0

@Nazio_87 Patrząc na to, że do dzisiaj gram w GTA 5, czy to online czy FiveM to chyba cena nie gra roli, nie kupuję często gier więc najwyżej się zawiodę jeśli nie spełnią oczekiwań graczy

2

@Cyzix To prawda, ale raczej po prostu pokazuje jak bardzo jest skupiony na Francji teraz nonszalancik

2

Wszedłem w 25 minucie i już żałuję, tragiczny mecz po bramce

3

@Encore Ja się na przykład od razu spodziewałem, że karny xD Ten Gordon to ładnie sobie te statystyki karnymi nabija wariacik

1

Ale Partidazo CR7

0

@Derean Arsenal to olbrzymi shit

1

@TaughtMule Całe PSG mam wrażenie, że już na oparach... ciekawe czy wytrzymają do karnych

1

Vitinha meczówka, nie zdziwię się jak zaraz Arsenal losowo ten mecz skończy

0

Lewis-Skelly znakomite wejście na ten moment

0

@Faro Tylko kakaowe

0

@Marcelinho132 2000 osób z całego świata trzeba jakoś zabawić poza samym losowaniem

0

Świetny jest ten mecz Faze - Vitality, fajnie by było jakby rain wygrał swój ostatni turniej w Faze :D

2

Człowiek postawił sportowe 50zł pierwszy raz od kilku miesięcy i Barcelona przegrywa pierwszy mecz w tym sezonie :/

6

@maroon Jeśli to jest męczarnia gdzie nawet nie ma 30 stopni to proponuję się udać do lekarza profilaktycznie

0

@Gronek Zależy czy pierwsza 11 będzie bez kontuzji, głównie obrona. No i oczywiście Leo jakby żadnej kontuzji większej już nie odniósł przez ten rok to spokojnie mogą to obronić.

10

@Lionel_Messi10 Czyli sekstet można zdobyć tylko co 4 lata, niezła logika

0

@Herato Gyokeres istnieje jak coś, to nie klub że jest poza top5 i jego gole liczą się za 1.5 :D

3

Yamalowy gol, no tak... zaczyna się xD

1

Kolo Muani xD forma mundialowa

0

@maatiixx A to nie tak, że we włoszech medale tylko dla tych co kończą sezon w klubie?

1

@michaleu Też miałem z tym problem aż nie doszło do mnie, że wystarczy pochylić głowę w dół i popić wodą. Wcześniej miałem jakieś dziwne opory i próbowałem na siłę i było to bez sensu :D

15

@Gaucho Spalony przed nurem, więc nie dostał

0

Bracia Garcia dzisiaj żółta kartka pewniaczek

0

@Matheu12 Mega mało, ta osoba to 7 letnie dziecko? :D

0

@Criss18Barca W późniejszych sezonach jak już wszystko się wygrało to takie smaczki są najlepsze jak jakiś Cristiano Ronaldo obejmuje klub w jakiejś lidze :D

2

Kto jak kto ale to Valladolid zaraz spuchnie i posypie się worek goli

0

@La Pulgaa Tak samo każdy tu pisał przy 0-2... Przecież Barcelona Flicka ten Inter spokojnie przejdzie.

0

I to jest nur dopiero

0

@jeonek Trener to jednak trener, Barca coś o tym wie

0

@Xxxbarca4ever Niezły nur jak chłop go ręką zatrzymuje bo już ich przeszedł xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?