21 czerwca 2026, 15:13
0
@Nazio_87 podobno edycja kolekcjonerska ma kosztować $200. Ale to nieoficjalna informacja
20 czerwca 2026, 21:33
1
@Kgorecki2500 w końcu zrozumieli że nigdy tego nie powinni dostać
20 czerwca 2026, 19:21
Kuźwa zapachniało mi czasami Koemana
20 czerwca 2026, 19:18
@Faro La Liga już nie takich potworów zjadła
3
B. Brobbey - dzięki Koeman
20 czerwca 2026, 19:15
2
@Spider_Man ja to samo, ale widzę że już prowadzą 1-0
20 czerwca 2026, 18:37
@Prorokk a kto płaci za wysyłkę:D
20 czerwca 2026, 18:32
Ah żesz kur.. jacy oni teraz grzeczni. Z wszystkimi mają dobre relacje a za chwilę im jeb.. odpowiedź jak Atletico i skończy się rumakowanie xD
20 czerwca 2026, 17:02
4
Z jednej strony szkoda. Z drugiej będzie miał więcej czasu żeby przygotować się do nowego sezonu i odpocząć porządnie.
20 czerwca 2026, 16:56
Wcześniej Ramos z Messim w psg, teraz Casemiro w Miami. Jeszcze za rok Mourinho na trenera :D
20 czerwca 2026, 14:36
https://x.com/i/status/2068201355035165136Arda Guler
20 czerwca 2026, 12:44
Ahh już myślałem że Guler
19 czerwca 2026, 21:46
7
USA póki co gra chyba najprzyjemniejszą piłkę dla oka na tym mundialu
19 czerwca 2026, 17:26
Pytanko dla posiadaczy Nintendo. Nie ma ktoś może miejsca w rodzinie Nintendo Switch Online + Expansion Pack?
19 czerwca 2026, 16:01
@Kibol_83 ale zapomniał o oznaczeniach na zdjęciach
18 czerwca 2026, 18:02
10
Nie wiem czy nie lepiej było powołać Ronaldinho
18 czerwca 2026, 18:01
Ci co mówią że powinien dostać czerwoną bo Silva dostał, to wiadomo zza której między są xD
18 czerwca 2026, 16:17
@macio_944 podjazd do tego miało tylko MSN
18 czerwca 2026, 15:27
Perez niech go bierze. On wszystko bierze
18 czerwca 2026, 13:15
12
Zawsze mu z ryja się źle patrzyło
17 czerwca 2026, 22:01
Niech dorzucą mecz o Puchar Gampera
17 czerwca 2026, 21:16
Inter Miami może
17 czerwca 2026, 20:05
No penalty no party
17 czerwca 2026, 20:04
@tarantino10 nie potrafią na boisku to manipulują
17 czerwca 2026, 18:28
@Bossmantoja na real to możnaby zrobić materiał nie w godzinach ale w miesiącach
17 czerwca 2026, 16:17
@BojanKriKicz do czterech razy sztuka
17 czerwca 2026, 15:56
@mekston wiem że 35 lat to nic, ale jak napisałem, jeśli "francja" nadal będzie tak wypuszczać piłkarzy to będzie ktoś równie dobry i młodszy od niego
17 czerwca 2026, 14:09
Ale mam nadzieję że nie zapomnieli materiałów na siebie? Bo jest ich masa, z każdego sezonu LM
17 czerwca 2026, 14:08
6
Czyżby tutaj sugerował możliwe włączenie Fermina Lopeza w transfer hahah
17 czerwca 2026, 14:07
@mekston ale mundial jest co 4 lata. W kolejnym może zagra, ale już w następnym? Być może niekoniecznie jeśli "Francja" w takim tempie nadal będzie wypuszczać nowych grajków
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@Nazio_87 podobno edycja kolekcjonerska ma kosztować $200. Ale to nieoficjalna informacja
1
@Kgorecki2500 w końcu zrozumieli że nigdy tego nie powinni dostać
0
Kuźwa zapachniało mi czasami Koemana
1
@Faro La Liga już nie takich potworów zjadła
3
B. Brobbey - dzięki Koeman
2
@Spider_Man ja to samo, ale widzę że już prowadzą 1-0
2
@Prorokk a kto płaci za wysyłkę:D
3
Ah żesz kur.. jacy oni teraz grzeczni. Z wszystkimi mają dobre relacje a za chwilę im jeb.. odpowiedź jak Atletico i skończy się rumakowanie xD
4
Z jednej strony szkoda. Z drugiej będzie miał więcej czasu żeby przygotować się do nowego sezonu i odpocząć porządnie.
3
Wcześniej Ramos z Messim w psg, teraz Casemiro w Miami. Jeszcze za rok Mourinho na trenera :D
1
https://x.com/i/status/2068201355035165136
Arda Guler
0
Ahh już myślałem że Guler
7
USA póki co gra chyba najprzyjemniejszą piłkę dla oka na tym mundialu
0
Pytanko dla posiadaczy Nintendo. Nie ma ktoś może miejsca w rodzinie Nintendo Switch Online + Expansion Pack?
0
@Kibol_83 ale zapomniał o oznaczeniach na zdjęciach
10
Nie wiem czy nie lepiej było powołać Ronaldinho
3
Ci co mówią że powinien dostać czerwoną bo Silva dostał, to wiadomo zza której między są xD
1
@macio_944 podjazd do tego miało tylko MSN
0
Perez niech go bierze. On wszystko bierze
12
Zawsze mu z ryja się źle patrzyło
4
Niech dorzucą mecz o Puchar Gampera
0
Inter Miami może
4
No penalty no party
1
@tarantino10 nie potrafią na boisku to manipulują
2
@Bossmantoja na real to możnaby zrobić materiał nie w godzinach ale w miesiącach
0
@BojanKriKicz do czterech razy sztuka
0
@mekston wiem że 35 lat to nic, ale jak napisałem, jeśli "francja" nadal będzie tak wypuszczać piłkarzy to będzie ktoś równie dobry i młodszy od niego
4
Ale mam nadzieję że nie zapomnieli materiałów na siebie? Bo jest ich masa, z każdego sezonu LM
6
Czyżby tutaj sugerował możliwe włączenie Fermina Lopeza w transfer hahah
0
@mekston ale mundial jest co 4 lata. W kolejnym może zagra, ale już w następnym? Być może niekoniecznie jeśli "Francja" w takim tempie nadal będzie wypuszczać nowych grajków