0

@BorzyKrzys, to dokładnie? 4 odcinki?

"Seria dokumentalna, USA

Niezidentyfikowane obiekty latające od wielu dekad są przedmiotem domysłów, analiz i teorii spiskowych. Dokument przedstawia ludzi, którzy gotowi są zaświadczyć, że rządy, wielkie firmy oraz lobby wojskowe robią wszystko, aby prawda o UFO nie wyszła na jaw."

5

@FC1899Barca, zaczyna mi się go robić już trochę szkoda ;/

5

@ranger3120, muzyka w menu. Ciarrrry...

3

VVD bardzo biernie przy tej bramce.

0

Jutgla z kolejnym golem w Belgii.

0

@Kessie złoto ;)

0

@Emhyr, "mam taką radę dla Ciebie. Weź rozpęd 20 metrów i pierdo*nij głową w ścianę" ;)

0

@MesQueUnClub96, Son na kapitanie dziś mega zawiódł :(

1

@Marcin91fcb, prawie się pobili. Ogólnie wrzało.

5

Najlepszy transfer letniego okienka transferowego? Frankie De Jong. Zdecydowanie nie dla Jego odejścia

2

Fajnie Wiśniowski podsumował. Troszkę za bardzo ostrzyliśmy sobie zęby po tym meczu. Drużyna potrzebuje zdecydowanie większego zgrania po tylu transferach.

0

@Dieselzor, i tak Dżu Guan Dżu chyba nic nie przebije ;)

1

@kryhaa, Jules Kundel. Ehh...

1

Martwi mnie Ansu, taki trochę bez ikry, bez uśmiechu. Nie wiem czy rywalizacja na skrzydłach i to, że widzi, że zespół bez Niego gra świetnie wpływa na Niego dobrze...

0

@michaleu, prove it buddy.

0

@LuQa_, w sumie to nie ma co narzekać. Ważne, że można oglądać...

3

@HighestInTheRoom, I love you Son! Always captain on FPL!

0

Czy mając viaplay mogę oglądać z odtworzenia/zatrzymywać/cofać/przewijać? Oglądam właśnie Totków na c+ online i nie ma takiej możliwości...

3

@AmigoBlancos, to właśnie Ciebie chciałem znaleźć i Twoje kryminalne historie ;)

0

Ludziska help. Być może pytanie śmieszne, ale czy jest tu jakaś opcja wyszukania użytkownika i sprawdzić jego posty?

0

Jest biznesmenem, więc na pewno nie da się łatwo wyruchać ;)

1

@Herbert, trafna uwaga aczkolwiek mnie bardziej chodzi o przychody danej ligi z tytułu praw telewizyjnych.

1

Jakiś tam krok do przodu, ale aż strach byłoby porównać jak to wciąż wygląda w porównaniu do przychodów z tego tytułu w Premier League.

1

@MesQueUnClub_87, nie jesteś. Mnie smakuje, ale ogólnie kiepsko się po niej czuję. Niepokój, drgawki. To nie dla mnie.

1

@Sergio_Devils, czego ku*wa?

0

@Herato, najbardziej cieszy całkiem nieźle nastawiony celownik. W poprzednim sezonie mimo tego, że zaliczył kilkanaście asyst to często strzelał panu Bogu w okno. Miejmy nadzieję, że utrzyma poziom w meczach o stawkę.

1

@szela1899, z tym Casemiro to tak serio? Jak sobie tylko o Nim pomyślę to mnie zbiera na wymioty...

2

@Messibestplayerintheworld, a po co ta spacja przed znakiem zapytania? :)

0

@MarcinVeB10, taktyczny, przed gorącymi.

0

@maniak33333, no dobrze, ale 4,5zł to nie prawie 10zł? Tworzymy dezinformację, a 90% łyka to potem jak młody pelikan.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?