escarabajo
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Warszawa
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore tyle wiem, ale ja nie o tym;)
0
@Encore kilka lat temu miał 26-28 lat, dzisiaj ma 33 i jest po półrocznej kontuzji, czy ile tam.
4
Ciekawostka Szwajcaria.
Xherdan Shaqiri la zabawa. Dzisiaj z kolejnym golem dla FC Basel. Ostatnie 6 meczów Szwajcara to 2 gole i 4 asysty.
Można się bawić? Facet ma 11 goli i 14 asyst w tym sezonie. Można wrócić z MLS i pokazywać że nadal się to ma?
Ktoś powie „ale liga szwajcarska jest słaba, każdy kasztan da tam sobie radę”.
Możliwe, tylko że:
A) ostatnie mistrzostwo Bazylei to sezon 2016/2017, a dzisiaj są liderem z 4 punktową przewagą.
B) niby „każdy kasztan” a Ty czy Ty czy jeszcze tamten siedzicie na kanapie i się mądrzycie zamiast grać choćby w Szwajcarii:)
Dziękuję, pozdrawiam:)
2
@Arkon z chęcią był Fabiana zobaczył.
1
@Arkon no Rado też, ponadprzeciętny jak na naszą ligę. Nie zapomnę jak Carvajal jeździł na dupie, a Rado jeden zwód:D
No wiesz, akurat bramkarzy to Legia miała hoho, co jeden to lepszy tak naprawdę. Boruc, Kuciak, Mucha a przecież i Malarz o tym fachu miał pojęcie.
1
@Arkon Dziekan nie, to prawda. Jacek Zieliński zawsze mi się z taką klasą i dostojnością kojarzył. Mieciel za plaster i przewrotki, Karwana uwielbiałem. Zeigbo, Borubar no i tak jak piszesz - Vadis i Ljuboja klasa.
0
@FcPortoFan1999 co pograł to jego:)
0
@FcPortoFan1999 no trudno. Może zdobył inne tytuły:) nie wiem, nie sprawdzałem.
0
@FcPortoFan1999 każda seria się kiedyś kończy
0
@Sinirsey w porządku
7
Co prawda to nie Legia - Górnik tylko odwrotnie, ale pamiętam że to był mój pierwszy mecz na Łazienkowskiej.
Legia - Górnik 0:1. W Legii Szamo, Zielu, Kucharski. U gości Kosowski, Probierz.
No i koniecznie trzeba wspomnieć, że w Legii z ławki wszedł nasz były szanowny kolega piłkarz.
18 października - rok 1998.
0
@FcPortoFan1999 nie no wiadomo:)
0
@FcPortoFan1999 na pewno grają pod to;)
1
Liverpool się skończył.
Drugi Arsenal gra Merino na szpicy.
Trzecie jest Forrest.
Dalej Chelsea i City mają 20 punktów straty.
Czyli Liverpool się skończył ale i tak zgarnie mistrza:)
5
Schalke grające w 10 wychodzi na prowadzenie 2:1 w 89 minucie. Gola strzela, mysle ze przez wielu już zapomniany, stoper - Marcin Kamiński.
1
Już wczoraj odpowiedziałem któremuś użytkownikowi na temat naszego Brazylijczyka. Nie wiem czemu Wy się go czepiacie. Ter Stegen powiedział mu, że niedługo wskakuje do bramki, to chłopak się wkurzył. I prawidłowo, też wolę Teka w bramce.
0
@kubix05 jestem zawiedziony:) jak się ładował link to myślałem o rosole;)
Właśnie wstawiłem, nie mogę się doczekać;)
3
Ciekawostka liga brazylijska.
Minionej nocy odbyło się spotkania, w którym mistrz Botafogo podejmowało zespół Juventude.
Mistrz wygrał 2:0, ale to nie jest ciekawostką. Ciekawostką jest fakt, że w zespole gości w drugiej połowie na boisko wszedł Nene.
Brazylijczyk najbardziej znany jest z gry w PSG, ale on również grał w hiszpańskiej lidze 20(!!!!) lat temu. Żeby Wam pokazać jak było to dawno to powiem, że w meczu jego Alaves przeciwko Barcelonie, u nas grali między innymi:
Ronaldinho
Deco
Eto
Puyol
Czy Oleguer na prawej obronie:)
Brazol ma 43 lata:)
3
@Pedri16Future Niemiec mu powiedział, że niedługo wraca do bramki z której wyjazd robi Wojtek. Dziwisz się, że tak Rapha zareagował? Ja nie.
0
@Kukiz FCB to prawda. Klasa:)
3
Memfys Depaj z golem na 2:0 dla Corinthians. W 28 minucie Holender ma gola i asystę.
1
Kounde jak kiedyś Pique z bramkarzem Interu. Gimby nie znajo:)
0
@APTAPT nie umiem odpowiedzieć na to pytanie. MLB i NFL jest totalnie poza moim „zasięgiem”.
Co do reszty to kiedyś tu nawet pytałem czy ktoś gdzieś może widział porównanie zawodników z różnych sportów. Ile np przebiega piłkarz, koszykarz, hokeista (chociaż tu raczej przejeżdża;) czy choćby tenisista grając 5 setów.
0
@FcPortoFan1999 ok:)
0
@FcPortoFan1999 Po co?:)
0
@FcPortoFan1999 Dzięki:)
1
Patryk Klimala z golem na 1:0 i na 2:1 przeciwko Adelaide. Ich bezpośredni rywal w walce o play off w Australii. Utrzymać to panowie.
0
@FcPortoFan1999 no ja nie będę próbował strzelać na ilu skończy:)
0
@mekston a kto to wie?
@FcPortoFan1999 no dziesiątą setkę zacznie na pewno, ale nie skończy.
2
Ciekawostka NHL (aktualizacja)
Rusek się nie zatrzymuje. 39 letni Alexander Ovechkin (we wrześniu 40 lat) ma już 894 bramki w NHL. Tym samym wyrównał już rekord legendarnego Wayne'a Gretzky'ego.
Jego Washington Capitals mają do rozegrania wiele spotkań licząc play off. Czuję, że ładnie Ovechkin wyśrubuje rekord.
Historia piszę się na naszych oczach.