2

@baartekk97 pewnie, że walnie i to już na koniec roku gdzieś +/-, ale będzie prawdopodobnie kolejny cykl za kilka lat, więc na pewno warto się zainteresować tym rynkiem i technologią blockchain ;)

1

@Mizander poczekaj jak kapitał z bitcoina będzie wypływał do altcoinów na ostatniej prostej hossy to nas wszystkich z butów wywali :D

2

@halfnolife w wielkim skrócie Kukiz szczekał w przeszłości, że nigdy się nie sprzeda, a wczoraj właśnie to zrobił.

0

Czy ktoś wie do kiedy mamy jeszcze czas na rejestrację nowych piłkarzy? Do rozpoczęcia sezonu czyli jutra czy do naszego meczu w niedzielę?

0

@LeoMessiah "Na dwa dni przed początkiem rozgrywek ligowych aż 6 zespołów nie zarejestrowało jeszcze żadnego nowego zawodnika. Są to: Barcelona, Valencia, Levante, Real Betis, Deportivo Alavés i Celta Vigo, [Marca]"

0

Live na newoncesport o La Lidze gdyby ktoś miał ochotę

1

@Damian11 prawdopodobnie dysk, którym rzucają Panie jest lżejszy.

0

@mekston Artiom ma motor rakietę aczkolwiek this is speedway ;)

0

@Herbert kolego obejrzyj sobie pierwszą połowę jeszcze raz i zobacz jak gra była szarpana, mnóstwo przerw, po czym na zegarze wybija 45 minuta i sędzia kończy pierwszą połowę. Dramat. Wkutwiłem się wtedy mega mimo tego, że prowadziliśmy 1:0, ale w głębi siebie przeczuwałem, że może tych skradzionych minut braknąć. Zauważcie to w końcu jak po cichutku sędziowie wbijają nam szpilki. Nawet tak dociekliwi Ramblowicze tego nie zauważyli

0

Stoję murem za Koemanem aczkolwiek kiedy myślę już, że drużyna faktycznie weszła na lepsze tory i zagrała kilka fajnych meczów z rzędu w końcu przychodzi zawsze taki moment jak wczoraj kiedy gramy wolno i bez pomysłu i co najgorsze tracimy mega szansę na wskoczenie na szczyt. Brakuje regularności, a trzeba też dodać, że nie gramy w LM np tak jak Real gdzie każde dodatkowe 90min jest kosmicznym obciążeniem dla piłkarzy. Jeśli Blancos mimo tego, że grają w LM zdobędą tytuł to będzie to dla nas jeszcze większa porażka

2

Bardzo możliwe, że to będzie mecz o posadę dla naszego trenera. A dla mnie osobiście jesteśmy bitym faworytem do trofeum i nie sięgnięcie po nie będzie oznaczać katastrofę

1

@masq Zdrówka życzę!

42

Czy tylko mnie to podanie Neymara do Marquinhosa przy drugiej bramce dla Paryżan zapachniało bardzo podobnie do tego, które miało miejsce przy bramce na 6:1 na Camp Nou?

0

@zmiter912576 paco rabanne black xs, clinique happy orange man

0

@LuisSalvano złapaniem rytmu bym tego nie nazwał aczkolwiek dobrze, że mimo kiepskiej gry udało nam się wsadzić tę bramkę. Mam nadzieję, że piłkarze wyciągną wnioski i z Realem pokażą pazur. Wynik i owszem jest bardzo ważny, ale chcę widzieć wysoki pressing i walkę o każdą piłkę. Real bez Sergio traci bardzo wiele

8

@barcelonaLM jeszcze transmisja na nsport. Tak się zrobiło u mnie nostalgicznie trochę ile to już czasu minęło... Cieszmy się Leo póki jeszcze możemy

1

@Bulls1938 super czytać :) wszystko się ułoży :)

1

Wyobraźcie sobie, że przez tę anulowaną bramkę przegrywamy mistrzostwo... To jest mega poważny problem, ale niestety my szare małe la ramblowe robaczki nic nie wskóramy.

0

Taka ot to różnica. Atleti dziś przy 1:0 u siebie muruje się z Alaves, a wczoraj Real na trudnym terenie przy wyniku 1:2 kontroluje grę i tworzy sytuacje. Moim zdaniem jak dziś wygramy z RSSS to szansę na mistrzostwo mamy 50/50 z Realem. Atleti spuchło

2

Bardzo niepokoi mnie kondycja fizyczna Reala pod koniec meczu. Wyglądali mega dobrze i chcieli strzelać kolejne bramki. Grając co 3 dni raczej powinni już odpuścić w danym momencie meczu, a jednak tego nie zrobili. Oby to było spowodowane tylko i wyłącznie mało agresywną postawą Atalanty bo jeśli tak będą wyglądać dalej to zdobędą mistrzostwo (odpukać).

3

@Bulls1938 całym serduszkiem z Ugisiem. Zobaczysz, że wyjdzie z tego!

2

@Janiama zdrówka i wytrwałości dla Ciebie!

1

@kuz Alex to zawodnik ofensywny, więc raczej nie do środka pola aczkolwiek zgadzam się, że jak najszybciej trzeba mu dawać szansę w pierwszym zespołu kosztem naszego Martina z całym szacunkiem

0

Można by rzec cytując jeden z dzisiejszych nagłówków: "Być "Alba" nie być w Pucharze Króla"

0

@Elosek nie mamy godnej alternatywy dla Busiego. Pjanic dostał trochę za wszytkich ostatnio będąc zmienionym jako pierwszy aczkolwiek to przede wszystkim od Niego wymagaliśmy napędzania gry

1

Czy ktoś notuje spadki FPSów po aktualizacji najnowszych sterowników do GPU Nvidii?

15

Poziom komentarzy woła o pomstę do nieba. Jak infatylnie się tu zrobiło to jest aż przerażające. Zdrowia trenerze

1

Ja bym pokazał tym chłopakom z jakim herbem graja na piersi i że mają do ku... nędzy gryźć trawę za ten klub nawet jak nie mają sił

1

Zauważyliście, że De Jong od kilku tygodni biega jakby sił nie miał? 41 minuta dziś i On oddycha rękawami, w środku sezonu kiedy powinna przychodzić topowa forma fizyczna

0

@Thomas99PL, z jednej strony masz rację bo to może być eksperyment totalnie nietrafiony aczkolwiek z drugiej Pique jest na tyle doświadczonym zawodnikiem, że jeśli czuje się fizycznie całkiem dobrze to jeśli i forma dopisze to wskoczy od kopa na swój poziom. Trzymajmy kciuki by właśnie ta druga opcja się dziś sprawdziła. Vamos!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?