fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro Jeśli to ma pomóc w zwolnieniu Tego filozofa Mazzuli to przełknę tę kompromitację. No gramy bardzo słabo.
0
@partymaker Mam nadzieję, że jednak nie. ;)
0
@barcelonaLM ale po co mieliby to robić? przecież to byłby strzał w kolano Tuska. Jeśli już to wzięliby się za jego firmę czy coś takiego, albo szukali kwitów w Skarbówce na Niego, ale ruszyć na Kanał Zero to czysta głupota.
1
@thecreativepl Trzeba przyznać uczciwie, że Rafał był dzisiaj słabiutki. Może słabszy dzień? może się przeliczył, że u "siebie" i nie musi się starać? nie wiem.
Natomiast pytanie czy ta debata mu jakoś specjalnie zaszkodzi w kontekście wygrania I tury? no nie.
0
@PW27 Bzdury.
Pani Profesor Senyszn powiedziała dzisiaj wyraźnie, ze żadnej wojny nie będzie. I ja jej wierze.
1
Nie Sławek, Nie Maciak czy Imperatorka Senyszyn
Największy wygrany dzisiejszej debaty.
Rysiek!!!! Rysiek!!!! Rysiek!!!!
1
@jacobFCB Nie jestem jego fanem, ale powiem Ci, że podobało mi się jak odkrywał hipokryzję czołowych polityków bijących się o fotel prezydenta. ;)
@Tomiveb I to jest prawidłowa odpowiedz na pytanie. Brawo.
1
@Mankind 3 jeźdźców apokalipsy
5
@jacobFCB To ja zapytam inaczej. Jacy dziennikarze w Polsce sa niezależni i godni polecenia?
0
@A4ron Tylko co z tego? bez wsparcia poważnej partii ten elektorat jest gówno wart.
Chyba, że wynik oprawi w ramkę i sobie nad łóżkiem powiesi.
1
Maciak zamiast przekonywać komunistów do oddawania głosów na NIego to płacze, ze nikt go nie zapraszał do TV. xD
2
Czerwone Korale. Matka Polka - Imperatorka wszystkich Polaków i całej Ziemii.
Profesor Senyszyn która zaprasza na herbatkę.
I niech Moc będzie z Wami
1
@D10SLEO Makało i po makale ;D
1
Batyr oddawaj piniendze!!!!
14
Stano mówi, że w trakcie trwania debaty uzbierali 2 mln zł na leczenie tego dzieciaczka. Ładnie Brawo Polacy!!!!
0
@July_6_BcN Telewizja postarza ;)
1
Sławek kolorów złapał na twarzy.
6
Pytanie z Polityki Zagranicznej tymczasem Jakubiak.....pyta o seniorów xD
2
Maciak w formie xD
Orban, putler i Łukaszenko. Jedyna słuszna droga
6
Który tam się tak krztusi?
Człowiek chce spokojnie pośmiać się z kandydatów a tu krztuszenie słyszę w tle.
No ludzie kochani kultury trochę!!!!
9
Stano wjeżdża w Maciaka xD
1
Szymek wybrał jezyk przemocy
5
Stano gotuje xD
0
Szymek dzisiaj mocno atakowany.
1
@GTBTP Ciekawe czy w tym zestawie będa gaśnice. Tak na wszelki wypadek powinny być.
5
Igranie z rozgrzanym Stanowskim? oj to bardzo zły pomysł.
1
Pani Senyszyn - Wojny z ruskimi nie będzie.
Można się rozejść. Pozamiatane
3
Stano daje do pieca xD
0
Stano będzie grillował dzisiaj Maciaka. Stawiajcie domy xD
4
Jest i Ona Matka Polka wszystkich Polaków Pani profesor Senyszny.
Widać forma jest wielka. Czekamy