dziku77
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
dąbrowa górnicza
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Soetie
Raphinha ma znaczenie lepszy strzał i robi mega robotę w pressingu z który jest kluczowym elementem naszego stylu.
Bez dobrze działającego pressingu stwarzają się luki przez które rywale mają otwarte przestrzenie do kontrataków na naszą bramkę.
Zdaje sobie sprawę że gra Lamina jest super efektowna, ale musi pracować nad skutecznością. Wiem że liczby ma leosze, tylko że teraz gra bardziej samolubnie, oddaje bardzo dużo strzałów, ale często niecelnych lub po prostu słabych.
Lamine to piłkarz, który ma potencjał by być najlepszy i to przez lata, ale by to się stało musi ciężko pracować a nie gwazdozyc.
Potrafi zrobić zamieszanie jak przed wyjazdwym meczem z Realem, a później przejść obok meczu.
Może jestem dla niego trochę zbyt surowy, ale mam z nim ogromne nadzieje, bo jeśli Barca ma zacząć znów wygrywać LM to Lamine musi dorosnąć do pokladanych w nim oczekiwań.
1
@Soetie
To tylko pokazuje że statystyki są jakimś wyznacznikiem, ale nie oddają tego co widać na boisku.
Z drugiej strony to tylko mój odbiór, a on może być zaburzony przez moje sympatie.
0
@Soetie
Wiem że przez kontuzję mało grają, ale paradoksalnie to tylko pokazuje jakie mamy kłopoty przy ich absencji, a jak wracają gra jest znacznie lepsza.
Lamine w tym sezonie jest znacznie gorszy niż w poprzednim, a w jego wieku to niepokojące bo powinien robić stały progres. Jego zwody są bardzo przewidywalne, strzały choć oddawane w bardzo dużej ilości to są zazwyczaj słabej jakości. Rafa i Pedri kiedy grają robiący na mnie lepsze wrażenie niż Lamine, mam nadzieję że młody odpali w fazie pucharowej LM, bo potencjał ma niesamowity.
0
Bardzo zgrabnie napisane i bym z nim sympatyzował, ale że zrobił to akurat przed wyborami to najpierw bym go prześwietlił czy nie ma powiązan z jakimś kandydatem na prezydenta.
0
1. Rafa, 2. Pedri 3. Lamine
A w tym sezonie
1. Rafa, 2. Pedri 3. Joan Garcia 4. Lamine
12
Sytuacja że piłkarz jakimś oskarżeniem, bez dowodu może wyeliminować rywala z meczu rewanżowego jest chora i potencjalnie będzie skłaniała do nadużyć.
12
Przez takie błędy można przegrać mistrzostwo i jak nam to zrekompensują?
7
Pierwszy można gwizdać, drugi to ewidentne wymuszenie i żółta kartka dla geniusza.
0
Sędzia podejmuje decyzję o uznaniu bramki, var go wzywa bo uważa że sędzia się pomylił, po czym przez 5 minut nie może narysowany tak linii by tego spalonego pokazać.
Druga sprawa sędzia w tym meczu był wzywany przez var tylko przy sytuacjach na niekorzyść Barcy.
0
Przegraliśmy ten mecz zasłużenie, ale gdyby nie sędzia wynik byłby inny i moglibyśmy realnie myśleć o awansie.
1
To nie ma znaczenia, tłumaczenia jak z obozu białych.
Gramy piach już drugi mecz i znów zasłużona porażka.
0
Szacun dla trenera, byliśmy w tym meczu dużo gorsi i zasłużenie przegraliśmy. Czas wyciągnąć wnioski by stać się lepszym zespołem, bo mamy potencjał by takie mecze wygrywać.
1
@Flyingbetoniarka
Nie było blisko, PSG nas w drugiej połowie całkowicie zdominował. To początek sezonu i mam nadzieję że z tego meczu zostaną wyciągnięte wnioski.
0
Atleti ma niesamowicie mocny skład, niewytłumaczalne jest to że zanotowali tak słaby start.
Po tym meczu mogą nabrać wiatru w żagle.
0
@4Fabregas4
Obserwując De Jonga od tych kilku lat mogę powiedzieć tyle że potrafi grać bardzo efektywnie i efektownie, kiedy jest w formie i drużyna gra dobrze to czołówka światowa.
Kiedy jednak drużynie nie idzie i trzeba powalczyć on niestety daje bardzo mało, spuscza głowę i po grze. Tak było przy wielu upokarzających porażkach w europejskich pucharach.
Gdyby De Jong miał charakter Gaviego byłby (obok Pedriego) najlepszym pomocnikiem swiata, a tak czasem jest bardzo dobry a czasem. Bardzo rozczarowuje.
2
@domalki1
Chłopaki trochę podgonili w poprzednim sezonie, ale żeby dorównać dziewczynom muszą się bardziej postarać.
4
Komentarz usunięty
0
@Lokusekpl cóż, czas pokaże kto ma rację.
0
@Lokusekpl
Chodziło mi o to że według Ciebie nie ma mowy żeby dali nagrodę komuś z Barcy/ Realu. W tym roku Dembus sobie zasłużył, ale Mbappe w przyszłym roku będzie bardzo mocnym kandydatem, no i trzymam kciuki żeby Yamal też ostro powalczył.
0
@Lokusekpl
Głupoty piszesz, a to że PSG ma układy w FF i wpływ ( wiadomo jaki) na dużą część tych dziennikarzy to wiadomo od dawna.
3
Ed nagrał nawet piosenkę zatytułowaną Barcelona ;)
1
@Lokusekpl
Nie to nie UEFA daje złotą piłkę.
Plebiscyt organizuje France Football, a w głosowaniu na najlepszego piłkarza świata bierze udział 185 jurorów, będących przedstawicielami światowych mediów sportowych. Każdy z nich wybiera pięciu spośród trzydziestu nominowanych piłkarzy, przyznając im kolejno 6, 4, 3, 2 i na koniec 1 punkt.
2
@FrankliN7
W punkt kolego.
0
Luis wracaj do zdrowia, zawsze w sercu.
0
@BonusKiller
Ma Leo i wielu wielu innych wielkich piłkarzy, nie jest to poziom Messiego, ale jednak wielkich. I dlatego ma tyle trofeów. My mamy Lewego, z jego pokolenia na poziomie światowym był jeszcze Piszczek i Szczęsny. A następców jakoś nie widać.
6
@bary
Prawda jest taka że Kane jest 5 lat młodszy od Lewego i kosztował Bayern dwa razy tyle co nas Lewandowski.
Skąd byś wziął ponad 100 mln?
4
A ja bym sie ucieszył gdyby te pewne osoby odeszły z tego klubu.
Ręce precz od Marca!
5
Ręce precz o Marca, w mojej opinii będziemy mieli z niego większą pociechę niż z de Jonga.
13
Pozbywamy się najlepszego obrońcy i to w dodatku za darmo.
Masakra.
4
Fajny pomysł, nie wiem gdzie tu ta dewastacja.