escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja tam się nie znam. Tutaj tyle analiz od uczonych, wykresów, słupków poparcia, a pan doktor Mentzen pokazał że jest sobą. Tylko tyle i aż tyle.
3
Ciekawostka Katar.
Nie, nie jestem chory:)
W finale pucharu Emira(:D) Al Rayyan Gosling przegrywa z Al Gharafa 1:2. Jedną z bramek dla zwycięzców strzelił Joselu - legenda Realu. W składzie również Rodrigo (Valencia, Leeds) czy legenda Porto - Brahimi.
0
@Azazel_Pazuzu mało?
3
Ewka!! Przegrałyście?!
Ty oszukałaś 300 milionów Polaków!!
:(
2
Dwóch Polaków w składzie Rakowa.
Papszun zrobił błąd. On to przerżnie.
3
Ewka za Polskę, za Lewego, za Barcelonę, za Polskę!!
2
@blakkudium Mahrez, Galeno, Toney póki co jeszcze Firmino i granie na 1:0?
Dobra, ale trzeba też mu oddać ze Al Sadd świetnie chodziło „pod nim”.
0
@Bykunn niestety. Nie mam zbyt dużego wyboru.
0
@barteq @Stinger_ wyjaśnił;)
2
@Bykunn działki to oni od księży dostają.
0
@Goralkov widziałem na transfery info.
0
@jacobFCB na ten penis po lewej. Tam gdzie nie mamy w zasadzie żadnego zawodnika.
Raph dla mnie idealny na 10.
2
@Astad Contra, Tank i Mario Bros. Piękne
1
Taki wyśmiewany, jaki on to nie jest zły i najgorszy. A tu cyk. Double double, mistrzostwo kraju.
Psy szczekają a belgijska karawana jedzie dalej:)
Potężny Lukaka:)
2
@blakkudium jeszcze Mendy:)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15692217#comment-15692217
1
@BorzyKrzys i podobno powiedział ze Roma juz podpisała kontrakt z jego następcą. Prawda to?
1
Świetna wiadomość. Pisałem o tym od dawna, on tam wygląda najlepiej. Z tymże potrzebny ktoś na lewe skrzydło na wczoraj.
1
@Pedri16Future kto wziął logo? Naprawdę porównujesz jakąś śmieszną celebrytkę i gownoburze do afery podsłuchowej najważniejszych ludzi w kraju?
0
@mekston otóż to!
6
Ciekawostka Brazylia:
minionej nocy odbyły się rewanże w 1/16 pucharu Brazylii:
- Maracana - Internacional 0:3. W składzie gości brak legendarnego Ennera Valencii, ale zagrał za to Fernando - były pomocnik City Czy Sevilli. Jednak nie to jest najciekawsze - otóż goście nie trafili 3 (!!!) rzutów karnych w meczu.
- Vila Nova - Cruzeiro 0:3. Trenerem gości jest Leonardo Jardim - ten co wygrywał mistrza Francji z Monaco i Glikiem, a przy golach asystowali - Gabigol (Inter) czy Yannick Bolasie (Crystal Palace). W składzie również Kaio Jorge (Juve).
- RB Bragantino - Criciuma 6:0. Tu będzie ciekawostka taka trochę serialowa. Pamiętacie 13 posterunek i graną przez Pazurę postać - Cezary Cezary? Otóż dwie asysty w meczu zanotował Jhon Jhon, tutaj chyba też ojciec był pijany jak przypadku Cezarego Cezarego.
- CRB - Santos 0:0. I rzuty karne. Niestety Sansto okazał się słabszą ekipą w serii jedenastek i odpadł, najważniejsze jednak to to, że na boisko wszedł Neymar w drugiej połowie. Brazol trafił swojego karnego.
- Flamengo - Botafogo PB 4:2. Były obrońca Juve czy City Danilo z golem. Byli reprezentanci Brazylii Pedro i Everton (Benfica) z golem i asystą. W składzie również Gerson (OM).
- Atletico-MG - Maringa FC 4:0. Potężny Hulk nie trafia karnego, a Bernard (Everton) asystuje przy jednej z bramek.
- Nautico - Sao Paulo 1:2. U gości asystuje legenda Chelsea - Oscar.
