0

Raczej nie zagra... patrząc na drabinkę nie ważne z jakiego miejsca wyjdą 1 lub 2 trafią na kogoś z dwójki Holandia, Japonia.
Ta reprezentacja Ancelottiego nie przeskoczy tego... to będzie kolejny blamaż Canarinhos.

A ja zaczynam się zastanawiać nad sensem zostawienia Raphinhii... który ciągle łapie kontuzję, a Flick zapowiada zespół na sezon 2026/2027, który ma być jeszcze agresywniejszy w pressingu... przecież chłop tego nie wytrzyma... oczywiście z szacunkiem do Raphinhii

2

@derus To brzmi jak świetny plan... ale w FC26.
Sprzedasz go i kogo kupisz? Kim będziesz grać? Rashford już około 40mln, bo klauzula wygasła... Torresa?
Wystarczy popatrzeć jaki wpływ ma na mecze, nawet jako sam zawodnik i kapitan

7

A może to po prostu sygnał do zarządu żeby wzięli się do roboty...
Taka terapia wstrząsowa może zadziałać pozytywnie na zarząd. Odejście najlepszego zawodnika, a przynajmniej pokazanie że chce wysłuchać ofert, pokazuje że sam zawodnik nie widzi szansy na zdobycie LM, bo klub nie potrafi sfinalizować wzmocnienia kluczowych i osłabionych pozycji.

Obym miał rację, bo jego odejście załamie mnie już całkowicie... zamiast budować się, osłabiamy się. Kkuczowa będzie rozmowa z Flickiem zakładam.

1

@cules100pro serio chcesz czekać do 30.06? To inni już będą z skompletowanymi kadrami, a nam zostanie resztka do przebrania. Nikt nir traci czasu bo towar był gorący do wzięcia, tylko trzeba było wyjść, ale masz rację... Deco pewnie myślał że wszyscy bedą czekać do 30.06...

0

@Kapitan9 A ja bym tam spróbował J. Pedro... ale obawiam się ze Chelsea podobnie jak Atletico powie ok 150 mln.. i na tym się zakończy.
Strasznie boję się ze na 9 nikt nie przyjdzie, a na obronę wezmą jakąś sierotę.
Nie tak dawno był wątek na temat van de Ven z Tottenhamu, szybki, gra na ŚO i LO, a drogi może nie być, bo Tottki wiadomo.

1

Po prostu fantastycznie...
Dumfries poszedł do Realu za śmieszne pieniadze, Alvarez pewnie nie przykdzie i zostanie w Atletico, Konate poszedł do Realu, Cucrella też w Realu, to mialem nadzieję że rzucą się na Gvardiola... ale ten przedłuży kontrakt zaraz i zostaniemy z Araujo, Balde, słabym Kounde i na 9 będzie grać beznadziejny Torres, który strzela co 3-ci strzał z 5 metrów.

Jak tak zakończy się okienko to Deco powiniem sam z wstydu odejść... a jeszcze jeden mocny transfer: Rashford :/

0

@tbas
Weź nawet kolego nie strasz...

6

Jak można uważać że Torres jest nietykalny... za każdym razem jak patrzę na niego szału dostaje. Gość z 5m trafia w poprzeczkę.. a jak już strzela w światło bramki fo centralnie w bramkarza. Porażka a nie napastnik...

1

No to najwyższa pora ogolić łeb... Najpierw obiecał że ogoli głowę jak zdobędą Mistrzostwo z Reprezentacją.. i nic.
Potem że prędzej się ogoli niż dołączy do Realu...
Chorągiewka?

0

@Hindus Myślisz że w szczycie formy patrzysz że słoneczko świeci i jest ładnie?
Wydaje mi się że priorytetem są trofea i sukcesy. Barcelona to fajna opcja, ale jak padnie to odejdzie.
Mam nadzieję że do nas, ale nie ma co przesadzać z hajsem.

1

Atletico nie jest głupie.. oni go sprzedają, ale po MŚ.
Opcje są 2, albo Alvarez i Argentyna zagra świetny turniej... a jest to możliwe, albo zagra piach i cena Alvareza spadnie.

Zakładam że liczą na 1szą opcję i powiedzą 170mln i wyskoczy PSG, Arsenal i inni którzy dadzą.

To proste i oczywiste, a sam Alvarez się zgodzi, bo Barca powie pas, a wizja gry w Atletico vs inny klub z możliwościami gry o największe trofea.

