esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Munir powinien dostawać szansę ale na razie tylko z ławki.
0
Javier nie będzie grał w miejscu Busiego. Jest genialny ale Barca przede wszystkim v trzyma piłkę i potrzebny jest gość, który ma większe pojęcie o grze kombinacyjnej w konstruowaniu szybkich akcji. Busi jeszcze nie potrafi tak świetnie kasować akcji i przewidywać, w którą stronę poleci piłka no ale to nie wszystko. Chyba, że Sergio nie ustabilizuje formy no to wtedy już nie mamy o czym rozmawiać.
0
Bardzo dobra decyzja Lucho. Widać było po Jego grze, że nie jest jeszcze gotów na Barce. Indywidualnie to chłopak jest dobry no ale niestety gra zespołowa to dalej pięta achillesowa a szkoda. Myślałem, że gra PL Go diametralnie zmieni. Geri ma teraz ostatnią szansę. Jeżeli za rok sytuacja się powtórzy zapewne odejdzie definitywnie.
2
6,2 mln? No kuwa trzymajcie mnie..
1
Jordi jest nie do ruszenia. Nie ma takiej opcji.
14
Celne MOCNE strzały z dystansu bardzo oczekiwane!
0
Będzie mógł grać w klubie od początku sezonu. Jestem prawie pewien tego. Nagonka medialna już praktycznie minęła a Ci, którzy piłką interesują się w mniej zaawansowanym stopniu lub praktycznie żadnym nawet nie śledzą już tego serialu. Myślę, że dlatego kara zostanie bardzo zredukowana. Bardzo trzymam za to kciuki i pragnę Rewolwerowca już w meczu z drużyną z Valencii.
1
Do Guantanamo Go od razu... Ależ żałosna jest ta organizacja. Żeby zabraniać trenować i oglądać spotkań? Co z sytuacją kiedy Jego synek grałby w jakimś ważnym spotkaniu i potrzebował by wsparcia Taty a nie piłkarza. No kurwa przecież to żałosne. Pierdolona nagonka medialna.
8
Oby zamknął jeszcze nie długo usta wszystkim pseudo-znawcom.
6
Jestem ciekaw czy chciałby ten jakże inteligentny Pan spotkać się z Mathieu w cztery oczy? Przecież jakby dostał w paszcze to przeleciałby z Barcelony do Madrytu.
0
Brak słów. Tyle w temacie...
0
Katar $= FIFA $
2
Moim zdaniem Gerard powinien zachować to dla siebie.
0
Reus owszem. Ale na pewno nie w miejsce Sancheza, który adaptacje ma już dawno za sobą i wie o co kaman. Chyba, że odejdzie Pedro to Reusa zapraszam na niesamowitą rywalizację z Alexisem a może nawet z Neymarem? Czas pokaże jak zawsze.
0
Lakonicznie i na temat. Brawo Leo.
0
Lakonocznie i na temat. Brawo Leo.
2
Znowu temat wieku? Jak caly czas słyszę że Xavi się kończy z powodu wieku to od razu podnosi mi się ciśnienie. Przytoczę po raz nie wiem już który porównanie do Pirlo. Gość oczywiście już nie te lata jeżeli chodzi o samą fizyczność ale geniusz pozostał ten sam. Niestety taka jest prawda. Większość myślę, że zakapuje do czego zmierzam.
1
Wiadomosc tygodnia zdecydowanie.
0
Czy ktoś wie czy powrót Alby na sobotę jest mozliwy?
1
Czy tylko ja zauważyłem totalny regres w grze Pedro w ostatnich kilku meczach? Gdyby wykorzystał choć 1/3 sytuacji, które miał to w tym momencie patrzylibyśmy na wszystkich z góry...
1
Za duża kwota na jedną wielką niewiadomą. Oczywiście mam na myśli styl w jakim gramy i trzeba się do niego zaadaptować. Nie wszyscy są w stanie to zrobić.
0
Kochani mecz z Elche jest most important. Z Atleti wtedy po prostu muszą wygrać...
3
Jako jeden z nielicznych zostawiał całe serce na boisku. Precz od Niego Stara Damo!
0
Niby cały sezon to nie jest najdłuższy czas na jakiś duży progres. No ale niestety najlepiej było po pierwszych kolejkach na początku sezonu. W szczególności widoczny był wtedy pressing i pazur do gry wśród wszystkich. Potem już było słabiej i tu tkwi szkopuł moim zdaniem. Z całym szacunkiem Tata ale trzeba chyba zmiany na tym stanowisku.
0
Apropo 2 bramki dla VCF zwrócił ktoś może uwagę na totalnie bierną postawę Sergio? Gdyby troszkę bardziej się orientował przeciąłby to dośrodkowanie..
0
Nie ma takiej możliwości by drużyna rezerw grała z drużyną podstawową w tej samej klasie rozgrywkowej.
2
Real rozpocznie mecz intensywnie jak to mówił Ancelotti. Jeżeli Tata zbagaetilizuje to ponownie i znów będą sie gubić jak dzieci pod tym naporem to moja frustracja osiągnie epicentrum..
2
To strzelmy wreszcie pierwsi bramkę do kuwy nędzy!
Na SB się jakoś dało!
0
Pieprzy o tym rozciaganiu gry od nastu meczy.. Może inni trenerzy też czytają wywiady? Tata nie spisales się wczoraj. Jesteś 12 winowajca tej porażki. Coś Ty robił w przerwie? Pewnie siedziałes z zalozonymi rekami i czekałes 15 min. Brak jakiejkolwiek charyzmy..
1
Zrozumcie to wreszcie, że ten mecz Barca rozegrała na stojąco. Jutro pokażemy na co nas stać głęboko w to wierzę. Bardzo ważne strzelić pierwszego gola.