esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@LambiPL, ten kretyn non stop popełnia jakieś błędy :D
5
Ten to obstawiam, że będzie miał gromadkę dzieci.
21
Dobranoc.
1
I wszystko jasne. To cesarz Marcinus Najmanus stworzył Stanoskiego.
Btw komentarze to złoto.
0
@kamiVeB, racja, ale dojście do optymalnej dyspozycji po ACL często zajmuje nawet kilka miesięcy ;/
21
Wyobraźcie sobie Flickswagen kiedy już wrócimy na nowe Camp Nou. Przecież każdy będzie tam spiertalał przed nami jak niżej.
3
@macio_944, trzymaj się ziomuś... Ja już bez taty od kwietnia 2016, przegrał niestety walkę z alkoholem. Z mamą rozmawiam codziennie przez telefon (niestety dzieli nas około 300km) i masz 100%, że trzeba doceniać każdą chwilę.
2
@kazbychu, jeden złapał się na sarkazm ;D
0
@urbipl, ale czy Oni nie mają racji? Przecież planeta płonie...
0
@norbi77, ten filmik lata już po sieci od kilku tygodni :D
21
Nie zapominajmy o Nim. Mam nadzieję, że gdzieś tam na górze raduje się wspólnie z nami.
14
Wywiad z naszym "Portero".
3
@blakkudium, jesteś Hansi częścią naszej rodziny. Dziękujemy.
2
@norbi77, już chyba dodane po raz 15 tutaj, ale dalej śmieszy ;D
0
@Encore, edytowałem.
0
Czy Lamine pieczętując cudownym golem zwycięstwo w LaLiga powienien dostać złotą piłkę? Pytam pod kątem wizualnym i liczbowym, jak piłkarz wygląda, a nie o trofea.
0
Ależ by pięknie siadł taki finał LM jako taka wisienka na torcie tego sezonu. Eh... no cóż. I tak kozacki sezon. Campeeeoooneees!!!!!!!
0
Wojtula czy Lamine dziś MVP Waszym zadaniem?
0
Campeeoooooonesssss
0
Porshe Carrera zjazd do garażu.
3
Jestem totalnie w szoku, że sędzia miał jaja podjąć taką decyzję, która praktycznie pieczętuje mistrzostwo. Brawo.
2
Bez Lewego jeszcze strzelimy ze dwie. Można stawiać.
0
Chyba trzeba zakazać grę wślizgiem w takim razie. Chore.
2
@blakkudium, a Ci jak zawsze zakrzywiają czasoprzestrzeń i wrzucają gola zanim on padł.
0
Golazooooooooooooo
7
W drugiej wychodzimy i wygrywamy. Spokojnie ;)
10
Potężny Duńczyk musi zostać w tym klubie po prostu.
1
Maja Strzelczyk w studiu przed meczem, więc już jest na co/kogo popatrzeć.
2
Wstaję rano - Stanoski
Otwieram lodówkę - Stanoski
Idę do pracy - Stanoski
Idę na siłkę - Stanoski
Idę spać - Stanoski
2
@blakkudium, i to się podoba dla mnie.