dziku77
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
dąbrowa górnicza
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Uwielbiam gościa, dzięki za wszystko Dani
28
Powinni go pociągnąć do odpowiedzialności, dziennikarzy którzy brali od niego kasę także, a przynajmniej upublicznić ich nazwiska.
1
Lubię De Jonga, ale obserwując go zauważyłem że on mentalnie nie daje rady, w trudnych momentach łapie doła. Oczekiwałbym od niego że pomoże drużynie i da przykład młodym chłopakom, tak się niestety nie dzieje.
Za 80 mln sprzedałbym go, pod warunkiem że ta kasa zostanie mądrze zainwestowana.
2
O super, visca el Catalunya!
13
Mimo dobrych kilku ostatnich miesięcy w jego wykonaniu nie będę tęsknił.
1
@LukaszFan
Wypada pogratulować, biali mają taki styl że nawet kiedy rywal ich dominuje potrafią przetrwać i odnieść zwycięstwo.
Barca odwrotnie, kiedy nie zdominuje rywala nie ma szans na sukces.
0
@arad
Na YouTube na kanale Dazn UEFA womens champions league
I prawdopodobnie na oficjalnym kanale Barcy.
0
Czyli nawet grając antyfutbol ustanawiany nowe rekordy. ;)
Oby takich meczów jak najmniej.
2
@Magicc89PL
Jak na razie mamy 2 miejsce, a o tym za Ronalda mogliśmy tylko pomarzyć.
Druga sprawa że Koeman to legenda klubu i jako takiej należy mu się szacunek, a niektórzy na tym portalu o tym zapominają.
4
O widzę że trwa ochładzanie wizerunku Frenkiego de Jonga, chyba rzeczywiście Barca rozważa jego sprzedaż.
7
Super, jeszcze Gavi i będzie dobrze.
0
Podwójny wstyd, gra bez polotu i żałość na trybunach. Pedri kontuzja, a drużyna złapała pewnie doła mentalnego.
Choć mam nadzieję że się mylę i odpowiemy serią zwycięstw w lidze.
Visca el Barca!
3
Ostatnio jesteśmy zbyt brutalni wobec sędziów
- sędziowie są słabi
- to nie był faul
Stąpamy po cienkiej linie ;)
0
Z Robertem młoda ekipa Xaviego mogłaby walczyć nawet o Ligę Mistrzów.
Myślę jednak że Bayern go nie puści, nawet jeśli miałby za rok odejść za darmo.
0
Mam nadzieję że ta informacja się potwierdzi i szybko podpiszą nowy kontrakt. Następny powinien być Gavi, z Dembele zależy od warunków na jakie się zgodzi.
0
Skoro nasze Panie generują coraz większy dochód powinno to też mieć przełożenie na ich kontrakty.
1
@Harnas2
Najlepszy Polak w historii i najlepsza 9 od lat. Pewnie że wieku się nie oszuka, ale na razie bije takiego Halanda na głowę.
0
Naszym priorytetem powinny być nowe kontrakty dla Gaviego i Araújo.
Haland by się przydał, ale jest za drogi na naszą sytuację kadrową.
2
Chciałbym Halanda, ale nie za taką cenę.
Zadłużania klubu na taki okresie to szaleństwo. Zresztą nie wiem czy taki ruch nie wyklucza nas z Superligi, co może pociągnąć za sobą karę finansową.
0
No to idziemy spać. Mam nadzieję że Aubameyang okaże się sporym wzmocnieniem.
2
Pieprzyć Dembele, niech się zajmą umowami dla Gaviego i Araújo, to powinien być teraz priorytet.
0
@nammah
Ja także, jak tonący do betonowych butów. !)
0
Młodzi gracze choć utalentowani mają jak to zwykle bywa wąchania formy, natomiast nasze stare wygi są już niestety w większości wypalone. W zdrowej drużynie to właśnie gracze w średnim wieku powinni wieść prym. Stąd właśnie nasze problemy.
2
@barteq
Suarez jest trzecim najlepszym strzelcem w historii Barcy, trochę szacunku dla legendy klubu.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
30
Czy macie podobnie odczucie że Gavi na tym etapie rozgrywek prezentuje się jeszcze lepiej niż Pedri w poprzednim sezonie?
12
Zasłużył na szacunek za to co zrobił jako piłkarz dla Barcy, jako trener się niestety nie sprawdził.
0
@dziku77
Jednak nie działa ;(
2
Link do meczu na YouTube
3
@Lolek17