1

@Deeespacito Przy naszym ostatnim szczęściu przy transferach wcale by mnie to nie zdziwiło XD

1

@Hubsao I jakiś ŚO. Może uda się ściągnąć któregoś z tych którym się kończą kontrakty.

2

@Rewolucja123 Gavi musi grać w środku nie na skrzydle, w pomocy daje o wiele więcej.

1

@Encore Oldschool

5

@Pawel13sz 45mln dobra cena, co nie zmienia faktu że powinien przyjść do nas z Valenci za 20mln, tylko że Bartuś wolał pewnego Portugalczyka …

1

@Vebrol W nienawiści do Messiego tak zostałem wychowany.

2

Jakie wypożyczenie trzeba go sprzedać za byle jakie pienidze, a nie kolejny piłkarz wywołany na tułaczkę po klubach by odejść za darmo gdy kontrakt się skończy m.

2

@zibiku Ja jestem nie zaszczepiony, na kwarantannie nie byłem ani razu, covida nie wiem czy miałem nie badałem się nawet raz i jakoś żyje nic mi nie dolega.

2

@cules100pro z Vinicjusa tez były śmiechy na początku

0

@Szakalaka12369 Mimo wszystko byłbym za PSG.

1

@fortunate_son Też mi się wydaje, że jest oszczędzany na decydująca faze sezonu.

1

@GeneralXavi i jeszcze prawo jazdy Tuska

5

Oni to niech się cieszą, że Xavi oszczędza Puiga, bo jakby zagrał jeszcze z kilka meczy więcej to zwycięzca byłby wyłoniony bezdyskusyjnie.

0

Lewandowski się chyba wysprzęglił, że nie wygrał.

3

@VanBest papier toaletowy i chusteczki

1

@DonMatteo901 @Joe_Pesci nie wygrali dlatego bo za słaba nagonka w mediach poszła

12

@masq Dałbym im ich wszystkich za Torresa.

0

@trolownik Ten antyPolak pewnie kupuje folowersy na insta, pewnie jakieś fakeowe konta i dlatego tak.

0

@Pogba Ludzie obudźcie się w Polsce nie ma czegoś takiego jak Black Week :)

5

Messi 3 asysta.

0

@Coutinho007 Antony? TOP skrzydłowy. Byłoby to moje marzenie na PS u nas.

1

@Rust_Cohle Narazie gra nie powala.

3

@amanter ale to jeszcze City ze 100mln musiałoby dorzucić wtedy

0

@DonAndrzejos I taki Antony z Ajaxu na PS za niego … Szkoda tylko, że nas nie stać … :(

2

@YoungLeosia zostaw

5

Dobra Ksawi dawaj Bombelka na boisko.

5

Ale czasy w Barcelonie ludzie tęsknią za Braithwitem XD

0

Abde to będzie kocur i to za 2mln.

0

@Mario96w po zmianach w sztabie medycznym liczę, że będzie lepiej

0

@Pilka_jest_okragla Mam nadzieje, że narobi na skrzydle wiatru jak ostatnio. Jakby jeszcze strzeli bramkę to już wgl pięknie by było. Dodałoby mu to pewnie jeszcze większej pewności siebie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?