5

@Konradowskyy, i widać, że nie z patelsona.

0

Janek Wirgiliusz piękne golazo.

0


I co kretyni Wy teraz na to? Hę?

4


Pamiętamy Tito.

1

Najgorzej jak dzielisz mieszkanie ze współlokatorami, a porcelanowy tron jest obecnie zajęty.

1

Piękna sprawa cofnąć sobie do Waszych komentarzy przy bramce Betisu :D
Złoto :D

8

Álvaro Arbeloa: Moje wieczne narzekanie na sędziów? To moja wina.

0


Szaruję bo uważam, że warto.

1

@Antimadridista_WR, też posiadam internet, ale o Jego istnieniu nie wiedziałem.

1


Serio tak było?

1


Bez Carlitosa w RG... :(

8


Piękne :)

3

@Luciano99, raczej trash talk :D

0

@Eto'o9 R10, na pewno nadrobię ten teledysk, mimo tego że też nie słucham takiej muzyki. Zapewne też się rozkleję.

3

@Comentateiro no i legancko. Robimy chleb, a nie tylko o nim gadamy!

2

@July_6_BcN, nie spodziewałem się, że ten wątek pójdzie tak nieznanymi ścieżkami.

1

@Kgorecki2500, wielki minus. Historia Desmonda z pierwszych części była genialna i nie mam bladego pojęcia czemu potem z tego zrezygnowali.

3

6&7, brainroty, taniec nurka? Chyba jestem stary.

5

Robercik nie potrafi wybrać między GOATem, a Ronaldo... Słabo.

1

@Sulimo, wiem, ale wyzwania w 5 też są przeokrutne :D

1

@Sulimo, wydaje się proste, ale z kumplem w co-opie robiliśmy to dobre pare godzin. Satysfakcja jest piękna po kilku godzinnym challengu.


1

@MesQueUnClub_87, genialny film. Czas na powtórkę seansu soon.

7

Jeżeli gdzieś istnieje jaka wyższa wola i kieruje tym całym pierdolnikiem to czemu zabiera od nas tak wartościowych ludzi? Naprawdę człowiek po takich zdarzeniach zaczyna wątpić czy cokolwiek na górze tam coś jest.

1

@Kgorecki2500, przykra wiadomość. Człowiek nigdy nie wie kiedy...

0

@July_6_BcN, Ty nam lepiej doprowadź Pottera do formy sprzed kontuzji.

0

Odliczając xG za karnego 0.76 to mieliśmy wczoraj całościowo około 0.50 xG na cały mecz. Nasi ewidentnie mieli kaca po porażce w LM, a i jeszcze ta kontuzja Lamine... Oby się chłopaki ogarnęli na końcówkę sezonu.

0

Kiedy wraca nasz kapitan Rafał?

2

@Sulimo, ogólnie hot dogi to klasa, ale weź sobie zrób z parówką czy kabanosem jak w składzie sam syf, a żeby jakiś okej ogarnąć to ze świecą szukać.

4

Ależ świetna zmiana dziś Franka De Jonga. Jak jest to wszyscy na Niego narzekają, a jak nie ma to wszyscy tęsknią.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?