1

@bartekvisca , ogólnie trochę śmiesznym jest, że w jakiś dzień ktoś narzuca co mam jeść bo tak inni robią. Jak mam na coś ochotę to kosztuję w jakikolwiek dzień.

0

@tbas, racja, ale moim zdaniem często również nie dowozi mentalnie. Nawet te kontrowersyjne wywiady mówią same za siebie, że coś jest nie tak. Wiele zmiennych tu się składa w jedną całość imo.

4

@July_6_BcN, domniemam, iż już pisząc ten post mogłaś się spodziewać jak niektóre odpowiedzi będą tu wyglądać ;)

0

@tbas, a Daria?

0

@FCBparasiempre, zadałeś pytanie, więc odpowiedziałem. Moim zdaniem jak i wielu wielu innych twierdzi, że to Ona i ich relacja jest problemem od dłuższego czasu.

1

@barcelonaLM, z cyklu "usiądź synku, opowiem Ci piękną historię".

0

Kto jest za wypuszczeniem z klatki Cancelo jutro na skrzydle? Wylewów w obronie nie zrobi, przy asekuracji Balde może pomóc, a i na flance w ofensywie trochę pohasa.

0


Ciekawa rozmowa o uzależnieniu od hazardu. W roli głównej Norbi.

0

@Azi, jestem zdania, że pewne absurdy trzeba nagłaśniać, a i ten materiał jest mocny i warty obejrzenia.

1

@Ptasior, polecam 30-60s (zacznij od 10-15s bo może być ciężko na początku) zimny prysznic na koniec i ciepła woda z kurkumą i pieprzem codziennie rano. Genialne połączenie na odporność. No i witamina d z k2 oczywiście must have.

1


"Porównajcie sprawę Owsiaka i wyciągnięcie babki o 6 rano z domu przez policję do tego, to jest przerażające."

0

@michal26, mnie się bardziej podobał występ tego Siao Him Fa (Francuz) co jest trzeci teraz, ale może mam też bias do muzyki instrumentalnej.

0

@JimMorrisonFCB, no właśnie to ja mam na odwrót.

0

Czy jeśli podoba mi się łyżwiarstwo figurowe to oznacza, że jestem już stary?

0

Napoli
0.07
Oczekiwane gole (xG)

James Bond by się nie powstydził.

No i masz... Wyrównali.

0

@liberoFCB, nieprawdopodobnym jest jak wszędzie ktoś potrafi wpierd.... politykę ;D

1

@misterio, ManU zazwyczaj zapewnia dobre widowisko.

0

@July_6_BcN, w dobie dzisiejszej technologii można pisać z translatorem :D

0

@July_6_BcN, i tak byś się nie przyznała :D

@LAMC_10, złoty pucharek tymbarku przy nicku ma swoją cenę ;)

0

https://www.instagram.com/_juliamuehlbacher/

Słabiutki skok dziś przed chwilą @July_6_BcN

0

@clyde, i mnie też oczy się spociły. Pamiętam jak dziś jak kilka lat temu miałem sobie odpalić na chwilę wieczorkiem, a okazało się, że to już epilog i chyba o 4am od razu skończyłem całą grę.

SPOILER kto nie grał.

odpalam sobie to regularnie :D


2



Zobaczymy, czy będzie hit czy kit.

2

@Michu94, za 80 baniek spokojnie oddawać. Lubię go, ale to sporo hajsu.

0

@David_Martin, Ty tak serio z Ansu?

5



Skubany.

0

Kto więcej kłamie? Tusek czy Morawieki? Przepis na gorące.

1

@Borneo, ale co z tego, że Chiny przodują w OZE i prężnie się rozwijają w tym kierunku jak i tak kopcą na potęgę z kopalni węglowych i nie zamierzają się zatrzymywać? Indie podobnie. Europejski zielony ład ma dobre założenie, ale całkowicie mija się z celem jeśli Chiny i Indie mają obecnie 62% wkład w całościową emisję, a będzie to jeszcze rosło.

1

Ja pier... Karny...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?