- Palmeiras - Ceara 3:0. Roki zmieniony w 74 minucie, a dwa gole strzelił młodziutki Estevao. Małolat może w lidze średnio - 3 asysty w 9 meczach, ale za to 2 gole 2 meczach pucharu i 3 bramki w 4 spotkaniach Copa Libertadores. Warto też odnotować, że Estevao nie trafił też karnego. Ciężka kolejka dla wykonawców jedenastek:D
2
Plotki ploteczki:
- od przyszłego sezonu w Turcji wchodzi przepis o przynajmniej dwóch zawodnikach na boisku urodzonych po 2003 roku i uwaga... tureckie media donoszą, że takim zawodnikiem, już obserwowanym przez klub byłby... Kacper Kozłowski - legenda Pogoni @emeu . Przez jaki klub? Przez mistrza - Galatasaray.
- skoro Turcja to jeszcze to - Fenerbahçe nosi się z zamiarem sprzedaży Sebastiana Szymańskiego po zakończeniu sezonu. Turecki klub oczekuje kwoty na poziomie 10-12 milionów euro. [Yağız Sabuncuoğlu] - dosyć ciekawy news, zważywszy na fakt jak dobrze wypowiadał się o Sebku The Special 5.
- Aston Villa przygotowuje się na odejście Emiliano Martíneza. Głównego kandydata na następcę Argentyńczyka upatruje w Lucasie Chevalierze z Lille. [Sacha Tavolieri]
- OFICJALNIE: Ryōya Morishita, który w tym sezonie świetnie spisuje się w Legii Warszawa, po półtorarocznej przerwie ponownie otrzymał powołanie do reprezentacji Japonii.
- Wychowanek PSG Mahamadou Sangaré jeszcze nie zdecydował, z kim podpisze kontrakt. W perspektywie odejścia z macierzystego klubu tego lata o zatrudnienie go walczą Manchester City, Eintracht Frankfurt oraz Anderlecht. [Abdellah Boulma]
- Bryan Zaragoza jest celem transferowym Villarrealu na letnie okienko transferowe. [Matteo Moretto]
- Liam Delap rozmawia z Chelsea i Manchesterem United w sprawie ewentualnego transferu z Ipswich Town. [Fabrizio Romano]
- Atlético Madryt to następny chętny na usługi Alejandro Grimaldo. [Mundo Deportivo]
- Loïs Openda został wyceniony przez RB Lipsk na 60 milionów euro. [Philipp Hinze]
- Bayern Monachium latem będzie celował w transfer skrzydłowego. Z tego powodu na celowniku ekipy z Bawarii znalazł się Kaoru Mitoma. [Tobi Altschäffl]
1
@lajcior widzę właśnie, wszedłeś do obcych jak świeżak, a już jesteś prawie jak swojak:)
0
@lajcior dobrze, że wstawiłeś "3", przechytrzyłeś system:)
1
@Pressinho najmniejszy w sensie takim że najmocniejszy możliwy na turnieju. Myślę że w tej chwili nawet USA nie ma lepszego. Crosby Crosbym, ale przede wszystkim Mackinon.
4
Mistrzostwa świata w hokeja.
Pierwsza niespodzianka!!
Duńczycy wyrzucają Kanadę z turnieju! Na Danię był kurs milion! Kanada chyba najmocniejszy skład i kończą swój udział.
0
@Pnog37 w tv i tak nie ma tragedii:D
Kiedyś ogladalem na telefonie w małym okienku na fortunie. O golu wiedziałem wtedy gdy gracze podnosili ręce z radości:D
3
Oglądam sobie MŚ w hokeju. Generalnie nie znam zasad ale sobie oglądam czy to NHL czy teraz ten turniej.
I myślałem że skoro nie znam zasad to raczej nie mógłbym być komentatorem. Jednak słucham jednego z dwóch i ten mnie zaskoczył „mogło być jeden zero gdyby trafił”.
Teraz już wiem że dałbym radę. Bo jak nie trafił to nie jest 1:0 tylko 0:0 gdyby kogoś interesowało:)
2
@budel17 nie mam zamiaru marnować więcej czasu na niego:) ale dziękuję za odpowiedź, nie będę się odnosił do niej.
2
@Pnog37 zazdrościsz że do Ciebie nie wskoczył?
Wskoczył bo skoczek. Kumasz?
He he
1
@blakkudium pokonać Barcole, do tego Doue. No świetny sezon młodych Francuzów.