0

Boże... chroń nas przed Alvarezem....

0

@LukaszFan aktualnie?
Chyba nawet gość z pola. Wspomnisz moje słowa że bedą szukać. Barce nie stac na maskotkę. Co jak Garcia złapie kontuzje? Tragedia.

1

Patrząc na występy Wojtka zastanawiam się czy Barcelona nie poszuka innej 2ki do bramki. Straszny zjazd....

0

@Aequlibre Bez typowej 9 możesz odpuścić sobie wieczory z LM, bo skończy się jak zwykle...

0

@Aequlibre A ja się nie zgodzę.
Jeżeli nie masz porządnej 9tki to o trofeach typu LM możesz zapomnieć. Nawet utalentowani skrzydłowi nie spełnią roli typowej 9. Postawisz tam skrzydłowego i jak dostaniesz mocniejszego przeciwnika to będzie to samo... lament że Raphinha to nie skrzydłowy i potrzebujemy prawdziwej 9...

3

Nie wiem czemu ale oglądając obu panów, to zdecydowanie bardziej przekonuje mnie J.Pedro... i wydaje mi się że lepiej będzie pasować.
Co do Alvareza? Dla mnie chłop trochę przepompowany.... skończy się jak z Griezmanem

0

Joao Pedro poza składem na mecz z Tottenhamem?
Ciekawe, czy ma to coś wspólnego z Barcą

0

Moje marzenie... niestety nieosiągalny dla Barcelony finansowo. Inter musiałby się sfrajerzyć jakby oddał go za mniej niz 120+.
Perdo dopiąć i tyle, o ile stać nas.

0

@gregory614 Ty tak serio czy tylko chcesz sprowokować...?
Jak dla mnie Pedro to aktualnie przynajmniej klasa wyżej.. a Alvarez skończy jak Griezman w Barcy, wspomnisz moje słowa.

0

Szkoda Lewego na Arabię... ilu zawodników żałowała i chciało, a niektórzy wracali? Wydaje mi się że RL9 nie jest aż tak biedny że musi na siłę iść tam.
Jeżeli nie ma ofert Juve czy Milanu, wydaje mi się że spokojna emerytura w MLS to byłoby to, ale to moje odczucia, Robert sam zdecyduje.
Mimo wszystko dziękujemy Robert i powodzenia.
PS
W końcu będzie mniej sezonowych Polaczków.

0

Ja nie wiem co się tak uwzieli na tego Alvareza... nie przekonuje mnie w ogóle.

Moim marzeniem, ale nieosiągalnym jest Martinez z Interu, ale nie ma opcji.

Drugą opcją, zwłaszcza że wypadli z wszystkich pucharów jest Joao Pedro z Chelsea.. dla mnie mega grajek za fajną cenę można go wyjąć... mam nadzieję

0

Patrząc na formę Realu i mecz gdzie Atletico oddało 22 strzały na bramkę... na miejscu Realu liczyłbym na cud...
Nie mogę się doczekać, i liczę na powtórkę z zeszłego sezonu :D

1

Taki błąd.. taki błąd zrobiłeś że odszedłeś. Widać to teraz po chęci powrotu. Wszyscy na tym stracili :"(

7

Spokojnie... z Antony'ego też wszyscy się w Anglii śmiali... a jak wystrzelił?
Ja tam wolę poczekać z ocenami tego zawodnika, bo mam wrażenie że ma potencjał, a Flick musi go wydobyć.

0

Nikt z nas nie ma pojęcia jak wyglądają możliwości rejestracji i zakupu zawodników tak na prawdę.
Rashford niech idzie... Diaz podobnie, nie jestem jego zwolennikiem. Jeżeli byłaby opcja może spróbować Leão?
Araujo powinien zostać i dostać ostatnią szansę. Sprzedając go środek obrony będzie wyglądać marnie... a jak jeszcze odpukać ktoś złapie kontuzję np Cubarsi to co?
Jeżeli nie da się ściągnąć Leão darował bym sobie szukanie na siłę zapchajdziurę....

0

A za mną ciągle chodzi Leão...

0

Mam mieszane uczucia co do Diaza. Może kosztować o wiele za dużo po śmierci Joty, a Rashford ani cenowo ani w ogóle.
Może warto zapytać o Leão?

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

@Miszcz Textu FCB
Mi też....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?