esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@baartekk97 pewnie, że walnie i to już na koniec roku gdzieś +/-, ale będzie prawdopodobnie kolejny cykl za kilka lat, więc na pewno warto się zainteresować tym rynkiem i technologią blockchain ;)
1
@Mizander poczekaj jak kapitał z bitcoina będzie wypływał do altcoinów na ostatniej prostej hossy to nas wszystkich z butów wywali :D
2
@halfnolife w wielkim skrócie Kukiz szczekał w przeszłości, że nigdy się nie sprzeda, a wczoraj właśnie to zrobił.
0
Czy ktoś wie do kiedy mamy jeszcze czas na rejestrację nowych piłkarzy? Do rozpoczęcia sezonu czyli jutra czy do naszego meczu w niedzielę?
0
@LeoMessiah "Na dwa dni przed początkiem rozgrywek ligowych aż 6 zespołów nie zarejestrowało jeszcze żadnego nowego zawodnika. Są to: Barcelona, Valencia, Levante, Real Betis, Deportivo Alavés i Celta Vigo, [Marca]"
0
Live na newoncesport o La Lidze gdyby ktoś miał ochotę
1
@Damian11 prawdopodobnie dysk, którym rzucają Panie jest lżejszy.
0
@mekston Artiom ma motor rakietę aczkolwiek this is speedway ;)
0
@Herbert kolego obejrzyj sobie pierwszą połowę jeszcze raz i zobacz jak gra była szarpana, mnóstwo przerw, po czym na zegarze wybija 45 minuta i sędzia kończy pierwszą połowę. Dramat. Wkutwiłem się wtedy mega mimo tego, że prowadziliśmy 1:0, ale w głębi siebie przeczuwałem, że może tych skradzionych minut braknąć. Zauważcie to w końcu jak po cichutku sędziowie wbijają nam szpilki. Nawet tak dociekliwi Ramblowicze tego nie zauważyli
0
Stoję murem za Koemanem aczkolwiek kiedy myślę już, że drużyna faktycznie weszła na lepsze tory i zagrała kilka fajnych meczów z rzędu w końcu przychodzi zawsze taki moment jak wczoraj kiedy gramy wolno i bez pomysłu i co najgorsze tracimy mega szansę na wskoczenie na szczyt. Brakuje regularności, a trzeba też dodać, że nie gramy w LM np tak jak Real gdzie każde dodatkowe 90min jest kosmicznym obciążeniem dla piłkarzy. Jeśli Blancos mimo tego, że grają w LM zdobędą tytuł to będzie to dla nas jeszcze większa porażka
2
Bardzo możliwe, że to będzie mecz o posadę dla naszego trenera. A dla mnie osobiście jesteśmy bitym faworytem do trofeum i nie sięgnięcie po nie będzie oznaczać katastrofę
1
@masq Zdrówka życzę!
42
Czy tylko mnie to podanie Neymara do Marquinhosa przy drugiej bramce dla Paryżan zapachniało bardzo podobnie do tego, które miało miejsce przy bramce na 6:1 na Camp Nou?
0
@zmiter912576 paco rabanne black xs, clinique happy orange man
0
@LuisSalvano złapaniem rytmu bym tego nie nazwał aczkolwiek dobrze, że mimo kiepskiej gry udało nam się wsadzić tę bramkę. Mam nadzieję, że piłkarze wyciągną wnioski i z Realem pokażą pazur. Wynik i owszem jest bardzo ważny, ale chcę widzieć wysoki pressing i walkę o każdą piłkę. Real bez Sergio traci bardzo wiele
8
@barcelonaLM jeszcze transmisja na nsport. Tak się zrobiło u mnie nostalgicznie trochę ile to już czasu minęło... Cieszmy się Leo póki jeszcze możemy
1
@Bulls1938 super czytać :) wszystko się ułoży :)
1
Wyobraźcie sobie, że przez tę anulowaną bramkę przegrywamy mistrzostwo... To jest mega poważny problem, ale niestety my szare małe la ramblowe robaczki nic nie wskóramy.
0
Taka ot to różnica. Atleti dziś przy 1:0 u siebie muruje się z Alaves, a wczoraj Real na trudnym terenie przy wyniku 1:2 kontroluje grę i tworzy sytuacje. Moim zdaniem jak dziś wygramy z RSSS to szansę na mistrzostwo mamy 50/50 z Realem. Atleti spuchło
2
Bardzo niepokoi mnie kondycja fizyczna Reala pod koniec meczu. Wyglądali mega dobrze i chcieli strzelać kolejne bramki. Grając co 3 dni raczej powinni już odpuścić w danym momencie meczu, a jednak tego nie zrobili. Oby to było spowodowane tylko i wyłącznie mało agresywną postawą Atalanty bo jeśli tak będą wyglądać dalej to zdobędą mistrzostwo (odpukać).
3
@Bulls1938 całym serduszkiem z Ugisiem. Zobaczysz, że wyjdzie z tego!
2
@Janiama zdrówka i wytrwałości dla Ciebie!
1
@kuz Alex to zawodnik ofensywny, więc raczej nie do środka pola aczkolwiek zgadzam się, że jak najszybciej trzeba mu dawać szansę w pierwszym zespołu kosztem naszego Martina z całym szacunkiem
0
Można by rzec cytując jeden z dzisiejszych nagłówków: "Być "Alba" nie być w Pucharze Króla"
0
@Elosek nie mamy godnej alternatywy dla Busiego. Pjanic dostał trochę za wszytkich ostatnio będąc zmienionym jako pierwszy aczkolwiek to przede wszystkim od Niego wymagaliśmy napędzania gry
1
Czy ktoś notuje spadki FPSów po aktualizacji najnowszych sterowników do GPU Nvidii?
15
Poziom komentarzy woła o pomstę do nieba. Jak infatylnie się tu zrobiło to jest aż przerażające. Zdrowia trenerze
1
Ja bym pokazał tym chłopakom z jakim herbem graja na piersi i że mają do ku... nędzy gryźć trawę za ten klub nawet jak nie mają sił
1
Zauważyliście, że De Jong od kilku tygodni biega jakby sił nie miał? 41 minuta dziś i On oddycha rękawami, w środku sezonu kiedy powinna przychodzić topowa forma fizyczna
0
@Thomas99PL, z jednej strony masz rację bo to może być eksperyment totalnie nietrafiony aczkolwiek z drugiej Pique jest na tyle doświadczonym zawodnikiem, że jeśli czuje się fizycznie całkiem dobrze to jeśli i forma dopisze to wskoczy od kopa na swój poziom. Trzymajmy kciuki by właśnie ta druga opcja się dziś sprawdziła. Vamos!