2

@Encore To jest jedyna reprezentacja na turnieju Olimpijskim, która może grać wszystko co tylko zechce. Może grać na 2 wieże, może grać bez wysokich czyli small ball, moga wystawić graczy którzy będa cały mecz rzucali za 3 itd itd. No ogrom możliwości jest potężny. Nie wiedzę tu przeciwnika, który może im zagrozić.

1

@Comentateiro Czyli krzyknąłeś na Niego i od razu jest reakcja ;D

1

@tribo W abu Zabi.

1

@Comentateiro ale taka jest prawda nie ma co owijać w bawełnę w poprzednich meczach również słabiutko się prezentował. Oby już na turnieju pokazał co potrafi. ;)

1

@Encore Holiday najlepszy obrońca w tej chwili. Gość jest po prostu genialny.

2

@mkord To jest dla mnie absolutny fenomen. Już pomijajac jakim krajem sa Stany i jakie maja podejście do świata polityki czy finansów to szacunek i braterstwo jest u Nich czymś wyjatkowym. Mega mi się to podoba i zawsze z zazdrościa na takie obrazki patrzę.

1

@Comentateiro a jak tam sobie Tatum radzi?

0

@Barcasub Ja rozumiem, że to poczatek sezonu, ale dla mnie Kapa w środku to nieporozumienie. Wybijanki gdzieś po lasach, zero przytrzymania piłki żeby poklepać z chłopakami aby wszyscy nabrali luzu no nie ma tego. Zobaczymy co będzie dalej. Teraz najważniejsze punktować i zgrywać zespół. Gual dziś Super zawody. ;)

3

Legia pewnie. To będzie ten sezon ;)
I już widać, że w środku pola będa problemy. Brak Elitima mega widoczny.

/photo/1

2

@tomek8756 Dla mnie petarda ;D
Wykonanie absolutnie cudne.
Generalnie hymn Uesej jest dla mnie Top Topów.

1

@zadafcb Tęsknie za Nim...

2

@Comentateiro Zwycięstwo Legii 3-0 i wcale sie nie pogniewam ;D

0

@Azi No przyszłe słabsze czasy co zrobisz, ale jeszcze wrócimy na Tron. To tylko kwestia czasu. ;)

0

@Azi Byczku ja jestem za Ferrari ;)

1

@takisobiektos Rewelacja.
Wchodzimy na zupełnie inny poziom. Dla kibiców w hali znakomite rozwiazanie aby przetrwać przerwę na parkiecie. Jestem ciekawy jak te ekrany będa działaly podczas meczu czy to nie będzie odwracać uwagi?

0

@FcPortoFan1999 Nic dodać nic ujać ;D

0

@krol211
05/06 i 09/10 zdecydowanie najpiękniejsze ;D

5

@PatrykBarca To tylko pokazuje jak Nasza Liga jest wyrównana.

0

@Gronek Tak ;D

8

@Hosh Widać powoli zmęczenie sezonem. xD

7

@Yamal_Williams Człowiek tęsknił za poważna piłka. ;)

3

@BulaKG Pan Wojtek i Pan Kazek absolutny TOP

1

@Sulimo ani Lech ani Jaga. Gdzie dwóch się bije tam Legia korzysta ;)

8

W życiu sa rzeczy ważne i ważniejsze ;D

/photo/1

0

@FcPortoFan1999 Tu nie ma nad czym dyskutować ;) Polska Gurom.

1

@TheCule ;D
Oczywiście 09-10 ;D

0

@BorzyKrzys Jaki kraj taki Super Bowl. ;)

0

@bartekvisca Zajebiste i masz rację te z 05/06 również świetne bez reklam czyściutkie i piękne. ;)
@Herato Dla mnie tylko pasy. Sa po prostu śliczne. Bordowo- Granatowe idealne.
@MesQueUnClub96 Dokładnie + te czyste koszuleczki z seoznu 05-06 ;)

2

Te koszuleczki w pasy z sezonu 09-00 najpiękniejsze. Mam i z duma noszę. Obecne to nawet nie maja podjazdu. ;D

/photo/1

1

@AssisMoreira Dokładnie dla mnie tragedia. ;)
@pt9 Też fajne na pewno lepsze niż to co widzimy dzisiaj. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?