1

Z tym parodystą to należałoby kontrakt rozwiązać bezpośrednio po meczu, bo to jest niepojęte jakim plackiem można być. Dno i lata świetlne mułu.

1

Nic, zupełnie nic, nie wynika z tych "rajdów" Rashforda. Chłop tu pasuje jak Wojewódzki do rzetelnego dziennikarstwa

11

Wywalić tego placka bez zastanawiania się

1

Ferran to nawet poziom ekstraklasy nie jest, pożegnanie go po sezonie to obowiązek

24

By placek Ferran jedną wykorzystał, to by były 4 gole. Ten nieudacznik blokuje miejsce w składzie, sprzedać i zapomnieć.

3

co to ma kurwa być? podał mu przecież XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

a to chuj złamany XD nowe, nie słyszałem, sędzia to młot

0

To słowo się przewijało ostatnie dni i tygodnie: skuteczność. Nie mamy jej, nie gramy dobrze, i tyle. Poza tym Ferran to placek, a pozostałych z mentalem przegrywów typu De Jong czy Araujo powinniśmy pożegnać z tego klubu, bo oni już mają sitting psychy we wszystkim powyżej 1/16. Jakby była kasa w klubie, to czyszczenie stajni, jak nie, to dalej tak będzie kolejne lata.

2

Po odejściu Ter Stegena pierwszym kapitanem jest Araujo? O jezu chryste.

5

Rekiny w filmach: zabijają masowo ludzi, ich ulubione hobby to polowanie na człowieka i zjadanie w całości, gdy tylko pojawi się w wodzie
Rekiny w rzeczywitości: Ferran Torres

0

@ParlesCuyol5 nie dziękuj

0

@ParlesCuyol5 czekaj, pójdę do toalety, to od razu szybka brameczka będzie

0

Jak nie oglądam meczu to pada 12 bramek, 3 czerwone, 8 karnych i kontrowersje. Jak oglądam, to jest 0:0 po godzinie. Z Racingiem.

1

Ten sędzia jest jebnięty, czy co? Gol w 51. minucie po 3 doliczonych?

0

Dali tego placka na sędziego, to czego się spodziewać. Można było, skoro puchar rozgrywany poza Hiszpanią, tak samo zrobić z sędzia, i wybrać profesjonalistę, a nie tego dzbana.

2

Ale że na mecz czy kolejna podróż duchowa, bo czerwoną dostał?

0

oglądanie hiszpańskiej piłki nie ma już najmniejszego sensu, dno i lata świetlne mułu

0

@macio_944 to przetrzyj monitor albo zmień kanał, bo chyba inny mecz oglądamy

2

@Isso89 a potem wytrzeźwiałeś

0

@MsBarca tak, bo ostatnio Marvel i Disney w całości znani są z tego, że jak opóźniają co chwilę kolejne produkcje, to jakość idzie w górę XD myślenie życzeniowe. Scenariusz trzeba przepisać 5 razy i zgrać ze sobą 30 gwiazdeczek z ego wielkości Jowisza, to nie ma co się dziwić, ale jakość to już nie wróci, kolego.

0

Dajcie Lewego, bo ten patałach się o własne stopy wywraca...

3

Dani Olmo najgorszy mecz od dołączenia do Barcelony, Gundogan poniżej pewnego poziomu u nas nie schodził, jeśli przyszedł, bo miała być szybkość, bo młodszy, to coś nie pykło. Raphinha niewidoczny. Martin powinien grać w okręgówce, w Barcelonie podziękujemy temu panu już.

0

Olmo ty paralityku, Gungodan szybszy był, 5km/h i strzał 10km od słupka....

0

Dudek XDDDD No Real może nie mieć nic do zarzucenia, za to Barcelona całkiem sporo. Większej odklejki u ekspiłkarza ze świecą szukać.

55

Zdecydowanie należy to potępić najsurowszą możliwą karą, jeden mecz wystarczy.

1

120 minut na La Cartuja trwa bardzo długo.

0

I w ogóle Wojciech Szczęsny, powtórzmy to, co za historia, chłop wraca z emerytury i wygrywa właśnie drugie trofeum z Barceloną!

2

Tradycja bandytów pokroju Ramosa i Pepe wiecznie żywa, Rudiger i męczennik pokazują prawdziwe oblicze. Długie zawieszenia i by się skończyło pajacowanie, ale wiadomo, kolor skóry się nie zgadza by sędzia odpowiednio protokół sporządził XDDD dindu nuffin

0

Kounde MVP zdecydowanie.

0

@KierownikLucas co ty, zapisze że był łagodny jak baranek i dokonał zrozumiałego protestu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?