał autem). Życzę każdemu takiej drugiej połówki. Miłego wieczoru La Ramblo.
1
@escarabajo Brawo.
0
@MesQueUnClub96 Klucz to słowo jajka :D
0
Co to jest ? Czarne, tłuste i znajduje się pod jajkami?
0
@July_6_BcN Skończyło się na 1:3 :P
0
Z Chorwacją powtórka czy się mylę?
2
"Na szczęście jest jeszcze 45 minut"
0
@mekston Świetny komentarz.
0
@Xaviball Tak jak zwykle . Też mam laskę :D
0
@FcPortoFan1999 On jest o co najmniej klasę od pozostałych. Liczę na piękny debiut bez względu na końcowy wynik.
0
@FcPortoFan1999 Będzie dobrze.
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14914408#comment-14914410
Stało się! Rewelacyjna wiadomość: D
0
@luna666moon Niestety. Życie jest pełne wyborów.
0
@mekston Nie to miałem na myśli. Nie pije piwa.