1

Mówisz ogarna się? To dlatego kobiety w Manchesterze tatuuja sobie pszczoły na ciele? To dlatego w Belgii czy Szwecji malują kredą po chodnikach z tekstami typu "proszę zostawcie nas" Kolejny przypadek gdzie kobiety ze Szwecji noszą gumowe opaski na ręce też z jakimś tekstem o szacunku do muzułmanów itp. To co się dzieje jest chore, i nie wiem czy możemy liczyć że się polepszy. Isis i całe państwo islamskie dążyło do tego by zastraszyć Europę, teraz gdy im to dobrze idzie mają przestać? Nie wydaje mi się by odpuscili tak szybko...obym się mylił.

11

Ooo tak jak to szło? "Płaczą Niemcy płacze Francja tak się kończy tolerancja" niby to śmieszne ale jakże prawdziwe. Na szczęście my jesteśmy względnie "daleko" od tego i oby tak pozostało.

0

A idz Pan w pi**u xddd :-D

12

2

Obyśmy mogli ich porównywać względem liczby wygranych trofeów na koniec, to by było coś. Oby Pan Ernesto podtrzymał dobrą passę! :-D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

My tu o meczu naszej Barcelonki, a w finale pucharu Francji PSG wygrywa 1-0 po samobójczej bramce piłkarza Angers w 91 minucie, szkoda tego "klubiku" :-(

5

Wow szacun!


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

20

13

Ehhh Panie Klinsmann, nie tylko pan jest zdania że Leo na to zasługuje...

Patrząc na to kim jest, można powiedzieć że należy mu się mistrzostwo "jak psu buda"

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zdecydowanie tak, mamy szczęście że przyszło nam oglądać tego geniusza w akcji ^^

40

39

Gratulacje dla naszego magika, można powiedzieć ustrzelił hat-tricka, tego najważniejszego w jego życiu :-D

0

Mylisz się i to grubo. Źródła nie posiadam ponieważ widziałem to gdzieś na fb przelotnie. Na la rambli nie siedzę. 24/h więc pomyśl ze może akurat tego nie widziałem? Nie chodzi tu o polecenia, jesli tak sądzisz...to chyba dla cb jednak są ważniejsze niż w moim przypadku, ja widząc coś ciekawego wrzucam to tutaj i tyle. Troche więcej luzu, pozdrawiam :-)

0

Ehhh nie posiadam, wątpie że takie coś powiedział aczkolwiek znając jego charakter jest to bardzo możliwe :-D

18

"Kpili ze mnie bo zostałem adoptowany. Mówiłem im, że moi rodzice mnie wybrali, a twoi nie mieli wyboru i musieli z tobą zostać"~ Mario Balotelli.

0

Zaczyna się...ehhh dopóki nie będzie oficjalki to musimy się męczyć z tymi plotkami :-D

23

Dobra decyzja, oby Brazylijczyk dostawał swoje szanse i może on być dobrym stoperem na długie lata :-)

0

wbij na swój profil i tam jest napisane ilość dni w serwisie :-D

3

Czytam czytam, wzajemnie! :-D

21

Dziś mija mój skromny "roczek" z wami na tej stronie, na stronie gdzie można ciekawie podyskutować ale też i wiele nauczyć :-D Jesteście najlepsi, obyście wytrzymali ze mną kolejne lata haha :-D

14

23

2

W meczu Serie B pomiędzy Frosinone a Trapani troszkę poniosło bramkarza...cóż za rajd :-D

http://img5.demotywatoryfb.pl//uploads/201705/1494163011_KJkfGH.mp4

0

Każdy pyta o województwo, a ja spytam wprost...kto z okolic Zielonej Góry /Krosna Odrzańskiego? :-D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?