1

@Comentateiro Jeśli to ma pomóc w zwolnieniu Tego filozofa Mazzuli to przełknę tę kompromitację. No gramy bardzo słabo.

0

@partymaker Mam nadzieję, że jednak nie. ;)

0

@barcelonaLM ale po co mieliby to robić? przecież to byłby strzał w kolano Tuska. Jeśli już to wzięliby się za jego firmę czy coś takiego, albo szukali kwitów w Skarbówce na Niego, ale ruszyć na Kanał Zero to czysta głupota.

1

@thecreativepl Trzeba przyznać uczciwie, że Rafał był dzisiaj słabiutki. Może słabszy dzień? może się przeliczył, że u "siebie" i nie musi się starać? nie wiem.
Natomiast pytanie czy ta debata mu jakoś specjalnie zaszkodzi w kontekście wygrania I tury? no nie.

0

@PW27 Bzdury.
Pani Profesor Senyszn powiedziała dzisiaj wyraźnie, ze żadnej wojny nie będzie. I ja jej wierze.

1

Nie Sławek, Nie Maciak czy Imperatorka Senyszyn
Największy wygrany dzisiejszej debaty.
Rysiek!!!! Rysiek!!!! Rysiek!!!!

/photo/1

1

@jacobFCB Nie jestem jego fanem, ale powiem Ci, że podobało mi się jak odkrywał hipokryzję czołowych polityków bijących się o fotel prezydenta. ;)
@Tomiveb I to jest prawidłowa odpowiedz na pytanie. Brawo.

1

@Mankind 3 jeźdźców apokalipsy

5

@jacobFCB To ja zapytam inaczej. Jacy dziennikarze w Polsce sa niezależni i godni polecenia?

0

@A4ron Tylko co z tego? bez wsparcia poważnej partii ten elektorat jest gówno wart.
Chyba, że wynik oprawi w ramkę i sobie nad łóżkiem powiesi.

1

Maciak zamiast przekonywać komunistów do oddawania głosów na NIego to płacze, ze nikt go nie zapraszał do TV. xD

2

Czerwone Korale. Matka Polka - Imperatorka wszystkich Polaków i całej Ziemii.
Profesor Senyszyn która zaprasza na herbatkę.
I niech Moc będzie z Wami

1

@D10SLEO Makało i po makale ;D

1

Batyr oddawaj piniendze!!!!

14

Stano mówi, że w trakcie trwania debaty uzbierali 2 mln zł na leczenie tego dzieciaczka. Ładnie Brawo Polacy!!!!

0

@July_6_BcN Telewizja postarza ;)

1

Sławek kolorów złapał na twarzy.

6

Pytanie z Polityki Zagranicznej tymczasem Jakubiak.....pyta o seniorów xD

2

Maciak w formie xD
Orban, putler i Łukaszenko. Jedyna słuszna droga

6

Który tam się tak krztusi?
Człowiek chce spokojnie pośmiać się z kandydatów a tu krztuszenie słyszę w tle.
No ludzie kochani kultury trochę!!!!

9

Stano wjeżdża w Maciaka xD

1

Szymek wybrał jezyk przemocy

5

Stano gotuje xD

0

Szymek dzisiaj mocno atakowany.

1

@GTBTP Ciekawe czy w tym zestawie będa gaśnice. Tak na wszelki wypadek powinny być.

5

Igranie z rozgrzanym Stanowskim? oj to bardzo zły pomysł.

1

Pani Senyszyn - Wojny z ruskimi nie będzie.
Można się rozejść. Pozamiatane

3

Stano daje do pieca xD

0

Stano będzie grillował dzisiaj Maciaka. Stawiajcie domy xD

4

Jest i Ona Matka Polka wszystkich Polaków Pani profesor Senyszny.
Widać forma jest wielka. Czekamy

/photo/1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?