esem91
Dołączył/a: kwiecień 2012
Edinburgh
12 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@bartekvisca , ogólnie trochę śmiesznym jest, że w jakiś dzień ktoś narzuca co mam jeść bo tak inni robią. Jak mam na coś ochotę to kosztuję w jakikolwiek dzień.
0
@tbas, racja, ale moim zdaniem często również nie dowozi mentalnie. Nawet te kontrowersyjne wywiady mówią same za siebie, że coś jest nie tak. Wiele zmiennych tu się składa w jedną całość imo.
4
@July_6_BcN, domniemam, iż już pisząc ten post mogłaś się spodziewać jak niektóre odpowiedzi będą tu wyglądać ;)
0
@tbas, a Daria?
0
@FCBparasiempre, zadałeś pytanie, więc odpowiedziałem. Moim zdaniem jak i wielu wielu innych twierdzi, że to Ona i ich relacja jest problemem od dłuższego czasu.
4
@BulaKG, https://giphy.com/gifs/freaky-toes-feet-HT242oEcxM07Qn7A58
0
@FCBparasiempre, https://tenor.com/pl/view/daria-abramowicz-abramowicz-swiatek-gif-8975244401919544750
1
@barcelonaLM, z cyklu "usiądź synku, opowiem Ci piękną historię".
0
Kto jest za wypuszczeniem z klatki Cancelo jutro na skrzydle? Wylewów w obronie nie zrobi, przy asekuracji Balde może pomóc, a i na flance w ofensywie trochę pohasa.
0
Ciekawa rozmowa o uzależnieniu od hazardu. W roli głównej Norbi.
0
@Azi, jestem zdania, że pewne absurdy trzeba nagłaśniać, a i ten materiał jest mocny i warty obejrzenia.
1
@Ptasior, polecam 30-60s (zacznij od 10-15s bo może być ciężko na początku) zimny prysznic na koniec i ciepła woda z kurkumą i pieprzem codziennie rano. Genialne połączenie na odporność. No i witamina d z k2 oczywiście must have.
1
"Porównajcie sprawę Owsiaka i wyciągnięcie babki o 6 rano z domu przez policję do tego, to jest przerażające."
0
@michal26, mnie się bardziej podobał występ tego Siao Him Fa (Francuz) co jest trzeci teraz, ale może mam też bias do muzyki instrumentalnej.
0
@JimMorrisonFCB, no właśnie to ja mam na odwrót.
0
Czy jeśli podoba mi się łyżwiarstwo figurowe to oznacza, że jestem już stary?
0
Napoli
0.07
Oczekiwane gole (xG)
James Bond by się nie powstydził.
No i masz... Wyrównali.
0
@liberoFCB, nieprawdopodobnym jest jak wszędzie ktoś potrafi wpierd.... politykę ;D
1
@misterio, ManU zazwyczaj zapewnia dobre widowisko.
0
@July_6_BcN, w dobie dzisiejszej technologii można pisać z translatorem :D
0
@July_6_BcN, i tak byś się nie przyznała :D
@LAMC_10, złoty pucharek tymbarku przy nicku ma swoją cenę ;)
0
https://www.instagram.com/_juliamuehlbacher/
Słabiutki skok dziś przed chwilą @July_6_BcN
0
@clyde, i mnie też oczy się spociły. Pamiętam jak dziś jak kilka lat temu miałem sobie odpalić na chwilę wieczorkiem, a okazało się, że to już epilog i chyba o 4am od razu skończyłem całą grę.
SPOILER kto nie grał.
odpalam sobie to regularnie :D
2
Zobaczymy, czy będzie hit czy kit.
2
@Michu94, za 80 baniek spokojnie oddawać. Lubię go, ale to sporo hajsu.
0
@David_Martin, Ty tak serio z Ansu?
5
Skubany.
0
Kto więcej kłamie? Tusek czy Morawieki? Przepis na gorące.
1
@Borneo, ale co z tego, że Chiny przodują w OZE i prężnie się rozwijają w tym kierunku jak i tak kopcą na potęgę z kopalni węglowych i nie zamierzają się zatrzymywać? Indie podobnie. Europejski zielony ład ma dobre założenie, ale całkowicie mija się z celem jeśli Chiny i Indie mają obecnie 62% wkład w całościową emisję, a będzie to jeszcze rosło.
1
Ja pier... Karny...