esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Konradowskyy, i widać, że nie z patelsona.
0
Janek Wirgiliusz piękne golazo.
0
I co kretyni Wy teraz na to? Hę?
4
Pamiętamy Tito.
1
Najgorzej jak dzielisz mieszkanie ze współlokatorami, a porcelanowy tron jest obecnie zajęty.
1
Piękna sprawa cofnąć sobie do Waszych komentarzy przy bramce Betisu :D
Złoto :D
8
Álvaro Arbeloa: Moje wieczne narzekanie na sędziów? To moja wina.
0
Szaruję bo uważam, że warto.
1
@Antimadridista_WR, też posiadam internet, ale o Jego istnieniu nie wiedziałem.
1
Serio tak było?
1
Bez Carlitosa w RG... :(
8
Piękne :)
3
@Luciano99, raczej trash talk :D
0
@Eto'o9 R10, na pewno nadrobię ten teledysk, mimo tego że też nie słucham takiej muzyki. Zapewne też się rozkleję.
3
@Comentateiro no i legancko. Robimy chleb, a nie tylko o nim gadamy!
2
@July_6_BcN, nie spodziewałem się, że ten wątek pójdzie tak nieznanymi ścieżkami.
1
@Kgorecki2500, wielki minus. Historia Desmonda z pierwszych części była genialna i nie mam bladego pojęcia czemu potem z tego zrezygnowali.
3
6&7, brainroty, taniec nurka? Chyba jestem stary.
5
Robercik nie potrafi wybrać między GOATem, a Ronaldo... Słabo.
1
@Sulimo, wiem, ale wyzwania w 5 też są przeokrutne :D
1
@Sulimo, wydaje się proste, ale z kumplem w co-opie robiliśmy to dobre pare godzin. Satysfakcja jest piękna po kilku godzinnym challengu.
1
@MesQueUnClub_87, genialny film. Czas na powtórkę seansu soon.
7
Jeżeli gdzieś istnieje jaka wyższa wola i kieruje tym całym pierdolnikiem to czemu zabiera od nas tak wartościowych ludzi? Naprawdę człowiek po takich zdarzeniach zaczyna wątpić czy cokolwiek na górze tam coś jest.
1
@Kgorecki2500, przykra wiadomość. Człowiek nigdy nie wie kiedy...
0
@July_6_BcN, Ty nam lepiej doprowadź Pottera do formy sprzed kontuzji.
1
@ranger3120, początek maja podobno.
https://www.fcbarca.com/134321-oficjalnie-raphinha-kontuzjowany-aktualizacja-20-35.html
0
Odliczając xG za karnego 0.76 to mieliśmy wczoraj całościowo około 0.50 xG na cały mecz. Nasi ewidentnie mieli kaca po porażce w LM, a i jeszcze ta kontuzja Lamine... Oby się chłopaki ogarnęli na końcówkę sezonu.
0
Kiedy wraca nasz kapitan Rafał?
2
@Sulimo, ogólnie hot dogi to klasa, ale weź sobie zrób z parówką czy kabanosem jak w składzie sam syf, a żeby jakiś okej ogarnąć to ze świecą szukać.
4
Ależ świetna zmiana dziś Franka De Jonga. Jak jest to wszyscy na Niego narzekają, a jak nie ma to wszyscy tęsknią.