dmcteam
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
blisko morza
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
La Rambla bezlitosna :P
0
@Piernik TVP mają współpracę z KS na tym Euro.
2
@PlsNotAtletico Panie co najmniej z 4.
0
@tadzik447 Ok. Dzięki za rozmowę.
17
Gindogans :D Tego Pana nikt nie przebije.
0
@tadzik447 Kiedy wbijasz?
0
@tadzik447 A o który pytasz?
7
Co trzeba mieć w głowie żeby w każdym meczu p....ć o Lewandowskim.
0
@AmigoBlancos Potężny Griez
0
@tadzik447 Nie pisze,że teraz.
1
@barcowy1899 okazjaaaa
0
@tadzik447 To wejdź na WP ale z Twoimi umiejętnościami nie masz co się obawiać.
Jak wchodziłem do beginnera to mnie wywalało.
0
@tadzik447 Na innych roomach z takim chamstwem się nie spotkałem. Każdy gra jak potrafi. Jaki room dokładnie?
0
@tadzik447 Nie ma tam kultury. Same bluzgi i wyzwiska.
2
@PatrychoO Tutaj nie ma co porównywać. Madziarzy gryzą każdy cm trawy.
0
@tadzik447 Pewnie się spotkaliśmy. Gram na RS Fast,Waterpolo czasami Sniper.
0
@nitey Czyli remis.
1
@Mario96w Nie o wojnę chodzi. Po prostu tak mam sam nie wiem z czego to wynika.
0
@tadzik447 Lewus. Jestem słabiakiem.
9
Nie wiem jak u Was ale jak grają Niemcy to zawsze jestem za drużyną przeciwną.
2
@AmigoBlancos : DDDDDDD
15
Odnośnie komentarza: Iwański może Wolskiemu buty czyścić.
0
@tadzik447 Thanks for your answer :D Jaki nick?
0
Czy ktoś z La Rambli gra w haxballa?
7
Maciej "Cristiano Kocham Cię" Iwański.
0
@Ghotti Co się dziwisz? Lewy to najlepszy piłkarz na świecie.
0
@AmigoBlancos Ty tak z pamięci. Czy wujek Google podpowiedział.
0
@inViNcibl3 Najgorszy to Jasina Rabij. Idealny do snu.
0
Barwy mają jakbym mecz Celticu oglądał.
0
@Encore Ronaldo?