6

@LambiPL, ten kretyn non stop popełnia jakieś błędy :D

5



Ten to obstawiam, że będzie miał gromadkę dzieci.

21



Dobranoc.

1



I wszystko jasne. To cesarz Marcinus Najmanus stworzył Stanoskiego.
Btw komentarze to złoto.

0

@kamiVeB, racja, ale dojście do optymalnej dyspozycji po ACL często zajmuje nawet kilka miesięcy ;/

21

Wyobraźcie sobie Flickswagen kiedy już wrócimy na nowe Camp Nou. Przecież każdy będzie tam spiertalał przed nami jak niżej.


3

@macio_944, trzymaj się ziomuś... Ja już bez taty od kwietnia 2016, przegrał niestety walkę z alkoholem. Z mamą rozmawiam codziennie przez telefon (niestety dzieli nas około 300km) i masz 100%, że trzeba doceniać każdą chwilę.

2

@kazbychu, jeden złapał się na sarkazm ;D

0

@urbipl, ale czy Oni nie mają racji? Przecież planeta płonie...

0

@norbi77, ten filmik lata już po sieci od kilku tygodni :D

21



Nie zapominajmy o Nim. Mam nadzieję, że gdzieś tam na górze raduje się wspólnie z nami.

14



Wywiad z naszym "Portero".

3

@blakkudium, jesteś Hansi częścią naszej rodziny. Dziękujemy.

2

@norbi77, już chyba dodane po raz 15 tutaj, ale dalej śmieszy ;D

0

@Encore, edytowałem.

0

Czy Lamine pieczętując cudownym golem zwycięstwo w LaLiga powienien dostać złotą piłkę? Pytam pod kątem wizualnym i liczbowym, jak piłkarz wygląda, a nie o trofea.

0

Ależ by pięknie siadł taki finał LM jako taka wisienka na torcie tego sezonu. Eh... no cóż. I tak kozacki sezon. Campeeeoooneees!!!!!!!

0

Wojtula czy Lamine dziś MVP Waszym zadaniem?

0

Campeeoooooonesssss

0

Porshe Carrera zjazd do garażu.

3

Jestem totalnie w szoku, że sędzia miał jaja podjąć taką decyzję, która praktycznie pieczętuje mistrzostwo. Brawo.

2

Bez Lewego jeszcze strzelimy ze dwie. Można stawiać.

0

Chyba trzeba zakazać grę wślizgiem w takim razie. Chore.

2

@blakkudium, a Ci jak zawsze zakrzywiają czasoprzestrzeń i wrzucają gola zanim on padł.

0

Golazooooooooooooo

7

W drugiej wychodzimy i wygrywamy. Spokojnie ;)

10

Potężny Duńczyk musi zostać w tym klubie po prostu.

1

Maja Strzelczyk w studiu przed meczem, więc już jest na co/kogo popatrzeć.

2

Wstaję rano - Stanoski
Otwieram lodówkę - Stanoski
Idę do pracy - Stanoski
Idę na siłkę - Stanoski
Idę spać - Stanoski

2

@blakkudium, i to się podoba dla mnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?