esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fart, dziś Maciej Wilk - ekspert od lotnictwa, powiedział, że to jest bardzo mało prawdopodobne, że ten ocalały jest ocalały właśnie z samolotu bo to jest praktycznie niemożliwe po takiej katastrofie, z drugiej strony być może faktycznie stało się coś bliskie cudowi.
0
@Kakixbarca, szacuneczek.
16
@urbipl,
trafny komentarz.
1
Potencjalni rywale z baraży (jeśli Polska się tam znajdzie)
Według danych medialnych, możliwe rywalizacje to:
- Czechy
- Słowacja
- Słowenia
- Bośnia i Hercegowina
0
@Cule1234, czy udar Lisa jest zaraźliwy?
0
@Cvzx, póki co clair obscur to dla mnie gra dekady. Grzech w nią nie zagrać.
0
@BorzyKrzys, taktyk.
3
Szkoda mi trochę Probierza, tak po ludzku, że jest tak gnojony, ale to jest złoto.
5
Pamiętacie program "Wybacz mi"?
3
Śmiechłem.
0
@TR3YWAY, wyczuwam gorące.
2
@Kessie, ryż w momencie kiedy zacznie się gotować, wyłączasz palnik i przykrywasz pokrywką na 10-15 min. Wtedy jest al dente.
1
@Kakixbarca, podbijam.
2
Jeszcze dziś zabrakło truskawki na torcie żeby Teemu nas na koniec Pukknął.
2
Podsumowaniem tego meczu był wracający za Finem Piotrowski po czym odpuścił po kilkudziesięciu metrach.
3
Ale szkoda Skorupa. Zawsze mega pewny na bramce, a dziś taki babol.
2
Znamy powód dzisiejszej porażki.
0
@Consigliere, team Probierz vs team Robercik.
0
Czy ktoś serio wierzy w to, że szwagier Kulesza i szwagier Probierz się wzajemnie pożegnają?
2
Matuesz "Koniec" Borek
0
Im dłużej nie ma decyzji tym niestety bliżej czarny scenariusz...
0
Kibic z Polski podobno zasłabł Stano pisze...
21
Co za kurfa kretyni. No nie wierzę, mam ochotę się zapaść pod ziemię teraz.
32
Ależ wieś z naszej strony na trybunach. Wstyd mi jako Polak za nich. Oczywiście małpiszony nie zrozumieli komunikatu po angielsku.
0
Pierwszy poważniejszy błąd Skorupa w kadrze. No coż taki futbol, zdarza się.
1
O matko i córko na niebie. To jest za mocne.
0
Dziś na lewym skrzydle Antman u Finów.
1
Szambo, szambem, ale ja i tak będę dziś repentacji kibicował.
3
Po raz kolejny w aplikacji TVP Sport można oglądać tylko w 720p, dramat. W UK na BBC czy SKY normą już jest w sporcie 4k...
1
Czy problemem mentalnym Lewego może być bachata?